Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala Mario - Zegrze czy Villa Vinci Łomianki, a jednak Grand 2013 r
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Lut 2013, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwierz - rozmawialiśmy. Może trafiliśmy na zły dzień Pana . Ja nie oczerniam sali tylko napisałam o Swoich odczuciach.
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iziizi
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 10 Mar 2013, 18:21    Temat postu: Sala weselna VINCI w Łomiankach Odpowiedz z cytatem

Poszukuję informacji na tyemat tej sali, neistety w internecie mało jest smutny Czy może ktoś się podzielić wrażeniami z tej sali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biedrona102
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw 15 Sie 2013, 13:46    Temat postu: Hotel Mario Zegrze Płn Odpowiedz z cytatem

Witam,
mogę co nieco powiedzieć o Hotelu Mario w Zegrzu Płn...

właścicielem tego przybytku jest wiejski buc obwieszony złotem..
miałam organizować tam własne wesele za kilka dni, ale do ślubu nie dojdzie... w środku zimy wybrałam się do tego pana z informacją o odwołaniu wesela. a pan ten na mnie nakrzyczał, mówił, że zadatku nie zwróci (mimo, iż początkowo mówił nawet, że nie jest on potrzebny)
dzięki temu panu poczułam się jak totalna idiotka, mówił że młodzi ludzie są teraz tacy głupi...
cały czas mówił o tym, że nie zarobi tych kilkudziesięciu tysięcy... biedaczek ze złotym łańcuchem...
zamiast ludzkiego współczucia spotkałam się z oskarżeniami i wyrzutami..
jakby tego było mało wczoraj dzwonił. biedaczysko zapomniał, że wesela nie będzie.. i znów krzyczał i pluł się, że jak to tak! chyba powinien wybrać się do lekarza, bo ma jakąś schizofrenię albo zaniki pamięci.

Nie polecam!wykrzyknik zastanówcie się trzy razy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group