Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

OSTRZEGAMY!!DJ DRUM (WOJCIECH KOWALCZYK) Z WROCŁAWIA
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noveria
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 12:52    Temat postu: OSTRZEGAMY!!DJ DRUM (WOJCIECH KOWALCZYK) Z WROCŁAWIA Odpowiedz z cytatem

Ostrzegamy wszystkich przed p. Wojciechem Kowalczykiem czyli Dj Drum'em z Wrocławia!! Niekompetentny, nieprofesjonalny, nieprzygotowany (wykrzyknik), gburowaty i niegrzeczny.

Przed ślubem próbowaliśmy z nim ustalić szczegóły imprezy, zapytać jakie zabawy nam proponuje, jak to będzie wszystko wyglądało - niestety zero konkretów, zamiast tego narzeczony usłyszał np. niegrzeczną odzywkę podniesionym głosem pełnym zniecierpliwienia: "już to panu mówiłem, pan mnie nie słucha!".
Na jedno ze spotkań w ogóle nie przyjechał, nawet nie zadzwonił, tłumacząc sie później, że był na basenie i zapomniał!

Po wielkich bojach udało nam się uzyskać od niego propozycję playlisty na nasz ślub (z wcześniejszym zastrzeżeniem, że oczekujemy takiej a nie innej muzyki ze względu na osobiste preferencje)-niestety playlista nadawała się do śmieci, bo w ogóle nie uwzględnił w niej naszych wskazówek.
Stworzyliśmy więc sami playlistę zgodną z naszymi upodobaniami, którą dostał jako aneks do umowy (co potwornie go rozwścieczyło!).
Po zapoznaniu się z nią p.Wojciech stwierdził, że wszystkie utwory są mu znane i nie będzie miał problemu z ich znalezieniem. Niestety na weselu okazało się, że na prośbę naszych przyjaciół o konkretny repertuar z playlisty Dj Drum rozłożył ręce i nie mógł znaleźć danych utworów.

To jednak nie wszystko, bo p.Wojciech pozwalał sobie niestety na złośliwości wygłaszane przez mikrofon w trakcie naszej imprezy - złośliwości wymierzone w naszym kierunku (np."dla informacji Panny Młodej kolejny utwór nie będzie z playlisty"itp.).
Naszych gości nie potraktował lepiej - popisał się kompletnym brakiem taktu nazywając Forrestem Gumpem naszego kolegę, który jest po operacji kolana i chodzi o kulach!! W trakcie imprezy popisał się wieloma takimi idiotycznymi żarcikami, które nikogo nie śmieszyły.

Przed ślubem prosiłam go, żeby nie wyciągał ludzi na parkiet, bo mamy osoby, które nie mogą tańczyć (np. ze względów zdrowotnych), na co Dj Drum stwierdził z oburzeniem, że on nigdy tak nie robi i że on to "rozgrywa psychologicznie"(dokładny cytat). Oczywiście na weselu okazało się inaczej, bo co chwilę zaczepiał słownie kogoś kto siedział przy stole i napominał, że nie tańczy.

Jakby tego było mało przerwy między blokami muzycznymi trwały potwornie długo, bo nasz DJ czytał książkę (wykrzyknik!)przy swoim stoliku albo cały czas rozmawiał przez telefon...a w tym czasie z głośników leciały cały czas te same utwory.

Popełniliśmy błąd, bo skorzystaliśmy z jego usług, mimo że jeszcze przed ślubem zapaliła nam się lampka ostrzegawcza. Termin ślubu zbliżał się wielkimi krokami, a inni DJ'e do których dzwoniliśmy mieli zajęte terminy, no i zdecydowaliśmy się nie rezygnować z p.Wojciecha pomimo tych jego wpadek już przed ślubem.

Nie popełniajcie więc naszego błędu i nie korzystajcie z usług tego pseudo Dj'a - tak się nie zachowuje profesjonalista! Nie psujcie sobie jednego z najpiękniejszych dni w życiu!

Pozdrawiam i życzę wszystkim Młodym Parom, żeby nie trafiały na takich osobników!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra popełniła ten sam błąd- długo była zdania,że nikogo nie zatrudni, bo nie ma kasy- dosłownie w ostatniej chwili- na 3 tygodnie przed imprezą- znaleźli jakiegoś dosłownie DZIADA z Warszawy-
I teraz nie chcę pisać,że jak ktoś ma wolny termin, to zawsze oznacza że jest beznadziejny, bo różnie to bywa....... ale rzeczywiście z muzyką można wtopić BARDZO.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę,że nasz forumowy detektyw zaraz zajmie się wyjaśnianiem i prostowaniem Twojego problemu Wink
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serduszko: zapomniałaś dodać ,,Rutkowski'' Very Happy Very Happy
A najlepiej to koleżanka Ewelinka89 będzie wiedziała, bo jest z Wrocławia, może gdzieś się spotkała z tym DJ.

A co do sedna sprawy: nic dodać i ująć to co wiemy z jednej strony konfliktu.Tu już nie ma co prostować, mleko się rozlało. Szkoda,że masz takie niemiłe wspomnienia po swoim weselu.
Noveria: może ma stronę internetową to podaj, zobaczymy co on ma w ofercie.Napisz, kiedy było to wesele i gdzie.
A czy na weselu nikomu z organizatorów nie przyszło do głowy, aby zareagować na te jego wyczyny ? Czy została mu zapłacona pełna kwota za usługę? Także czekamy na Twoje odpowiedzi.

