Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ginekolog w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 8:17    Temat postu: Ginekolog w Warszawie Odpowiedz z cytatem

jakiego ginekologa polecanie przy problemach z ciążą pozamaciczną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapisanie sie na wizytę do pani doktor Mazanowskiej Natalii:
http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

Na stronie jest kontakt.
Bardzo spokojna oraz wyczerpująca wizyta, bez pośpiechu, naz dokładnym wyjaśnieniem wykonywanych przez Panią Doktor czynności i omówieniem diagnozy.

Pani doktor ma doświadczenie również i w takich sytuacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pon 14 Gru 2020, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle dobry ginekolog to skarb. Na spokojnie poszukaj kogoś dobrego i zaufanego. Mój nie tylko swietnie sie opiekowal mna i maleństwem to jeszcze pokazał mi jakie są możliwości np jeśli chodzi o pozyskani krwi pępowinowej. Dzięki temu teraz w Diagnostyka Bank komórek macierzystych bankujemy krew naszego malenstwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrych ginekologów maja w szpitalu Medicover, sama prowadzilam tam ciąże, z komplikacjami. Trafilam na dobrego specjaliste i wszystko bylo w porzadku uśmiech w tym szpitalu tez rodziłam :)maja tam swietnie wyposazony oddzial neonatologiczny z intensywna terapią dla noworodków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczy się przede wszystkim dobro Wasze i dziecka. To powinno być dla Was absolutnym priorytetem! Właśnie dlatego w pierwszej kolejności powinnyście zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ i tam dowiedzieć się więcej o ewentualnym stresie związanym z porodem. To bardzo poważna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście zwrócić na ten temat już teraz uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sob 29 Maj 2021, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście ze swoją ciążą nie miałam problemu. Też mam bardzo dobrego ginekologa, który prowadził moją ciążę, świetny specjalista. Zawsze i o wszytko mogłam i mogę go zapytać. Też pomógł mi z dobraniem odpowiedniej antykoncepcji, stosuję tabletki belara. Jednak z drugim dzieckiem chcemy trochę poczekać z różnych względów, dlatego skuteczne zabezpieczenie jest dla mnie ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WalczakAnia
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 56

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam udać się tutaj - https://gabinetylucka.pl/ Ja akurat jestem dopiero pierwszy raz w ciąży, bez wcześniejszych problemów, ale mają tam wielu dobrych ginekologów. Prowadzi nas pan doktor Krzysztof Herman, którego polecam. Wizyty są bez stresu, delikatne, pan doktor jest zawsze uprzejmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W centrum https://babkamedica.pl na Słomińskiego przyjmuje Pan Marcin Drab, prowadzę u niego ciążę od 16 tygodnia. Wcześniej chodziłam do innego ginekologa, ale nie byłam zadowolona. Teraz jestem. Pan Marcin to sympatyczny człowiek, delikatny i przykłada się bardzo do badań. Zawsze wszystko mi dokładnie tłumaczy, pokazuje, wyjaśnia. Takiej posty od lekarza właśnie oczekuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję, moja ciąża na szczęście rozwija się prawidłowo i z dnia na dzień dziecko coraz większe. Ale to nie znaczy, że u mnie nie pojawiają się obawy czy wszystko będzie dobrze. Zapisałam się już na test nifty Warszawa aby upewnić się, że u dziecka nie występują choroby genetyczne. Takie badanie pozwala na ich wczesne wykrycie i przygotowanie się na ile to możliwe na przyjście na świat dziecka. Nifty Pro jest testem o wysokiej czułości, z ubezpieczeniem wyniku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renort w Śródmieściu. Mają też przychodnie w innych miejscach w Wawie, ale tutaj mam najbliżej. I wyborze zdecydowało kilka kwestii. Przede wszystkim rzetelne podejście, wizyty faktycznie zawsze na godzinę, porządny sprzęt. No i w sumie to ciężko się o coś czepić. Jest zaangażowanie, jest pomoc. kilka problemów już mi rozwiązali. Na spokojnie można korzystać. Adres: https://przychodnie-rsc.pl/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group