Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cera naczynkowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abcd
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 105

PostWysłany: Nie 26 Lut 2012, 23:06    Temat postu: Cera naczynkowa Odpowiedz z cytatem

Zanim założyłam wątek przejrzałam cały dział i nie znalazłam nigdzie informacji na ten temat. Jak sobie radzicie ze skora naczynkowa? Jakie kremy mozecie polecić? Czy korzystałyscie z zabiegu laserowego usuwania naczynek? Od dawna porykam sie z problemem popękanych naczynek jest to dla mnie ogromny dyskomfort. Nic do tej pory nie znalazłam co by moglo chodź w malym stopniu pomóc. Cały czas biore pod uwage laser chyba jedyna metoda ktora na prawde pomoze. Ale zanim sie na to zdecyduje bym chcialam wypróbować jeszcze jakies kosmetyki... Jestem bardzo ciekawa jak Wy radzicie sobie z tym problemem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moją cerę naczynkową nie znalazłam nic skutecznego do tej pory. Jedynie maskuję ją podkładem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam koleżanke po usuwaniu naczynek laserem - efekt wyszedł fajny, ale zanim zagoiła jej sie całkowicie skóra na twarzy to mineło kilka miesięcy.

na pewno z taką cerą trzeba uwazac, bo jest wrażliwa, źle działają na nie zimno i zbyt wysoka temperatura, wiatr i wszelkie inne czynniki atmosferyczne. Kupuj kremy specjalnie do tej cery przeznaczone, bądź do cer wrażliwych, z wysokim filtrem.
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamknęłam laserowo w zeszłym roku, efekt ok, naczynka nie pękają powtórnie (ale ogólnie nie mam skłonności do tego)
zabieg nie jest może przyjemny, ale też nie bolesny
_________________


Ostatnio zmieniony przez polly dnia Wto 10 Kwi 2012, 14:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam skłonność do rumieńca na policzkach, przetestowałam mnóstwo kosmetyków. Na mnie najlepiej działają kremy i specyfiki Pharmaceris. Dodatkowo rano i wieczorem, po wklepaniu toniku, nakładam na policzki żel uszczelniający naczynka krwionośne Auriderm XO. Dopiero na to krem na dzień/noc. Poza pielęgnacją podstawową raz w tygodniu nakładam maseczkę do cery naczynkowej. Rumień się nie pogłębia, naczynka mi nie pękają, oprócz kilku, w okolicach płatków nosa. Na to mam korektor, ale może kiedyś zdecyduję się na laser.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlueAmelia
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: WWa

PostWysłany: Wto 28 Lut 2012, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez sie do tego przymierzam, bo mam pare takich do zamkjiecia. Rozmawialam z kilkoma kosmetyczkami i kazda mowila o laserze jako definitywnym sposobie.
Poki co chronie zima skore krememm na naczynka Fosa, a latem wysokimi filtrami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny! Potrzebuję porady: szukam żelu myjącego dla cery naczynkowej, mieszanej, z niedoskonałościami (trądzik, zaskórniki). Do tej pory stosowałam żel z serii Czysta Skóra. Ostatnio kupiłam też z tej serii 3w1 żel, maseczkę, peeling, ale na razie mi nie podchodzi. Wolę sam żel, bez pumeksu i glinki, najlepiej zawierający cynk. Poradzicie coś?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz, a próbowałaś żelu Effaclar z La Roche Posay? Łagodnie obchodzi się z naczynkami, a walczy z trądzikiem.
Z typowych żeli do mycia cery naczynkowej mogę polecić Pharmaceris N. Chociaż zamierzam spróbować teraz czegoś "eko".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Effaclar też mogę polecić, ale nie wiem jak z naczynkami, bo na twarzy nie mam z nimi problemu. Na pewno jest delikatny i świetnie oczyszcza, zwalcza niedoskonałości.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 i ewelinka89 Bardzo dziękuję. Czuję się nieco zagubiona, gdy staję przed półkami z kosmetykami
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group