Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokaz slajdów PM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezentacje, które ja oglądałam (i jaką zamierzam zrobić) to był zwykły power point, komentarze były na slajdach (zapisane) a muzyka leciała z głośników orkiestry, żeby było lepiej słychać. A kiedy? Kiedykolwiek oczko My planujemy przed północą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My taki pokaz slajdów mamy w pakiecie foto uśmiech Podoba mi się taka opcja, mamy tylko dać fotografowi nasze zdjęcia a On juz załatwi resztę uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy pokaz slajdów. Zrobiony w programie proshow producer. Wyświetliliśmy go po torcie ok 22. Rzutnik i ekran był w restauracji (bez dopłat). Pierwsza część zdjęć to były nasze fotki z dzieciństwa (m.in.z rodzicami, dziadkami itd), w drugiej części były fotki znajomych i rodziny (w większości stare,skanowane, jak wszyscy byli piękni i młodzi;)), a 3 część to kilka naszych wspólnych zdjęć uśmiech Goście byli zachwyceni zwłaszcza, że i siebie i innych znajomych zobaczyli uśmiech dźwięk z lapka był podpięty do wzmacniacza zespołu. Wystarczy zapytać zespołu jaki kabelek jest potrzebny i jeśli nie mają za grusze dokupić (np.mini jack-normalny jack wpinany bezpośrednio w wzmacniacz).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:
My mieliśmy pokaz slajdów. Zrobiony w programie proshow producer. Wyświetliliśmy go po torcie ok 22. Rzutnik i ekran był w restauracji (bez dopłat). Pierwsza część zdjęć to były nasze fotki z dzieciństwa (m.in.z rodzicami, dziadkami itd), w drugiej części były fotki znajomych i rodziny (w większości stare,skanowane, jak wszyscy byli piękni i młodzi;)), a 3 część to kilka naszych wspólnych zdjęć uśmiech Goście byli zachwyceni zwłaszcza, że i siebie i innych znajomych zobaczyli uśmiech dźwięk z lapka był podpięty do wzmacniacza zespołu. Wystarczy zapytać zespołu jaki kabelek jest potrzebny i jeśli nie mają za grusze dokupić (np.mini jack-normalny jack wpinany bezpośrednio w wzmacniacz).

Właśnie coś takiego mi się marzy uśmiech
Będę intensywnie myśleć hihih nad tym
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka_789
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 113

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chce zrobić taki pokaz zdjęć w ramach podziękowań dla rodziców...Napewno będzie wzruszająco ale myślę, że przede wszystkim miło!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krisp
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2012, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
hmm, ja to bym chciała na takim rzutniku np w czasie wesele żeby sam pokaz slajdów sobie jechał, bez żadnego zganiania gości w jedno miejsce czy komentarzy........... z końcu na statku razem byliśmy, więc generalnie z tylu miejsc świata można zdjęcia puścić


gdyby coś posiadam i moge wynająć
_________________
Fotografia Ślubna
http://zaczarowanachwila.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie rzutnik i odpowiednia ściana są już na sali, ale myślę, że najlepsza i najśmieszniejsza byłaby taka prezentacja, gdyby zrobiłby ją ktoś ze znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenka1312 napisał:
U mnie rzutnik i odpowiednia ściana są już na sali, ale myślę, że najlepsza i najśmieszniejsza byłaby taka prezentacja, gdyby zrobiłby ją ktoś ze znajomych.
To jest doskonały pomysł, wtedy będzie to niespodzianka dla wszystkich. Ważne jest, żeby prezentacja nie była dłuższa niż 6-7 minut, a zdjęcia zmieniały się dość szybko. Nie wolno puścić jej drugi raz mimo nalegań rodziny, wtedy czar pryśnie i goście zaczynają się nudzić..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Polsce rola świadkowej, czyli odpowiednika amerykańskiej druhny jest dość ograniczona, więc do dobre zadanie dla niej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenka1312 napisał:
A Polsce rola świadkowej, czyli odpowiednika amerykańskiej druhny jest dość ograniczona, więc do dobre zadanie dla niej uśmiech
Musi to zrobić kilka dni wcześniej. Należy jeszcze dobrać muzykę i ..jakoś się podłączyć się z dżwiękiem pod głośniki zespołu. Do tego celu trzeba mieć przygotowane długie kable audio, ponieważ w czasie wyświetlania komputer i rzutnik nie jest bezpośrednio przy estradzie. Zespół nie będzie miał takiego na 100%, trzeba go przynieść samemu.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group