Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

choco83 wita wszystkich :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choco83 napisał:
agattt napisał:

Fikcyjne konta pojawiające się tylko po to, żeby oczernić konkurencję też się zdarzały :/


Rozumiem, że były na forum już kiedyś takie wątki, tylko zostały usunięte ?
W kwestii oczerniania firm, masz rację konkurencja nie śpi uśmiech Jednakże można by takie posty moderować w ten sposób, że warunkiem publikacji posta oczerniającego firmę jest dołączony skan umowy. Wtedy można stwierdzić (nie w 100%), ale w dużym stopniu, czy oczerniający miał w ogóle coś do czynienia z daną firmą. W przeciwnym wypadku wiadomo, każdy pisze co chce. Jednakże zawsze właściciel firmy mógłby się odnieść do tematu:)


wierz mi, że to nie takie proste, a dobra firma zawsze sobie poradzi, forum to nie wszystko. Np. na Twoją firmę trafiłam na portalu ogłoszeniowym i zapadła mi w pamięć, bo zastanawiam się nad skorzystaniem z jej usług, a teraz sobie patrzę, podczytuję. Mam alergię na pseudoreklamy i to ma duży wpływ na moje decyzje.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
choco83
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 42
Skąd: Ciechanów, Płock

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Mam alergię na pseudoreklamy i to ma duży wpływ na moje decyzje.

Powiem Ci szczerze, że osobiście przekonałem się o tym sam uśmiech Efekt odwrotny do zamierzonego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choco83 napisał:
Pralinka napisał:
Mam alergię na pseudoreklamy i to ma duży wpływ na moje decyzje.

Powiem Ci szczerze, że osobiście przekonałem się o tym sam uśmiech Efekt odwrotny do zamierzonego uśmiech



Jeśli tak to czemu zarejestrowałeś się tu jako głównie usługodawca, przy okazji jedynie szukając inspiracji do własnego ślubu?
Mogłeś zalogować się jako normalny zwykły użytkownik,bez tej próby pseudoreklamy.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
choco83
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 42
Skąd: Ciechanów, Płock

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:

Jeśli tak to czemu zarejestrowałeś się tu jako głównie usługodawca, przy okazji jedynie szukając inspiracji do własnego ślubu?
Mogłeś zalogować się jako normalny zwykły użytkownik,bez tej próby pseudoreklamy.


Pisząc o reklamie miałem akurat na myśli co innego, nie to forum.
Umieszczając avatar + link skłamałbym, pisząc, że nie liczę na jakieś zainteresowanie moją ofertą. Za krótko jestem na forum, aby można ocenić, co piszę w postach. Nie opisuję swojej oferty, nie zachęcam do swoich usług bezpośrednio, nie pisze prywatnych wiadomości zachęcających do skorzystania z oferty, itp. Zresztą sprawdź za jakiś czas moje posty.
A czy mój avatar + link do strony komuś przeszkadza ? Pewnie znajdą się takie osoby. Jeśli administracja forum stwierdzi, że mój avatar jest do usunięcia, to go usunę i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skan umowy czy jakiś dokument poświadczający byłby dobrym pomysłem. Warto się nad tym zastanowić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko komu by się chciało skany umów wysyłać... język

A w ogóle witaj choco lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli komuś się chce rejestrować, żeby ostrzec przed kiepskim usługodawcą, również przystanie na ten dodatkowy wymóg. Uważam pomysł za bardzo dobry i na starcie eliminujący nieuczciwą konkurencję.

Witam serdecznie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
choco83
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 42
Skąd: Ciechanów, Płock

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
tylko komu by się chciało skany umów wysyłać... język

Jakby ktoś Cię mocno oszukał np. lokal weselny, wesele okazało się klapą, itp. nie pokusiłabyś się o mały skan ? język
Jak już rozmawiamy o nowych rzeczach na forum proponuję rozszerzyć dział poszukiwania, zapytania o inne branże, bo teraz muzykanci, kamerzyści i fotografowie są promowani oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z drugiej strony ktoś komu bardzo zależy żeby zniszczyć konkurencje, mógłby podrobić taką umowę jakby się bardzo postarał, i wysłać skan.. chyba że się mylę, ale z pewnością zmniejszyło by to ilość osób oczerniających konkurencję..

Witam serdecznie na forum Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
z drugiej strony ktoś komu bardzo zależy żeby zniszczyć konkurencje, mógłby podrobić taką umowę jakby się bardzo postarał, i wysłać skan..
To już chyba ekstremalne przypadki, nie posuwałabym się tak daleko język

Druga strona medalu to fakt, że zawsze mamy dwie strony medalu język język Czyli niezadowolony klient wyleje swoje żale i co? Skąd mamy wiedzieć, że jego wersja jest odzwierciedleniem rzeczywistej sytuacji?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group