Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

gigantyczny pryszcz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agawawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 20:04    Temat postu: gigantyczny pryszcz Odpowiedz z cytatem

mam poważny problem otóż na 2 tygodnie zawsze przed okresem pojawia się u mnie wielki pryszcz na brodzie znika w czasie okresu i znów się pojawia bezpośrednio po nim , nie można go niczym wycisnąć kiedy już to robie to zostaje mi po nim wielka dziura która goi się przez 3 tygodnie a pryszcz i tak wyskakuje w innym miejscu , podczas dotyku boli jak nie wiadomo co POMOCY co mam z tym robić?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh Agawawa nie zazdroszcze.... :-/ na Twoim miejscu poszłąbym do dermatooga uśmiech no bo sma nic nie wymyslisz... jedynie możesz nacierac kilka razy dziennie brodę spirytusem kosmetycznym salicylowym... bakterie wtedy sie nie rozwijają a i pryszcz sie zasusza i znika szybciej

no ale u kazdego jest inaczej.... wiec trzeba sie chwytac roznych pomyslów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra dojrzałej kobiety nie ma już co prawda tendencji do ciągłego przetłuszczania się, jednak przed okresem, kiedy hormony zaczynają buzować znów miewamy z tym problemy. Przecieranie spirytusem jest dobrym pomysłem, powinnaś jednak jeszcze zainwestować w kosmetyki przeznaczone dla cery trądzikowej lub tłustej i na te rzekome 2 tygodnie do okresu myć codziennie twarz żelem antybakteryjnym lub przecierać tonikiem. Wizyta u dermatologa też się przyda, może zapisze Ci bardziej skuteczną maść i problem całkowicie zniknie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja mam problem z wypryskami w okolicy brody niezależnie od okresu.. czasem jest okres kiedy mam czystą twarz a są dni kiedy coś mi wychodzi i potem mam zaczerwienienia.... co robić? przed swoim ślubem chciałabym mieć idealną twarz, albo przynajmniej na tyle aby krostek nie było widac pod makijażem... wiecie, czasem zaczerwienienia są takie że nawet pod podkładem widać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parę dni temu na czole wyskoczyło mi kilka niespodzianek i jedna wielka na brodzie właśnie... mam jeszcze kilkaaaa dni do okresu i też często pojawiają się u mnie takie problemy,przy czym jak stosowałam codziennie peeling,toniki i różne takie pierdoły to wtedy nic mi się nie działo,a że ostatnio zaniedbałam kosmetykę to teraz cierpię... mam nadzieję,że przed ślubem nie wyskoczą mi takie okropności ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie.. ja też mam nadzieje, ze gdy bede kiedyś brać ślub to nie bede miała żadnych problemów na twarzy... to było by okropne
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie wyskoczył ogromny pryszcz na brodzie na dwa dni przed ślubem, jest tydzień po moim ślubie a on jeszcze nie znikł do końca... ale moja kosmetyczka ładnie go zamaskowała Smile
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 28 Sie 2010, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie dobrze,że będzie mnie malować kosmetyczka,bo gdyby coś mi wyskoczyło to sprytnie to schowa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 30 Sie 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też ze wzgledu na moje problemy z cerą chce jechać do kosmetyczki jak bede planować makijaż ślubny... napewno nmie bede robić sobie sama makijaży, szczegolnie kiedy cokolwiek mi wyskoczy(oczywiście oby nie..)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 4:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trądzik bywa okropny, w takich sytuacjach warto jest skonsultować się z profesjonalistą, ja regularnie odwiedzam Klinikę Krajewski i w razie potrzeby od razu korzystam z zabiegów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group