Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokaz slajdów PM
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 16:11    Temat postu: Pokaz slajdów PM Odpowiedz z cytatem

девочки język z oczkiem!
(Dziewczyny)

Tak mi właśnie wpadło do głowy, że fajnie byłoby zrobić taki mini pokaz (np. 5 min.) zdjęć PM podczas wesela - z dzieciństwa, z rodziną, z przyjaciółmi, no i ze sobą podczas tzw. "chodzenia;D".

Podzielcie się ze swoimi opiniami, doświadczeniami w tym zakresie!

(szukałam czegoś na ten temat na forum, nie znalazłam, ale jeśli jest, to proszę o linka)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam że o film weselny chodzi język

A na czym byście go chcieli wyświetlić? Do tego potrzebny jest dodatkowy sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na takim ślubie gdzie były wyświetlane slajdy ze zdjęć z dzieciństwa potem z narzeczeństwa, ale to już sama była zaopatrzona w taki sprzęt i było bardzo ciekawie. Mi się podobało, ale było tez wiele innych opinii.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Myślałam że o film weselny chodzi język

A na czym byście go chcieli wyświetlić? Do tego potrzebny jest dodatkowy sprzęt.


To może trzeba zmienić temat;P, nie no slajdy, ja rozumiem pod pojęciem zdjęć. Film to niee...

No jeszcze nie wiemy, bo ten pomysł dziś dopiero się zrodził Cool i od razu postanowiłam się z Wami podzielić. A jeżeli chodzi o sprzęcior, to chyba tak źle nie będzie, w końcu do dyspozycji jest kamerzysta, fotograf, zespół/DJ, a ci z kolei mają znajomych, hotel (jeżeli tam będzie impreza), wreszcie nasi znajomi i ich znajomi etc lol więc, jeśli byśmy się zdecydowali, to raczej powinno pójść w miarę gładko. Tylko nie wiem, jak reagują na takie "udziwnienia" goście. Ja sama na takim weselu nie byłam, więc nie wiem. Byłam natomiast na urodzinach, gdzie takie coś miało miejsce i się podobało.... Więc sprawa do przemyślenia hhmm...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jakoś fajnie to zrobicie, to się spodoba uśmiech
Ja się spotkałam z tym na weselu u znajomych, tyle że była to dla nich niespodzianka uśmiech Znajomi zrobili bardzo humorystyczną prezentację - wyświetlali zdjęcia parami, np. młoda panna młoda z pluszowym misiem i młody pan młody na koniu (oboje mniej więcej w tym samym okresie życia) i do tego tekst "oboje bardzo kochali zwierzęta", itp. Była kupa śmiechu i wszyscy byli zachwyceni uśmiech
U kuzynki Połówka zamiast slajdów były na ścianach rozwieszone ich wspólne zdjęcia i wszyscy chodzili i oglądali uśmiech
Rozmawiałam też o tym z dj'em bo w cenie może nam użyczyć rzutnik i pokazywał mi różne prezentacje, niektóre takie zwyczajne, ale jedna zapadła mi w pamięć - dla młodych prezentację zrobiły ich mamy! Zebrały zdjęcia, napisały bajkę o królewnie, której strzegł straszny smok (smokiem był jej piesek wielkości ratlerka) i do której przychodzili rycerze uśmiech Prezentację zrobili im koledzy ich dzieci, a bajkę głosem lektora czytał znajomy sąsiad uśmiech Długie to było, ale genialne! Do tej pory jestem zachwycona pomysłowością i starannością przygotowania tego uśmiech

Taką prezentację można puścić np. podczas krojenia tortu, czy podziękowań dla rodziców, żeby nie było to takie wymuszone uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie fajny pomysł uśmiech słyszałam już o tym, ale na żywo nie widziałam. Same zdjęcia to trochę mało, szybko się "znudzi". Jak się dołoży jakieś teksty, historyjkę jak to ktoś wyżej napisał, to już może być coś super z tego Very Happy Może jeszcze ktoś na bieżąco komentować, ale to już trudniejsze będzie - chyba że tekst będzie miał wcześniej przygotowany na kartce uśmiech

Sam motyw jest też ciekawy jako niespodzianka dla rodziców - można połączyć z podziękowaniami jakoś i np. podkładem muzycznym w tle Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomi podczas krojenia i jedzenia tortu przygotowany mieli taki pokaz i bardzo fajnie to wyszło
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 20:27    Temat postu: Re: Pokaz slajdów PM Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
девочки język z oczkiem!
(Dziewczyny)

Tak mi właśnie wpadło do głowy, że fajnie byłoby zrobić taki mini pokaz (np. 5 min.) zdjęć PM podczas wesela - z dzieciństwa, z rodziną, z przyjaciółmi, no i ze sobą podczas tzw. "chodzenia;D".

Podzielcie się ze swoimi opiniami, doświadczeniami w tym zakresie!

(szukałam czegoś na ten temat na forum, nie znalazłam, ale jeśli jest, to proszę o linka)

Przyjaciółka tak miała na swoim weselu, ale, że nie mieli kasy na rzutnik, to przytachali swój ogromniasty telewizor i na nim puścili taki pokaz. Bardzo, bardzo wzruszające!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, ja to bym chciała na takim rzutniku np w czasie wesele żeby sam pokaz slajdów sobie jechał, bez żadnego zganiania gości w jedno miejsce czy komentarzy........... z końcu na statku razem byliśmy, więc generalnie z tylu miejsc świata można zdjęcia puścić Very Happy

Kurcze, jak wykombinuję skąd w ogóle wziąć rzutnik, to kto wie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
hmm, ja to bym chciała na takim rzutniku np w czasie wesele żeby sam pokaz slajdów sobie jechał, bez żadnego zganiania gości w jedno miejsce czy komentarzy........... z końcu na statku razem byliśmy, więc generalnie z tylu miejsc świata można zdjęcia puścić Very Happy

Kurcze, jak wykombinuję skąd w ogóle wziąć rzutnik, to kto wie uśmiech

U mnie można wynająć od właścicielki sali
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group