Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokaz slajdów PM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy mieć taką prezentację uśmiech To już postanowione. Druhna coś wspominała, że nam zrobi surprise, ale ja wolę sama, ze zdjęciami od dziecinstwa do teraz. Mój kuzyn miał coś takiego i wyszło świetnie. Śmieszne zdjęcia plus podkład muzyczny i komentarze i gwarantowana kupa śmiechu przez ok 5-10 min uśmiech

Co do sprzętu to kolega ma projektor, a co do ekranu/planszy to pewnie pożyczymy z pracy. Chyba, że jakaś ściana będzie akurat na sali się nadawała.

Kto będzie miał ochotę obejrzy to z nami, kto nie może robić coś innego - wyjść na zewnątrz, zjeść coś, napić się.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
hmm, ja to bym chciała na takim rzutniku np w czasie wesele żeby sam pokaz slajdów sobie jechał, bez żadnego zganiania gości w jedno miejsce czy komentarzy......

Jeżeli chcesz "powalić" gości musisz ich skrzyknąć w jedno miejsce
(bezpośrednio przed oczepinami albo tortem zależnie co pierwsze). W odpowiednich miejscach ustawić kilka krzeseł dla starszych osób i puścić prezentację nie dłuższą niż 5 minut, z dobraną muzyką wyemitowaną przez głośniki zespołu. Tylko taka forma gwarantuje niezapomniany efekt. Jest to przedsięwzięcie trudne logistycznie, ponieważ "czynnik niespodzianki" uniemożliwia próby przy gościach a podłączenie dźwięku z laptopa do wzmacniacza wymaga długich kabi (w ekstremalnych przypadkach ponad 20 metrów) i różnych złącz (trzeba mieć wszystkie stosowane, ponieważ nigdy nie wiadomo jakie jest akurat wolne wejście we wzmacniaczu). Musi się tym zająć wytypowana osoba, która na 2 godziny przed prezentacją systematycznie przeprowadza kolejne etapy (przeciąga kable sygnałowe, zasilające, przeprowadza próbę dźwięku). Pamiętaj też o ekranie, nie wszędzie są odpowiednie ściany i w większości przypadków jest niezbędny.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz na priva, mam w tym duże doświadczenie (robię to praktycznie na każdym weselu), chętnie pomogę.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE NIE wykrzyknik ABSOLUTNIE nie chcę nikogo powalaćwykrzyknik skrzykiwać, chciałabym ułożyc zwyczajny pokaz slajdów, tkai np na 10-15minut, żeby było na czym oko zawiesić np siedząc przy stole- i puszczać go parę razy, jako zwyczajne "takie tam przy stole." Żadnej gadki, żadnych pierdół uśmiech Cool

Nie mam takiej osobowości, żeby mi sprawiało radość, że wszyscy się gapią na jakieś moje zdjęcia język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
NIE NIE wykrzyknik ABSOLUTNIE nie chcę nikogo powalaćwykrzyknik skrzykiwać, chciałabym ułożyc zwyczajny pokaz slajdów, tkai np na 10-15minut, żeby było na czym oko zawiesić np siedząc przy stole- i puszczać go parę razy, jako zwyczajne "takie tam przy stole." Żadnej gadki, żadnych pierdół uśmiech Cool

Nie mam takiej osobowości, żeby mi sprawiało radość, że wszyscy się gapią na jakieś moje zdjęcia język

W takim przypadku zdemolujesz sobie przyjęcie, ponieważ zdezorientowani goście nie wiedzą co mają robić, puszczając kilkakrotnie ten sam pokaz dezorientujesz ich jeszcze bardziej. Ludzie nie są pewni, czy to są kolejne fotografie, czy już te co były, chcąc zrobić Ci przyjemność oglądają z odkręconymi szyjami. Byłem kiedyś na przyjęciu, gdzie cos takiego zorganizowano.. To wielki błąd, nie zostawia pozytywnych wrażeń, jedynie znudzenie, a patrząc na gości masz wrażenie, że każdy modli się, żeby się skończyło. Maksimum 5 minut i bez powtarzania.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, toś mnie zniechęcił, czyli olać pomysł, bo nie znoszę robić takich przedstawień pt "a teeeraz drodzy goście, misio opowie wam, jak poznał swoją pszczółkę wow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
hmm, toś mnie zniechęcił, czyli olać pomysł, bo nie znoszę robić takich przedstawień pt "a teeeraz drodzy goście, misio opowie wam, jak poznał swoją pszczółkę wow

zawsze takie coś może prowadzić, a raczej zazwyczaj prowadzi DJ/wodzirej/gość z zespołu, więc nie musisz się tym aż tak stresować Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
hmm, toś mnie zniechęcił, czyli olać pomysł, bo nie znoszę robić takich przedstawień pt "a teeeraz drodzy goście, misio opowie wam, jak poznał swoją pszczółkę wow


No właśnie, też się zastanawiam jeżeli to zrobić, to w jakiej formie. Czy puścić to samopas i niech leci, czy zrobić to szybko ale ciekawie w 5min. tylko bez tego efektu "pszczółki i misia" hahaha. Karola, wiesz, to tak banalnie nie musi wyglądać, wszystko zależy od tego jak to zrobisz. Ja bym chciała coś w stylu opowieści o nas, nie jako my (to na sam koniec), tylko o każdym z osobna, żeby nie kręciło się to tylko wokół nas, a wokół naszej rodziny, przyjaciół, ważnych wydarzeń w życiu... Takie podsumowanie i podziękowanie jakby dla najbliższych, aby skłoniło to do refleksji, przywołało te najmilsze wspomnienia uśmiech, no i żeby było śmieszne, tak jak pisała agatt.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękna idea- ale wydaje mi się,że do takiej opowieści potrzebna już jest jednak profesjonalna pomoc, a ja nie chciałam wynajmować kogoś do tego, tylko naprawde zrobić element żeby można było na nim oko zawiesić, nawet bez żadnego ogłaszania,że "teraz mata zdjęcia oglądać"...... tak po prostu, dla tych paru starszych osób z rodziny, które raczej głównie bedą siedzieć..... moze rzeczywiscie lepiej zdjęcia wywołać, kupić takie ładne antyramki w liroy merlin po 2zł- i na ścianę........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
hmm, toś mnie zniechęcił, czyli olać pomysł, bo nie znoszę robić takich przedstawień pt "a teeeraz drodzy goście, misio opowie wam, jak poznał swoją pszczółkę wow
Koniecznie zorganizuj pokaz, przecież wszyscy przyszli dla Ciebie, tego dnia jesteś gwiazdą. (rozumując tymi samymi kategoriami, pierwszy taniec to ".. a teraz drodzy goście miso zatańczy")
Przez pięć minut można pokazać 70-80 zdjęć. Wszyscy chętnie obejrzą sprawnie przeprowadzona prezentację, w tak krótkim czasie nikogo nie znuży, a pozostawi niezapomniane wrażenia.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakim programie by to zrobić....? I kto wtedy by miał np. komentować...? I kiedy to zrobić....? Podczas krojenia i pałaszowania tortu chyba najlepiej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group