A potem niech się sam DJ wypowie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Serduszko: zapomniałaś dodać ,,Rutkowski'' Very Happy


A potem niech się sam DJ wypowie.


No nie wiem czy to jest jakikolwiek powód do śmiechu, raczej nie chciałabym aby 3/4 forum wyśmiewało mnie za moje akcje detektywistyczne względem innych użytkowników oczko

A DJ może nie ma ochoty się wypowiadać..
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze niech autorka tego tematu odpowie na te pytania, bo w zasadzie długi opis , ale ważnych spraw nie znamy.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
noveria
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 7

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub odbył się 18 lutego 2012 roku w Hotelu Bugatti (i tu ukłon w stronę Bugatti, bo miejsce i obsługa: REWELACJA, ale to chyba wątek nie na to forum).

Jeśli chodzi o reagowanie na to - być może trzeba było gościa wziąć na bok i mu wyjaśnić, że sobie nie życzymy pewnych rzeczy; my przyjęliśmy inną metodę - po prostu go olewaliśmy, nie chcieliśmy wdawać się w jakieś dyskusje, z resztą nasi goście też nam tak doradzali.

Dj otrzymał pełną kwotę, bo mąż uznał, że nie będzie się z nim kłócił i nie ma zamiaru psuć sobie reszty wieczoru. Ale powiedział mu, że to było mało profesjonalne.

W każdym razie - mimo tego wszystkiego wspomnienia ze ślubu są bardzo dobre, jak się ma dobraną ekipę to człowiek będzie się zawsze dobrze bawił.
Poza tym nie mogę odmówić panu DJ'owi, że faktycznie leciały w większości te utwory, o które go prosiłam, więc machaliśmy ręką na te jego głupoty, które gadał i dobrze się bawiliśmy.

Nie znalazłam żadnej jego strony w necie, namiar na niego był na liście z DJ'ami i muzykami, którą wzięłam z hotelu. Spotkałam się właściwie tylko z jedną opinią " że albo ma dobry albo zły dzień".

WIDEOFILM napisał:
Jeszcze niech autorka tego tematu odpowie na te pytania, bo w zasadzie długi opis , ale ważnych spraw nie znamy.


Trochę nie rozumiem, bo starałam się opisać sytuację w miarę rzeczowo i podpierając się przykładami i cytatami, myślałam, że to są ważne sprawy, które mogą przyszłym Państwu Młodym pomóc w podjęciu decyzji.

Posty scaliłem, pisow.popr/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już więcej wiadomo. No tak, nie chcieliście się z nim kłócić, bo było szkoda nerwów, ale jakie recenzje były po weselu wśród rodziny i gości to można się tylko domyśleć. Ale ta cała sytuacja uderzyła w gospodarzy wesela , bo to oni go zatrudnili.
Zobaczymy co powie druga strona.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
noveria
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 7

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Teraz już więcej wiadomo. No tak, nie chcieliście się z nim kłócić, bo było szkoda nerwów, ale jakie recenzje były po weselu wśród rodziny i gości to można się tylko domyśleć. Ale ta cała sytuacja uderzyła w gospodarzy wesela , bo to oni go zatrudnili.
Zobaczymy co powie druga strona.


Muszę tu zareagować, bo to jednak przesada - mieliśmy bardzo kameralne grono najbliższych przyjaciół i tylko rodziców i teściów, czyli ludzi, których znamy na wylot. którzy są wyluzowani i nie przejmują się konwenansami.
Wiem, że wszyscy później i tak mówili, że świetnie się bawili, a z tego, ze DJ czytał książkę to po prostu wszyscy się śmiejemy do tej pory i pewnie będzie to stała anegdota na każdej imprezie.
Goście chwalili też świetną muzykę (w końcu nie na darmo układałam tę szaloną playlistęmruga.

Ale fakt, że my mamy takie luźne podeście, ale jeśli ktoś faktycznie bardzo poważnie do tego podchodzi, będzie chciał mieć wszystko zaplanowane i będzie mu zależało na dopiętych szczegółach to może być tu problem i lepiej żeby się zastanowił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 14:35    Temat postu: Re: OSTRZEGAMY!!DJ DRUM (WOJCIECH KOWALCZYK) Z WROCŁAWIA Odpowiedz z cytatem

noveria napisał:
Przed ślubem próbowaliśmy z nim ustalić szczegóły imprezy, zapytać jakie zabawy nam proponuje, jak to będzie wszystko wyglądało - niestety zero konkretów, zamiast tego narzeczony usłyszał np. niegrzeczną odzywkę podniesionym głosem pełnym zniecierpliwienia: "już to panu mówiłem, pan mnie nie słucha!".
Na jedno ze spotkań w ogóle nie przyjechał, nawet nie zadzwonił, tłumacząc sie później, że był na basenie i zapomniał!


Czy to,że z kimś nie jesteście w stanie ustalić podstawowych rzeczy związanych ze ślubem nie stanowi już wystarczającego powodu aby powiedzieć hasta la vista i odwrócić się na pięcie??

Według mnie,takie zachowanie jest wystarczające aby zrezygnować z usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group