Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna wyszczuplająca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzia29
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belladonna
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 11:37    Temat postu: Re: Bielizna wyszczuplająca Odpowiedz z cytatem

Madzia29 napisał:
Hej,
Czy możecie mi polecić jakąś dobrą bieliznę wyszczuplającą, ale bez fiszbin. Może macie coś wypróbowanego?pytajnik



Witaj,
Ja mam bezszwowe wysokie majtki wyszczuplające z Silikonem Pani Perfekcja. Jestem bardzo zadowolona . Są identyczne jak te Trinny i Sussanach 199złwykrzyknik a zapłaciłam tylko 35 złwykrzyknikwykrzyknik Wszystkie babki w mojej pracy je nosza. Super wygładzaja i wyszczuplaja a do tego są wygodne. Ładnie wykonane z dobrego materiału. Po praniu zachowują kształt. Maja silikon , który zapobiega rolowaniu , więc się nie zsuwają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzia29
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie je kupiłas?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik 35złpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są te majtki, ja mam taką podkoszulkę na cienkich ramiączkach, kupiłam na allegro za 15 zł, jest rewelacyjna, tuszuje brzuszek, przy tym cieplutka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belladonna
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madzia29 napisał:
a gdzie je kupiłas?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik 35złpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik?


wpisz w google majtki pani perfekcja to ci wyskoczy...nie będę robić reklamy..ale majtki sa super. Ja mam S ale mają też inne rozmiary. Moja szefowa to "konkretna babka" i długo nie mogła znaleźć dla siebie odpowiedniej bielizny wyszczuplającej dla dużych rozmiarów.W gorsetach nie mogła wytrzymać:)Ma XXL i rzeczywiście ją wyszczupla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syntia
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 161
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena dosyć kusząca uśmiech
_________________


"Jedno słowo przed ołtarzem i jesteś żonaty, jedno słowo we śnie i jesteś rozwiedziony" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jedne majtki wyszczuplające takie pod sam biust i ok, talia i brzuch lepiej wyglądają, ale masakrycznie zniekształcają pośladki, bo wpijają mi się i mam tyłek jak stara baba :/ Jak patrzę na te zdjęcia to nie wierzę, że bielizna która jest uciskająca tak lekko i delikatnie opina pośladki i nie wżyna się w nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzia29
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie je kupiłam. Zobaczymy jak przyjdą bo cena powaznie dobra i nawet ok wygladaja. Napisze jak je bede miala w reku ...i na tylku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syntia
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 161
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Ja mam jedne majtki wyszczuplające takie pod sam biust i ok, talia i brzuch lepiej wyglądają, ale masakrycznie zniekształcają pośladki, bo wpijają mi się i mam tyłek jak stara baba (....)


Miałam to samo! Jak mierzyłam figi to robiły mi się na pośladkach buły, dlatego u mnie świetnie się sprawadzają stringi z wysoką talią. Wygładzają fałdki na brzuchu ale tyłka nie ruszają uśmiech
_________________


"Jedno słowo przed ołtarzem i jesteś żonaty, jedno słowo we śnie i jesteś rozwiedziony" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syntia a stringi nie wżynają się? Oczywiście nie w pośladki, ale nad nimi. Jak zakładam obcisłe stringi to mi się wżynają po bokach :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group