Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki TYTAN gdzie kupić?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 16:29    Temat postu: Obrączki TYTAN gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny proszę o pomoc! Widziałyście gdzieś u jubilerów w mazowieckim obrączki tytanowe do kupienia? Bo mój D się uparł, ze przez internet absolutnie nie kupi, a jak jeździliśmy po kilku miejscach to tych obrączek było jak na zbawienie- ze 2-3pary widzieliśmy i to nie takie jakich szukamy. Do ślubu zostało nam 2 miesiące wiec ostatni dzwonek żeby zamówić i nie martwić się że mogą nie zdążyć z realizacją.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 16:55    Temat postu: Re: Obrączki TYTAN gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
Dziewczyny proszę o pomoc! Widziałyście gdzieś u jubilerów w mazowieckim obrączki tytanowe do kupienia? Bo mój D się uparł, ze przez internet absolutnie nie kupi, a jak jeździliśmy po kilku miejscach to tych obrączek było jak na zbawienie- ze 2-3pary widzieliśmy i to nie takie jakich szukamy. Do ślubu zostało nam 2 miesiące wiec ostatni dzwonek żeby zamówić i nie martwić się że mogą nie zdążyć z realizacją.



Jesteście na 100% pewni, że chcecie tytanowe? Nawet biorąc pod uwagę, że bardzo trudno jest je rozciąć w razie czego? Jeśli tak, to widzieliśmy takie obrączki w Aparcie, Gold Commerce i Aren

edit. i jeszcze Natalia Gold
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Aparcie? Shocked Niemożliwe...My jak byliśmy to mówili nam że takich w ogóle nie produkują i na stronie też chyba nie mają w ofercie. W Gold Commerce t mieli ze 2 pary żeby zobaczyć na żywo a mój D z katalogu nie wybierze bo musi na żywo zobaczyć najpierw. A co do Natalia Gold i Aren...Gdzie jest jakiś ich sklep? uśmiech

W Natalia Gold na stronie też nic o tym nie ma- jesteś pewna ze to tytanowe były?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie trzeba będzie od razu podchodzić do tego tak pesymistycznie bo nie zawsze jest potrzeba ich rozcięcia. Tytanowe są bardzo solidne,dlatego również mają odpowiednia cenę.
_________________
www.sklepjubilerski.com - pierścionki zaręczynowe, obrączki, biżuteria. Dla forumowiczów ciekawe promocje i upusty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
w Aparcie? Shocked Niemożliwe...My jak byliśmy to mówili nam że takich w ogóle nie produkują i na stronie też chyba nie mają w ofercie. W Gold Commerce t mieli ze 2 pary żeby zobaczyć na żywo a mój D z katalogu nie wybierze bo musi na żywo zobaczyć najpierw. A co do Natalia Gold i Aren...Gdzie jest jakiś ich sklep? uśmiech

W Natalia Gold na stronie też nic o tym nie ma- jesteś pewna ze to tytanowe były?


Fakt, nie w Aparcie tylko w Yes. Natalia Gold ma obrączki tytan ze złotem i jest w Piasecznie. Aren mieści się na Jerozolimskich za Rotundą idąć w stronę Ronda De Gaulle'a

Sklep-Jubilerski napisał:
Może nie trzeba będzie od razu podchodzić do tego tak pesymistycznie bo nie zawsze jest potrzeba ich rozcięcia. Tytanowe są bardzo solidne,dlatego również mają odpowiednia cenę.


Jak wygląda w takim razie kwestia powiększania lub zmniejszania tytanowych obrączek? Nam każdy jubiler u którego byliśmy mówił, że jest problem z modyfikacją takich obrączek, bo to tytan. Co do ceny, to mnie zaskoczyłeś. Wszędzie widziałam, że są znacznie tańsze od złotych. O właśnie widzę, że w sklepie, który reklamujesz też są taniutkie.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Co do ceny, to mnie zaskoczyłeś. Wszędzie widziałam, że są znacznie tańsze od złotych. O właśnie widzę, że w sklepie, który reklamujesz też są taniutkie.

Bo "Sklep-Jubilerski" nie ma żadnej merytorycznej wiedzy o jubilerstwie Wink Wszystkie posty to nic nie wznoszące pustosłowie. Podejrzewam, że pod tym nickiem kryje się osoba, która zarabia przez internet udzielając się na forach i reklamując jakąś firmę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi a jakich obrączek szukacie?
My planujemy kupić w YES.
Najlepiej by było jeśli podzwonicie po jubilerach i się popytacie, nie ma sensu jeździć w ciemno.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wczoraj pojechaliśmy do YES do Janek i okazało się że są dokładnie takie jakich szukaliśmy i od razu zamówiliśmy, więc temat już nieaktualny uśmiech Na stronie w necie oczywiście takich nie mieli, więc jechałam trochę zniechęcona, ale akurat mieli ze 3 modele i trafił się ten którego szukaliśmy. coś w tym stylu wzięliśmy:
http://www.yes.pl/images/file_column/item/photo/35360/special/tytanowe-obraczki-zo-t-000-obr-604.jpg?1299765448 tylko ciemnego koloru, moja z diamencikiem, a mojego D trochę szersza.
Niemniej dziękuję za pomoc uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! My planujemy takie same uśmiech Tzn. tą wersję (ale jeszcze zobaczymy jak na dłoni będzie się prezentować taka grubość):


Zastanawiam się jeszcze nad diamencikiem. Ile kosztowały jeśli mogę spytać (ile trzeba dopłacić za diamencik? Very Happy ) i jaki czas realizacji?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mój D sobie wziął tą z tych grubszych co pokazałaś a ja taką cieńszą. U mnie na palcu grubsze nie wyglądały fajnie.
Za obrączki 658zł + 209zł za brylant. Można sobie wybrać z 3 wielkości brylantów najmniejszy jest chyba za 109 zł a najdroższy za 299zł, ja wzięłam średni uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group