Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SZARA STREFA usług wady i zalety- dyskusja i opinie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:04    Temat postu: SZARA STREFA usług wady i zalety- dyskusja i opinie Odpowiedz z cytatem

WĄTEK WYDZIELONY Z TEMATU
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=9131

===============================================



Ogłoszenie nie jest powiązane z działalnością bo ta osoba robi "na czarno"?

Na stronie Pani Agnieszki Gołdyn-Grugel jest jasno sprecyzowana oferta a w dziale "o mnie" zdjęcie zezwolenia z kurii na fotografowanie, oraz galeria ze zdjęciami klientów. Jeśli to nie jest działalność gospodarcza to co?
Może US wyjaśni to?
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię u naszych rodaków takiej natury konfidenta- nawet jeśli ktoś zarobi sobie coś na czarno, to już lecimy podp.....ć.........

A po co??
To tak jak po wojnie, wyszły materiały z których wynikało,że gestapo w Warszawie siedziało i pierdziało w stołki a ludzie sami przychodzili donosić.....

Ja nie lubię nikomu zaglądać w portfel czy sposób zarobkowania....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to by mieć na utrzymanie rodziny i zapłacenie zusu i podatków.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to kogoś innego udupiaćpytajnik A nie uważa Pan, że takie rzeczy jakoś się kiedyś na człowieku mszczą?
Nigdy w życiu nie poszłabym donieść na nikogo do US..... dla mnie to poniżej wszelkiej krytyki.......Kraj nas dyma na wszelkie możliwe sposoby, więc mam jeszcze w tym pomagać, jeśli komuś się udaje - no umówmy się....- uszczknąć parę tys. rocznie "poza systemem"?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Po to kogoś innego udupiaćpytajnik A nie uważa Pan, że takie rzeczy jakoś się kiedyś na człowieku mszczą?
Nigdy w życiu nie poszłabym donieść na nikogo do US..... dla mnie to poniżej wszelkiej krytyki.......Kraj nas dyma na wszelkie możliwe sposoby, więc mam jeszcze w tym pomagać, jeśli komuś się udaje - no umówmy się....- uszczknąć parę tys. rocznie "poza systemem"?


Gratuluję kreatywnego podejścia do terminu "czciwość".
Nie wstydzi się Pani pisać takich bzdur na publicznym forum?pytajnik

Kali ukraść krowę to dobrze.
Kalemu ukraść krowę to źle...
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, szczerze mówiąc, to udowodnione zostało,że przychody państwa z podatków bezpośrednich z żadne sposób nie przyczyniają się do zwiększenia dobrobytu obywateli...
Przeszkadzać to mi może fakt,że całkiem nieźle radzący sobie w życiu ludzie wyciągają jakieś dodatki, zapomogi, zasiłki- to jest dziadostwo. To rozwala ten kraj, a to,że porównajmy to do zwykłej sytuacji- nie wiem, ktoś piecze ciasta za kasę, w domu, prywatnie, do prywatnych odbiorców- chwała komuś takiemu,że łapsk nie wyciąga po pomoc, tylko jakoś próbuje się ratować. W momencie ząłożenia działalności wiele rzeczy po prostu przestaje być opłacalnych. Wiem, bo działalność prowadzę. Gdybym pojechała na czarno, robiąc połowę tego co teraz, miałabym około 1500zł miesięcznie. teraz mam 1100zł. I gdyby tylko DAŁO się na czarno, powieka by mi nie drgnęła........ no ale się NIE da wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To idę zlikwidować działalność...
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o spokojniejszą wymianę poglądów. A co usług na czarno czy na biało: a czy każdy z nas jest tak w porządku w stosunku do przepisów prawa, przepisów skarbowych, etc- zróbmy sobie taki rachunek sumienia.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Jak się zarabia np 2500-3000zł miesięcznie czy tam więcej, znaczy że działalność się OPŁACA Confused
Jak się tak jak ja g...o zarabia, to się jest frajerem dalej taką działalność prowadząc...... i nie oszukujmy się - na czarno jednak liczba zleceń jest ograniczona choćby niemożliwością żadnej innej reklamy oprócz marketingu szeptanego.......
popr.pisownię/mod/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie pomyślała Pani przez chwilę, że g..no Pani zarabia przez konkurencję działającą w szarej strefie?
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group