Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna wyszczuplająca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elenai, co za koordynacja Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madzia29 napisał:
Tak jak pisałam: Kupiłam te za 35 zł. Kurcze, myślałam, że będą do d..., ale jestem bardzo miło zaskoczona. Po pierwsze ten silikon u góry robi tak, że one sie nie rolują i nie spadaja jak się pochylisz, zegniesz tu i tam - trzymaja się rewelacyjnie. Co do wyszczuplenia to brzuch jest spłaszczony, ale bez masakry, że nie można oddychać. Paski na pośladkach ładnie się układają i nie wcinają. Tyłek delikatnie podniesiony co mi się podoba akurat hehe. Jakość tkaniny też bardzo dobra. Ogólnie byłam na imprezie w nich trzy razy i super. Mojej mamie też kupiłam.

Szkoda, że mają rozmiary do 46. Rozważam zakup takiej bielizny, ale w rozmiarze 48
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
Madzia29 napisał:
Tak jak pisałam: Kupiłam te za 35 zł. Kurcze, myślałam, że będą do d..., ale jestem bardzo miło zaskoczona. Po pierwsze ten silikon u góry robi tak, że one sie nie rolują i nie spadaja jak się pochylisz, zegniesz tu i tam - trzymaja się rewelacyjnie. Co do wyszczuplenia to brzuch jest spłaszczony, ale bez masakry, że nie można oddychać. Paski na pośladkach ładnie się układają i nie wcinają. Tyłek delikatnie podniesiony co mi się podoba akurat hehe. Jakość tkaniny też bardzo dobra. Ogólnie byłam na imprezie w nich trzy razy i super. Mojej mamie też kupiłam.

Szkoda, że mają rozmiary do 46. Rozważam zakup takiej bielizny, ale w rozmiarze 48

Takiej bielizny nie kupuje się na swój rozmiar, bo wtedy efekt wyszczuplenia jest marny. Mi tak doradziła babka jak kupowałam halke shape sensation z triumpha. Mam rozmiar 40, choć na codzień noszę 42-44. Nie roluje się, nie wcina, a do tego jaką figurę tworzy Very Happy Bajeczka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej poprzymierzać, a potem się zdecydować?... Nie wiem smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
Elenai, co za koordynacja Very Happy

Full total lol

Kathy, dokładnie tak jak pisze Ewa, nie kupujemy swojego rozmiaru a rozmiar, do którego chcemy się "zmniejszyć". Przejdź się do Fali, tam w Triumphie są przemiłe kobitki i Ci doradzą na pewno.
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy i Ellenai Dziękuję za rady uśmiech Zajrzę do Triumpfa w Fali podczas poszukiwania sukienki na wesele brata. Albo na osiedlu: są przynajmniej dwa sklepy Triumpfa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na początku szukałam jakiegoś gorsetu. Myślałam, że trochę bardziej usztywni mi wszystko pod sukienką. Widziałam taki ładny w Triumphie w Galaxy, obwód dobry ale miseczka C, zupełnie nie na mój cyc Confused
W każdym razie jestem zadowolona z tego stanika z silikonowym paskiem bo trzyma wszystko rewelacyjnie Very Happy
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata223
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 18

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 22:30    Temat postu: Bielizna wyszczuplająca Odpowiedz z cytatem

Bardzo poważnie zastanawiam się nad kupnem bielizny wyszczuplającej. Moja znajoma kupiła,używa, i wygląda świetnie. Chociaż bardzo bym się zastanowiła czy to zasługą tylko tej bielizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelaE
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 32

PostWysłany: Pon 13 Sty 2014, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślałam o takiej bieliźnie, ale zamierzam najpierw trochę powalczyćuśmiech Na początek zmieniłam dietę, zamawiam sobie gotowy catering dietetyczny z Oryginalneprzepisy.pl i już jest lepiej, do wesela będzie super, do tego jakieś ćwiczenia, ruch, spacery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashtaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 52
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Sro 15 Sty 2014, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no tak przed ślubem warto zadbać o figurę, pamiętam, że mnie to się nie udało niestety :/ i wystąpiłam (jak mawia mój mąż) w gaciach po tacie język no ale cóż, pół biedy, że znalazłam coś bo potem drugi raz i tak ich nie włożyłam ale co tam było warto uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group