Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja narzeczeńska - kiedy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hermes
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pon 5 Sty 2015, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że sesję zaręczynową można zrobić kiedy się chce. Uważam jednak, że zazwyczaj wychodzą sztucznie i w ogóle za dużo z tym zamieszania.
_________________
Jedyne takie systemy tourguide polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 5 Sty 2015, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Hermes"]A ja myślę, że sesję zaręczynową można zrobić kiedy się chce. Uważam jednak, że zazwyczaj wychodzą sztucznie i w ogóle za dużo z tym zamieszania.[/quote


to jak wyjdzie ta sesja zależy właśnie od fotografa... jeśli sesja narzeczeńska wyjdzie sztucznie to nie licz na cuda podczas pleneru.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weraborkowska
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Sty 2015, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja zaręczynowa? szczerze mówiąc pierwszy raz o tym słyszę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 5 Sty 2015, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weraborkowska napisał:
Sesja zaręczynowa? szczerze mówiąc pierwszy raz o tym słyszę Very Happy


fotograf proponuje coś takiego najczęściej żeby poznać parę młodą.
U nas było w cenie, gdyby było inaczej to bym się na to nie zdecydowała
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 30 Sty 2015, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę tak: jeżeli jest to w cenie to jak najbardziej warto,zawsze to fajna sprawa i miły akcent dla samych narzeczonych. Jeżeli natomiast miałabym za to dopłacać to już nie bardzo.. Ostatnio coraz częściej słyszę że fotograf proponuję właśnie taką sesję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drugiej strony, jeżeli taka sesja odbywa się przed ślubem i weselem to pomaga parze młodej oswoić się z obecnością fotografa i w trakcie wielkiego dnia na pewno będzie im łatwiej nie być zestresowanym przed obiektywem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. To jest bardzo ważny moment w nawiązaniu kontaktu z fotografem. Szczególnie gdy zaręczeni mają problemy z pozowaniem, czy choćby świadomością, że są fotografowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Golderka
Gość





PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy para młoda na prawdę jest taka zestresowana przed obiektywem...? Powiem szczerze, że zaczynam żałować, że czytam te fora ślubne język

Siostra gdy wyprawiała swoje wesele, wszystko organizowała sama i nie miała stresów o jakich tutaj jest napisane. Nigdy bym nie pomyślała, że takimi rzeczami można się denerwować... język
Powrót do góry
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Golderka napisał:
Czy para młoda na prawdę jest taka zestresowana przed obiektywem...? Powiem szczerze, że zaczynam żałować, że czytam te fora ślubne język

Siostra gdy wyprawiała swoje wesele, wszystko organizowała sama i nie miała stresów o jakich tutaj jest napisane. Nigdy bym nie pomyślała, że takimi rzeczami można się denerwować... język


Zgadzam się. Nie sądzę, abym była aż tak zestresowana przed obiektywem, że aż muszę robić sobie sesje narzeczeńskie coby się z nim trochę oswoić. A pozy jak pozy. To nie pokaz mody, by nie wiem jak nauczyć się pozować. Ja chcę, żeby zdjęcia wyszły naturalnie. Co za sztuka przybrać odpowiednią pozę, by nie wyjść garbatym czy jakimś krzywym... Jakoś na zdjęciach z wakacji wyglądam wszędzie normalnie i po prostu dobrze, a z żadnym fotografem się nie oswajałam Very Happy (no chyba, że licząc narzeczonego:P, z którym oswajam się na okrągło Very Happy).

Sesje narzeczeńskie są dla mnie bzdurą, wyciąganiem kolejnym pieniędzy od Młodych, którzy się na to godzą, bo przecież to teraz takie mooodne...
A już na pewno nie płaciłabym za nią osobnych pieniędzy. Jeśli miałabym to w cenie, to ok - pobawić się przed aparatem zawsze można uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wielka_Radosc
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro 18 Lut 2015, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
Golderka napisał:
Czy para młoda na prawdę jest taka zestresowana przed obiektywem...? Powiem szczerze, że zaczynam żałować, że czytam te fora ślubne język

Siostra gdy wyprawiała swoje wesele, wszystko organizowała sama i nie miała stresów o jakich tutaj jest napisane. Nigdy bym nie pomyślała, że takimi rzeczami można się denerwować... język


Zgadzam się. Nie sądzę, abym była aż tak zestresowana przed obiektywem, że aż muszę robić sobie sesje narzeczeńskie coby się z nim trochę oswoić. A pozy jak pozy. To nie pokaz mody, by nie wiem jak nauczyć się pozować. Ja chcę, żeby zdjęcia wyszły naturalnie. Co za sztuka przybrać odpowiednią pozę, by nie wyjść garbatym czy jakimś krzywym... Jakoś na zdjęciach z wakacji wyglądam wszędzie normalnie i po prostu dobrze, a z żadnym fotografem się nie oswajałam Very Happy (no chyba, że licząc narzeczonego:P, z którym oswajam się na okrągło Very Happy).

Sesje narzeczeńskie są dla mnie bzdurą, wyciąganiem kolejnym pieniędzy od Młodych, którzy się na to godzą, bo przecież to teraz takie mooodne...
A już na pewno nie płaciłabym za nią osobnych pieniędzy. Jeśli miałabym to w cenie, to ok - pobawić się przed aparatem zawsze można uśmiech


Może i tak - ale jeśli młodzi chcą np. dokumentować swoje przygotowania do ślubu? Jeśli chcą mieć dodatkową pamiątkę? czemu nie. Skoro pojawiła się na rynku taka oferta, to znak, że jest na nią zapotrzebowanie...
_________________
Tematyczne wesele od A do Z to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla pary młodej i wszystkich gości.
Wielka Radość to zapewnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group