Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala Mario - Zegrze czy Villa Vinci Łomianki, a jednak Grand 2013 r
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Lut 2012, 22:26    Temat postu: Sala Mario - Zegrze czy Villa Vinci Łomianki, a jednak Grand 2013 r Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiam się nad tymi salami ceny podobne bo 220/230 (na 2013) tylko mało opinii w internecie jest na ich temat. Może ktoś coś wie lub słyszał i mi pomoże.. Będę wdzięczna uśmiech

Ostatnio zmieniony przez asiuniak33 dnia Pią 9 Mar 2012, 22:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salę Mario polecało mi kilku znajomych. Do tego koleżanka pracowała tam jako kelnerka na weselach i też mówiła, że sala pierwsza klasa. Gdybyśmy nie znaleźli swojej bliżej, to byśmy wzięli właśnie Mario uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Ja będę miała tam wesele uśmiech
byłaś tam na żywo?? oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala robi wrażenie- jest śliczna no może oprócz tych gołąbków na krzesłach. Tylko trochę ostudził nasz entuzjazm Pan chyba właściciel bo na żywo zmienił cenę ( tak troszkę ją podwyższył ) i żartem że nagrywają noce poślubne oczko my jeszcze dumamy co i jak...

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd miałaś cenę tą pierwszą? Jak ja podpisywałam umowę z miłą Panią, to cena wyniosła 240zł od talerzyka. W cenie mamy stół wiejski i pokój dla młodych na górze.
Sala wrażenie robi, szczególnie jak włączone są światła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz byłam z siostrą i wtedy Pan stwierdził, że przy naszej ilości osób cena wyniesie 220 gratis pokój ale bez stołu, później będąc z mamuśką i z moim przyszłym mężulkiem żeby obejrzeli i zaklepać termin stwierdził, że wcześniejsza cena jaką podał jest dużo za niska więc wzrośnie ona. Troszkę zdziwiło nas to bo byłam zdecydowana na nią i nawet nie zraziły mnie opinie na forum, że z jedzeniem bywa różnie ale to może się wszędzie zdażyć więc do tego uwagi nie przykładałam... No ale to, że sam nie wie co i jak wydało się dziwne..

Mojej mamuśce nie podobało się też to że niby jak jest wesele to hotel jest zamknięty żeby obcy ludzie się nie kręcili ale gdyby przyjechali stali klienci to otworzą mimo wesela, jeszcze mamuśkę zraziło to, że zaliczka wyniosła u nas ponad 6 tyś. bo liczy 20% od całości przy podpisaniu umowy, i reszte kwoty trzeba wpłacić przed weselem. Mi to było obojętne ale mama marudziła.

Zazdroszczę że Wam się udało to załatwić z kimś bardziej kompetentnym, bo z naszego punktu widzenia to te rzeczy nas odstraszały jako potencjalnych klientów..

Dziś zaklepaliśmy sale bankietową Gr-and w Nieporęcie, mało opini więc strzelamy w ciemno oczko

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to rzeczywiście, takie podejście zniechęca...
Podobno kucharka jest już inna niż ta, co do której są posty oczko zobaczę na swoim język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym, że hotel otwarty bym się nie przejmowała.. Nie widziałam, żeby zamykali hotel z takiego powodu, przecież goście będą w pokojach, a nie na weselu. A skoro mają być tylko stali klienci to tym bardziej nie ma się czym przejmować. Bardziej nie podoba mi się podejście pana do kwestii ceny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam informacja o hotelu była zbędna i jako Pannie Mlodej akurat nie zawadzalo oczko

To jak kucharka zmieniona to pewnie będzie inaczej niż w opiniach uśmiech i pychotka jedzonko:)

A możesz mi napisać jak u was było z zaliczka też tak dużo policzyla ta Pani, bo zastanawia mnie czy mają jakaś regułę czy jak komu bardziej pasuje? Eh... jakos pechowo trafiliśmy z ta sala uśmiech

Nam w sali Grand policzyła Pani teraz 2000 i w marcu 2013 druga rata 2000 później cześć kasy dwa tygodnie przed.czyli w sierpniu no i 25% sumy po weselu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sequoia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zaskoczyła mnie informacja zamieszczona od asiuniak33!
Opinie znajomych, którzy mięli tam wesele były naprawdę pozytywne...
Bardzo polecali nam tę salę i nasze wesele ma odbyć się 6 lipca 2013r. Co zostało powiedziane na spotkaniach, dokładnie tak zostało zapisane w umowie, tak więc z współpracy z właścicielami jesteśmy bardzo zadowoleni.
Wszelkie wątpliwości, niedopowiedzenia co do ceny Pan Marian rozstrzygnął na naszą korzyść. Kwestia zaliczki-20% zostało podzielone na 2 raty (jedna przy podpisaniu umowy, druga luty), nie było żadnego problemu. Wystarczy tylko porozmawiać. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group