Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknia ślubna Katowice i okolice
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulkadg
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto 28 Lut 2012, 22:14    Temat postu: suknia ślubna Katowice i okolice Odpowiedz z cytatem

Witam Panny Młode;) te przed i te już po:)

Mam taka nietypową a może i typową sprawę..
Byłam w kilku salonach sukien ślubnych i przeżyłam chyba załamanie nerwowe..
Znalazłam bardzo ładną suknie w Artystycznej Pracowni Krawieckiej w Sosnowu (może nie tą jedyną ale najlepszą ze wszystkich) jednak po tym co poczytałam o Właścicielce zwątpiłam.. i tu pojawia się moja prośba.
Wyśle kilka zdjęć sukien ślubnych. Czy któraś z Was ma jakieś namiary na salony gdzie mogę coś takiego znaleźć? będę jeździć i oglądać ale proszę o wskazanie drogi...
pozdrawiam Anna;)


To jest moja wyśniona i wymarzona.. tylko nie potrafię znaleźć nic podobnego...











tylko bez takiego długiego trenu...

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilandia
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 2

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też przyszłam do Salonu ze swoim wzorem sukienki i byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego, uszyli mi dokładnie taką jak na zdjęciu, obsługa bardzo miła Pani doradziła co dla mnie będzie najlepsze, może zajrzyj do Salonu Lala w Myszkowie, teraz widziałam że na facebooku wrzucili jakiś kupon rabtowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga - Agnes i przedostatnia kojarzą mi sie z salonem Madonna w Katowicach uśmiech Trochę podobny styl uśmiech Ale mówię tylko na podstawie tego, co obejrzałam na ich stronie internetowej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulkadg
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam wczoraj we wszystkich salonach w dąbrowie górniczej ale nic nie znalazłam.. wszystkie suknie są albo drapowane albo falbaniaste.. może taka jest moda ale kurcze żeby w żadnym salonie nic nie znaleźć.. przesada.. jutro wybieram się na Katowice.. doszłam do wniosku ze kupie suknie tą idealną nawet jeśli musiałabym sporo zapłacić...

dziewczyny na innym forum mówiły żebym spróbowała coś prostego przymierzyć ( niestety moje rozmiary pozostawiają wiele do życzenia bo noszę takie 42/44) więc poszłam szukałam ale w każdym salonie pani mi mówi że najlepiej dla mnie będzie jak będę mieć obszerną spódnice.. kurcze raz że mi się to nie podoba a dwa że mnie to jeszcze pogrubia bardziej ( przymierzyłam więc wiem!) czy te PANIE z salonów mają jakiekolwiek pojęcie o sukniach ślubnych?? czy tylko chcą mi wcisnąć jakąś i mieć spokój!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulkadg napisał:


dziewczyny na innym forum mówiły żebym spróbowała coś prostego przymierzyć ( niestety moje rozmiary pozostawiają wiele do życzenia bo noszę takie 42/44) więc poszłam szukałam ale w każdym salonie pani mi mówi że najlepiej dla mnie będzie jak będę mieć obszerną spódnice.. kurcze raz że mi się to nie podoba a dwa że mnie to jeszcze pogrubia bardziej ( przymierzyłam więc wiem!) czy te PANIE z salonów mają jakiekolwiek pojęcie o sukniach ślubnych?? czy tylko chcą mi wcisnąć jakąś i mieć spokój!


Bzdura! Oczywiście że szeroka spódnica jeszcze Cię pogrubi! Nie możesz też mieć sukni odcinanej pod biustem, bo będziesz poniżej kwadratowa...
Ja po niepowodzeniu z pierwszą suknią trafiłam na maleńki salonik ślubny, prowadzony od 20 lat przez przesympatyczną Panią. Po pierwsze nie czułam się niekomfortowo będąc osobą właśnie w rozmiarze 42/44, po drugie ona od razu wiedziała jaki fason może zrobić ze mnie ślicznotkę na ślubie...
Dla nas są suknie z niższym pasem- spódnica zaczyna rozszerzać się na udach...
tak jak na tym zdjęciu.

Nawiasem mówiąc to moja suknia, tyle że u mnie góra będzie czerwona...
Naprawdę wygląda bdb na puszystej dziewczynie! A pod spód można też założyć bieliznę wyszczuplającą i wtedy efekt jeszcze lepszy... Wkleję swoje fotki we właściwym temacie jak będę na przymiarce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulkadg
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta jest śliczna wykrzyknik przepiękna!

pokaże coś co mi pewna pani bardzo chciała sprzedać:


kolejna propozycja tej pani było coś podobnego do tego:

a ja bym chciała coś takiego:




i pokazuje ten pani zdjęcia a ona mówi ze źle będę w takiej wyglądać że lepiej wyglądam w "dużej" sukience..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulkadg napisał:
(...)
i pokazuje ten pani zdjęcia a ona mówi ze źle będę w takiej wyglądać że lepiej wyglądam w "dużej" sukience..

Mimo wszystko, powinna dać Ci przymierzyć takie sukienki, które Tobie się podobają, abyś zobaczyła w lustrze jak w nich wyglądasz i czy w takich dobrze się czujesz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AsicaGdynia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 59

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, do pierwszej sukni trzeba mieć nienaganne biodra i brzuch - zarówno z przodu jak i boku.
Ciężko dobrać suknię nie widząc sylwetki, ale na pierwszy rzut oka zawsze większa suknia powiększa, moja bardzo ale to bardzo szczupła i wysoka koleżanka miała suknię coś jak ta druga, wyglądała dobrze, ale grubiej niż w rzeczywistości.
Przede wszystkim słuchaj siebie! po drugie możesz wziąć ze sobą kogoś kto ma poczucie gustu i przede wszystkim Cię nie okłamie - powie w czym wyglądasz źle, a co do Ciebie pasuje.
Moim zdaniem masz rację, prosta suknia, będzie dla Ciebie wskazana, ale nie ta ostatnie - marszenia na brzuchu powodują optyczne poszerzenie. Dodatkowo, dopasuj suknię do swoich ramion, widzę, że wybierasz odkryte, zwróć uwagę, czy oby co nieco się "nie wylewa" poza suknie - to też zależy od budowy.
Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulkadg
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AsicaGdynia napisał:
Cześć, do pierwszej sukni trzeba mieć nienaganne biodra i brzuch - zarówno z przodu jak i boku.


Wiem właśnie;)
AsicaGdynia napisał:

Moim zdaniem masz rację, prosta suknia, będzie dla Ciebie wskazana, ale nie ta ostatnie - marzenia na brzuchu powodują optyczne poszerzenie. Dodatkowo, dopasuj suknię do swoich ramion, widzę, że wybierasz odkryte, zwróć uwagę, czy oby co nieco się "nie wylewa" poza suknie - to też zależy od budowy.
Powodzenia!.


Te zdjęcia co wkleiłam pokazałam tylko co mi się podoba.. przecież suknie ślubną mogę mieć też na kształt litery a bo tez mi się podobają ale nie lubię jak mi ktoś coś wciska i twierdzi że wyglądam pięknie..
Szczególnie ta suknia z falbanami.. przecież to mnie jeszcze poszerza bardziej!wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta z falbankami ogólnie jest ładna ale dla dziewczyny o odpowiednich kształtach brzuszek biodra muszą niestety być idealne.. sama taką mierzyłam i też nie wyglądałam dobrze mimo r.38. a takie proste sukienki będą dla Ciebie idealne, jeszcze trafisz na salon z profesjonalną obsługą gdzie Ci idealnie suknie dopasują do gustu i do figury.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group