Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknia ślubna Katowice i okolice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noszę jeszcze większy rozmiar i przyznam rację którejś z przedmówczyń: przy większych rozmiarach odpadają suknie i obszerną spódnicą (tzw. krój "princessa, księżniczka), czyli dużo gęsto upiętego tiulu, oraz suknie odcinane pod biustem (krój empire). Najkorzystniejsze są suknie z gorsetem, bo modelują talię. W moim przypadku sprawdziła się suknia ze spódnicą w kształcie litery A, ale nie szerokiej, tylko węższej. Fajnie wyszczupla i wydłuża sylwetkę gorset w literę V na wysokości talii.
O porady najlepiej pytać przyjaciółkę, mamę, kogoś bliskiego, kto powie Ci szczerze, jak w której sukni wyglądasz. Uważam, że dobrą metodą jest robienie zdjęć przymierzanej sukni. Po wizycie w salonie ma się porównanie i można dokładnie określić, co w danej sukni Ci się podoba, a co nie. (zauważyłam, że w jednym modelu wyraźne odcięcie gorsetu od spódnicy bardzo mnie skraca - dopiero oglądając zdjęcia doszłam do takiego wniosku).
Byłam świadkiem w salonie jak dziewczyna mierzyła dość prostą (nieozdobną) suknię i podczas przymiarki nie bardzo jej się podobała http://lamariette.pl/kolekcje/sensual/anita (bez bolerka). Jednak kiedy pani przyczepiła ramionka w tym stylu http://lamariette.pl/kolekcje/penelope z dużą ilością kryształków, suknia nabrała blasku i dziewczyna wyglądała w niej genialnie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AsicaGdynia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 59

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
Uważam, że dobrą metodą jest robienie zdjęć przymierzanej sukni.


Wszystko zależy od miasta i salonu, w Gdyni nie ma opcji zrobienia zdjęć, panie pilnują, żeby potencjalne klientki nie robiły zdjęć, bo się boją że suknia za 5000 będzie sfotografowana w Gdyni, a uszyta w Wejherowie za 1500 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też jest parę salonów, w których nie można było fotografować sukni. Ale co z tego, skoro model masz zapisany, drukujesz z netu zdjęcie i można iść do krawcowej... Miałam podobną sytuację: przymierzałam suknię, ale nie mogłam zrobić sobie zdjęcia, panie zapisały mi model sukni, znalazłam w internecie, a potem szukałam zbliżonych modeli w salonie, w którym szyję suknię. Różnica w cenie przede wszystkim, ok 2 tys. oszczędności i dodatkowo uwzględnione moje "widzimisię".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulkadg
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny znalazłam!wykrzyknik Właśnie dzisiaj:) zamówiona już zaliczka zapłacona szyje sięoczko
Będę jeszcze w poniedziałek w salonie po potwierdzenie to cyknę zdjęcie na mnie;) żeby nie byłowesoły

wysyłam zdjęcie na modelce;)



jest IDEALNA;) zakochałam się już od pierwszej chwili:) będę mieć tylko doszywane ramiączka;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wyboru: bardzo ładna suknia. Mierzyłam podobną, ale na mnie tak średnio wyglądała.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulkadg
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mierzyłam w kolorze ecru ale zdecydowałam się na biel:) właśnie taką jak ta:) do tego jedynie ramiączka dojdą z koronki no i koło będzie trochę mniejsze;))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freya
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 388
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulkadg jakie dokładnie chcesz doszyć ramiączka? Bo zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź uśmiech mam podobną suknię i też chce doszyć ramiączka ale nie wpadłam na pomysł koronkowych Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 4 Mar 2012, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AsicaGdynia napisał:
KathyLaPoz napisał:
Uważam, że dobrą metodą jest robienie zdjęć przymierzanej sukni.


Wszystko zależy od miasta i salonu, w Gdyni nie ma opcji zrobienia zdjęć, panie pilnują, żeby potencjalne klientki nie robiły zdjęć, bo się boją że suknia za 5000 będzie sfotografowana w Gdyni, a uszyta w Wejherowie za 1500 Very Happy


Asica, to jedź do Wejherowa. Ceny w Gdyni to przerost formy nad treścią, owszem znajdziesz perełki, ale nie przesadzajmy. Ja początkowo nie chciałam nawet myśleć o Wejherowie, ale jak przejrzałam salony w Gdyni to jedynie ten na Świętojańskiej, przy UM miał coś ciekawego. Dziś szyję suknię u babki, która ma mini salon i komis sukien, które szyje Ci na wypożyczenie za 1500zł. Moja w Gdyni kosztowała ok.3500zł, ponieważ jest z koronki,
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulkadg
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon 5 Mar 2012, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freya Pani z salonu twierdzi że najlepiej będzie jak biustonosz będzie wszyty( nie będzie się ślizgał pod suknią) i jeśli już to mówiła albo o prostych szerszych ramiączkach nie koronkowych a takich jak materiał( za dużo by się przy biuście działo) albo o jednym na szyje ale za to koronkowym:) mam się zastanowić na razie.. dopiero miara będzie kwiecień / maj więc mam czas chyba ze wcześniej będę wiedziała no to mam się zgłosić zresztą chce schudnąć trochę jeszcze:P
Powiem tak zdjęcie mojej sukni na mnie (nie ten rozmiar ja nosze 42 tu była 38 no i miseczka b przy mojej d to śmiech na sali:P) jest w odpowiednim dziale można zajrzećuśmiech zastanawiam się tylko nad ramiączkami bo jak będę mieć wszyty biustonosz to nie wiem juz sama.. szukam podobnych zdjęć na necie ale nic nie znalazłam:(
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulkadg
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon 5 Mar 2012, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak suknia wygląda na mnie.. (nie dopasowana jeszcze więc wiadomo:P)


i taki jest tren:


dla mnie jest idealna choć zupełnie czegoś innego szukałam... przeszukałam mnóstwo salonów, przymierzyłam multum sukienek i w końcu znalazłam.. kiedy ją włożyłam wiedziałam że to jest ta.. aż podobno oczy mi się zalśniły uśmiech
Tu jest ta ecru a będzie biała i z białą koronką więc nie będzie się tak rzucać w oczy.. no i mniejsze koło i fiszbiny będą.. żeby nie szła tak na boki:P[/list][/list]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group