Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - opinie, wymiana zdań?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podoba Ci się efekt zagęszczonych rzęs?
Tak
87%
 87%  [ 47 ]
Nie
5%
 5%  [ 3 ]
Ciężko mi powiedzieć
7%
 7%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 20 Lip 2013, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:

Dziewczyny, mogę Wam polecić serum do rzęs L'biotica. Kupiłam jakieś 3 tygodnie temu
Koszt ok.35-40 zł


chciała bym wypróbować, nawet w filmikach na YouTube sobie chwalą jedna z dziewczyn kupiła za niecałe 13 zł ale powiedz mi gdzie ty je kupiłaś? Bo znalazłam na allegro,ale wolała bym kupić w stacjonarnym jakimś sklepie a jak byłam w jednej z aptek i zapytałam to sprzedająca popatrzyła na mnie jakbym jakaś nienormalna była... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 20 Lip 2013, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam niedawno w aptece, za ok 11 zł. Niestety nie wyrobiłam sobie nawyku systematycznego używania ;/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob 20 Lip 2013, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja, ja kupiłam w zwykłej aptece, gdzie mają kosmetyki.
Ja też nie używam jakoś regularnie, ale chociaż to jest serum na dzień to najczęściej używam go wieczorem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 20 Lip 2013, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź w takim razie popytam jeszcze w innych aptekach i sklepach może znajdę uśmiech pasowało by wzmocnić rzęsy w sumie ostatnio przez jakieś 3 tyg się nie malowałam,więc trochę im dałam odpocząć ale nie zaszkodzi jak je dodatkowo wzmocnię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justt
Gość





PostWysłany: Wto 23 Lip 2013, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ze swoimi nic nie robię i jestem zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 24 Sie 2013, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra miala robione rzesy 1:1 wszystko pieknie, ladnie tylko ze kiedy wypadaja, robia sie przeswity, do tego ona raz uzupelniala i po tym czasie zostalo jej bardzo malo swoich rzes... Potem nakladanie odzywek i inne zabawy... Takze widza ja, nie mam zamiaru tracic moich rzes i za miesiac miec problem. Bede miala doczepiane kepki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Wto 17 Gru 2013, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedłużyłam sobie na próbę rzęsy język Ogólnie efekt jest super, taki... WOW język Różnica ogromna i obiektywie patrząc wyglądam lepiej, ALE.. no jest to dalekie od naturalnego wyglądu. Na święta i Sylwestra się sprawdzi, na ślub zrobię na pewno kolejny raz, ale w międzyczasie nie będę uzupełniać. Zaskoczona jestem swoimi odczuciami, ale chyba nie jestem aż tak wielką fanką poprawiania urody jak myślałam język Także na specjalne okazje - polecam Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra i nie droga jest też odżywka do rzęs Feg.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feg, mówisz? Chyba muszę kupić bo po zdjęciu rzęs została mi jakaś 1/3 tego co miałam Very HappyVery HappyVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Sty 2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi niestety nie jest dane przedłużać rzęs, choć jest to bardzo wygodne zwłaszcza że swoje mam krótkie rosnące w dół i wyglądam jakbym ich nie miała :/
za pierwszym razem (na ślub) było wszystko OK. po drugim lub trzecim uzupełnieniu dostałam reakcji alergicznej chyba na klej (lekko opuchnięte powieki, swędzące i zaczerwienione). pozbyłam się rzęs żeby powieki odpoczęły i przed Świętami przedłużyłam znów tylko tym razem klejem dla alergików. obudziłam się z masakrą na oczach, powieki (górne i dolne) miałam tak spuchnięte że ledwo widziałam Shocked po dwóch dniach opuchlizna zmalała ale od tamtej pory mam mniej lub bardziej czerwone, swędzące powieki, a pomiędzy rzęsami kruszył się lub odchodził płatami klej... musiałam zainwestować w różne lecznicze specyfiki, na szczęście już prawie się pozbyłam tych rzęs, ale zanim skóra okolic oczu się zregeneruje to chwila minie (mam nadzieję że nie za długa).
teraz pozostaje mi odżywka do rzęs, kupić jakiś dobry tusz i nauczyć się szybko i ładnie malować (jeśli na moich rzęsach to w ogóle możliwe Rolling Eyes )
czytałam o trwałej na rzęsy ale chyba boję się spróbować żeby znowu mi się coś nie przytrafiło smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group