Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja narzeczeńska - kiedy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DavidMikky
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Fsd

PostWysłany: Pon 22 Wrz 2014, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I want some friends I can go level with or take some ops. Hard to find people on during my play time because I'm in the USA. I am currently Protopharma but I can switch on my own to whichever faction. I prefer anti-city.
_________________
…..Em Mikky…..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola.mona80
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 30 Wrz 2014, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wszystkie sesje są sztuczne, jakiekolwiek zdjęcia bym nie oglądała u któregokolwiek fotografa to jest tak samo nienaturalnie, może jeden zrobi to lepiej a drugi gorzej, ale naturalne są tylko zdjęcia "z ukrycia" oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 30 Wrz 2014, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz fotograf zaproponował nam sesję narzeczeńską w cenie więc się skusimy ale zabierzemy go po prostu w zimie na deskę i zrobi nam zdjęcia podczas naszej zabawy... chodzi głównie o to , żeby się lepiej poznać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też ciekawy pomysł na sesję narzeczeńską,podczas zimy o ile faktycznie jej chcemy bo dla wielu osób w ogóle takie sesje pozbawione są większego sensu,nie wiem czy ma to służyć późniejszej pamiątce czy też jest to tylko moda i nic więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zupełnie nie rozumiem tych sesji narzeczeńskich... co to ma być w ogóle za pamiątka? pamiątka czego? My mamy mnóstwo zdjęć z różnych wakacji, wycieczek, imprez, które przeżyliśmy wspólnie w trakcie trwania naszego związku, a i teraz, kiedy jesteśmy po zaręczynach - i te zdjęcie są dla nas pamiątką. Do ślubu zostało nam jeszcze 9 miesięcy i w tym czasie powstanie jeszcze wiele zdjęć, ze świąt, z sylwestra, ferii i innych wydarzeń. Po co więc robić sobie sztuczne zdjęcia z pomocą fotografa? Nie rozumiem tego kompletnie. Dla fotografów to możliwość zarobienia kolejnych pieniędzy - i w tym tkwi cała idea sesji narzeczeńskiej - bo przecież za sesję i zdjęcia trzeba zapłacić. Dziwię się naprawdę, że ktoś się daje na to "złapać".

Czym innym jest sesja małżeńska - choć też wieje tu sztucznością, bo trzeba pozować, odpowiednio się ustawiać itp. -ale jednak to zdjęcia Pary Młodej, w białej sukni, garniturze, z bukietem - tą symbolikę warto, a nawet trzeba! uśmiech uwiecznić na zdjęciach.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dłuugo nie byłam przekonana do sesji narzeczeńskich aż tu mnie na 3 miesiące przed ślubem dopadło język Ale nie sama sesja narzeczeńska, co pomysł na jej wykorzystanie uśmiech

Po pierwsze: wychowywałam się w innym mieście niż to, w którym braliśmy ślub (a na plener byśmy tam nie jechali bo to kilkaset kilometrów) więc chciałam mieć też jakąś fajną pamiątkę z mojego rodzinnego miasta. Po drugie: zdjęcia wykorzystaliśmy jako podziękowanie dla rodziców - kupiliśmy ładne albumy, wypisaliśmy podziękowanie i wkleiliśmy zdjęcia z podpisem: ciąg dalszy nastąpi... uśmiech A zdjęcia ładne, profesjonalne, na których jesteśmy tylko my inaczej się rodzicom ogląda niż zdjęcie z imprezy, gdzie poza nami jest jeszcze ktoś w tle albo jest ciemne czy poruszone. Wiem, że Teściowa sobie ten album wyklejała ostatnio naszymi ślubnymi zdjęciami.

Co do sztuczności - jak jest dobry fotograf, umie do pary podejść, zachowywać się tak że wy się przy nim czujecie swobodnie to ani sesja narzeczeńska ani ślubna sztucznością nie wieje uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia, my też chcemy zdjęcia z sesji narzeczeńskiej dać rodzicom w albumie.
Mi się ogólnie ten pomysł podoba. Wiadomo, ze te zdjęcia są całkiem inne niż takie pozowane nad morzem, albo w górach. Rolling Eyes No, ale to też oczywiście zależy od wyczucia fotografa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata223
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 18

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł z taką sesją narzeczeńską chyba nie wpadła bym na takim pomysł. Słyszałam ze fotografia ślubna w Ełku jest bardzo fajnie wykonywana. Widziałam nawet tutaj http://www.studiokriselk.pl/, że robią tam świetne sesje ciekawe czy w mojej okolicy też ktoś zrobił by takie świetne sesje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lovrin_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 24

PostWysłany: Pon 22 Gru 2014, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja narzeczeńska to moim zdaniem poniekąd nowa moda,podobnie jak sesja ciążowa. Nie jest to coś co chciałabym uwiecznić,wystarczy tutaj w zasadzie sesja ślubna,takie jest moje zdanie w tej kwestii.
_________________
www.lovrin.pl - biżuteria dla kobiet z klasą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 22 Gru 2014, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J nie widziałam sensu w sesji narzeczeńskiej , fotograf zaproponował ją w cenie wiec się zgodziliśmy skoro jest za darmo to dlaczego nie. Wg niego ma ona służyć lepszemu poznaniu się . Każdy z nas ma tak , że np. wydaje mu się , że z danego profilu lepiej wygląda , tak lubi a tak nie być fotografowany.

Ja tą propozycje i to wytłumaczenie sprawy odebrałam bardzo profesjonalnie i pozytywnie dlatego na taką sesję się zgodziłam .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group