Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - opinie, wymiana zdań?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podoba Ci się efekt zagęszczonych rzęs?
Tak
87%
 87%  [ 47 ]
Nie
5%
 5%  [ 3 ]
Ciężko mi powiedzieć
7%
 7%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Mar 2013, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do kuponów była bym ostrożna... często zdaża się, że dziewczyny za niską cene robia na odwal się (np. mało rzęs lub są posklejane). Choć i tu są wyjątki oczko
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CrazyDaisy
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2013, 18:29    Temat postu: Piękne rzęsy <3 Odpowiedz z cytatem

Hej, jakieś pól roku temu zdecydowałam się na przedłużenie rzes 1:1 w jednym z warszawskich szanujacych się salonów. Pani poinformowała mnie, ze przedłuża rzęsy taniej poza salonem( bez komentarza). Zapłaciłam 400 zł. Muszę przyznać, ze to trochę sporo jak na efekt 2-3 tyg. Ale tak spodobało mi się, ze postanowiłam znaleźć kogoś kto robi rzęsy taniej. Znalazłam sporo ogłoszeń na gumtree. Pierwsza Pani nie zrobiła jakiś rewelacyjnych rzes, ale jak wypadły zadzwoniłam do innej Pani i robię u niej rzęsy cały czas. Miesięcznie wynosi mnie to 100 zł, efekt identyczny jak z salonu! Więc jeśli traficie na kogoś, kto zna się na swojej pracy to jest super. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2013, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam rzęsy w kilku salonach, chodzilam też do dziewczyny do domu, teraz robię znów w salonie i mam najlładniej zakladane rzęsy ze wszystkich. A szcze mówiąc płacę tyle samo co dziewczynie, a w sumie nawet taniej o 5zł, bo dostaslam rabat jako stala klientka w salonie 5% Very Happy Ale przy wszystkich poprzednich osobach po 2 tygodniach rzęsy trochę mnie uwierały? nie wiem jak to powiedzieć, ale czułam, że cos mnie ciągnie, przeszkadza i w końcu ciągnęłam i miałam np 2 albo 3 sztuczne rzęsy przyklejone do jednej mojej rzęsy. A w sumie to niby metoda 1:1, więc chyba tak byc nie powinno. Ale teraz nareszcie odnalazłam swojego mistrza rzęsVery Happy i w czerwcu będzie chyba już 4 lata jak noszę rzęsy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
millysa
gaduła
gaduła


Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 294
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2013, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lalcia a ile płacisz?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ nie znalazłam żadnego tematu bardziej odpowiadającego rzęsom.
Dziewczyny, mogę Wam polecić serum do rzęs L'biotica. Kupiłam jakieś 3 tygodnie temu i nie stosuję jakoś specjalnie regularnie, ale staram się raz dziennie wytuszować nim rzęsy. Efekty są. Jeśli chcecie podratować krótkie lub rzadkie rzęsy polecam uśmiech
Koszt ok.35-40 zł
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa, gdzie takie cudo można znaleźć pytajnik apteka pytajnik coś jak superpharma czy przez neta zamawiać pytajnik z chęcią bym spróbowała
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldzia, cudów to nie zdziała, ale mam wrażenie, że kondycja moich rzęs jest dużo lepsza. Można go też stosować na brwi, ale ja nie korzystam, bo mam wystarczająco gęste.
Można go kupić w aptece, wydatek spory, ale ja używam 3 tygodnie liczmy raz dziennie i wciąż jest. Podobno można jeszcze kupić takie samo "cudo" w maskarze, ale ja tam temu akurat nie wierzę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wypadku też bym wolała jednak w kremiku. Z chęcią spróbuję, właśnie żeby poprawić kondycje. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aplikujesz za pomocą zwykłej szczoteczki, jak przy maskarze, więc to dodatkowy plus uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Aplikujesz za pomocą zwykłej szczoteczki, jak przy maskarze, więc to dodatkowy plus uśmiech

A to faktycznie ułatwia. Skuszę się jak nic uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group