Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na chrzest...?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 14:08    Temat postu: Prezent na chrzest...? Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam forum i nie znalazłam takiego tematu, jeśli to nie odpowiedni dział proszę o przeniesienie. oczko


18 marca będę matką chrzestną pięciomiesięcznego Filipka, mam dylemat co kupić takiemu maluchowi na prezent. Nie chcę dawać pieniędzy, bo to ma być pamiątka dla chłopca, a nie kasa dla rodziców.

Kupiłam już pamiątkę, święty obrazek z aniołkiem i białą szatkę. Zastanawiam się nad zakupem sztućców z grawerem lub łańcuszka.

Jak myślicie czy to dobry pomysł?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiałabym łańcuszek uśmiech swój ze chrztu noszę do dziśuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łańcuszek jest zawsze dobry.
Ja kupiłam swojemu chrześniakowi niedawno właśnie też obrazek z Aniołkiem:) i do tego Biblię Jerozolimską (z bardzo dobrym tłumaczeniem, doradził mi mój znajomy ksiądz) oczywiście z dedykacją. Też się zastanawiałam CO kupić i też nie chciałam dawać pieniędzy. Zależało mi na prawdziwej pamiątce chrztu. Dzidzia będzie sobie mogła poczytać jak dorośnie, a i rodzicom nie zaszkodzi tam zajrzeć, bo jak przypuszczałam nie mieli oczywiście Pisma Świętego w domu uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolenniczką pieniędzy. (wcale to nie jest kasa dla rodziców, tylko wierz mi Maja że wszystkie pieniądze ze chrztu napewno pódą na dziecko, bo to wydatek bez dna.)

Ja dostałam łańcuszej-nie miałam go na sobie nigdy w życiu, pismo też dostałam i leży, jedyne co to uważam że dla dziewczynki fajna sprawa kolczyki, bo pewnie założy kiedys, ale to chłopiec jka pisałaś.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
Ja jestem zwolenniczką pieniędzy. (wcale to nie jest kasa dla rodziców, tylko wierz mi Maja że wszystkie pieniądze ze chrztu napewno pódą na dziecko, bo to wydatek bez dna.)

Ja dostałam łańcuszej-nie miałam go na sobie nigdy w życiu, pismo też dostałam i leży, jedyne co to uważam że dla dziewczynki fajna sprawa kolczyki, bo pewnie założy kiedys, ale to chłopiec jka pisałaś.


Jak można kupić kolczyki jako pamiątkę chrztu Shocked pytajnik
Kasa, rozumiem, jako dodatek do prezentu, przydadzą się na pewno (sama też małą sumkę od siebie dołożyłam do ww. rzeczy), ale kolczyki.... ? ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolczyki to raczej na komunię. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
Kasa, rozumiem, jako dodatek do prezentu, przydadzą się na pewno (sama też małą sumkę od siebie dołożyłam do ww. rzeczy)

Dokładnie tak samo chcę zrobić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
Pinesska napisał:
Ja jestem zwolenniczką pieniędzy. (wcale to nie jest kasa dla rodziców, tylko wierz mi Maja że wszystkie pieniądze ze chrztu napewno pódą na dziecko, bo to wydatek bez dna.)

Ja dostałam łańcuszej-nie miałam go na sobie nigdy w życiu, pismo też dostałam i leży, jedyne co to uważam że dla dziewczynki fajna sprawa kolczyki, bo pewnie założy kiedys, ale to chłopiec jka pisałaś.


Jak można kupić kolczyki jako pamiątkę chrztu Shocked pytajnik
Kasa, rozumiem, jako dodatek do prezentu, przydadzą się na pewno (sama też małą sumkę od siebie dołożyłam do ww. rzeczy), ale kolczyki.... ? ?


a ja dostałam od swojego chrzesnego kolczyki na chrzest uśmiech malutkie, złote, bardzo dziewczęce, które nosiłam jako swoje pierwsze kolczyki uśmiech I dla mnie to był udany prezent bo mam je do dzisiaj...
Też nie jestem zwolenniczką pieniędzy, ale nie dlatego, że wykorzystają je rodzice, a nie dziecko, tylko z prostego względu, że to co się dostanie zostanie pamiątką na całe życie uśmiech Osobiście podoba mi się pomysł z łańcuszkiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za łańcuszkiem uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu jakąś zabawkę edukacyjną?
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group