Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wysokość obcasów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spasi, może to niezła myśl - ja nie miałabym nic przeciwko temu żeby mnie mój Luby cały dzień na rękach nosił oczko Mogłoby być nawet zabawnie lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Ifcia:)"]
ewelinka89 napisał:
Po 1. Temat postu powinien być zwięzły, krótki. Masz na dole treść, w której możesz rozwinąć swoją myśl - tak jest na każdym forum. Został zmieniony na poprawniejszy, więc Twoje uwagi na temat moderatora/użytkowników są nie na miejscu i świadczą tylko o Tobie.

Po 2. Nie skorzystałaś z wyszukiwarki, jest obszerny temat o butach. Niech będzie, że ten ma węższy zakres, ale mimo wszystko dla kogoś może wydawać się zbędny.

Po 3. Robisz bałagan w wątku - korzystaj z opcji edytuj, a nie klep post pod postem.


Takie zasady obowiązują na każdym forum.


Ewelinko, ja naprawdę wszystko rozumiem, tylko ta poprawność jest ustalana jednostronnie. Myślałam, że pilnowanie poprawności to usuwanie reklam, usuwanie wulgaryzmów itp. a nie zmiana np. tytułu postu bo komuś się nie widział, ale ok, rozumiem - REGULAMIN, mają takie prawo, nie czepiam się o to. Zresztą na samym początku nikt nie zwrócił mi uwagi, że podobny temat już jest tylko skwitował, że temat jest nudny. Powiedz mi, jakie w takim razie mam mieć zdanie o osobie, która gasi czyjś entuzjazm bez mrugnięcia okiem bo ma zły dzień? Piszesz, że dla kogoś może temat wydawać się zbędny... a gdzie w tym wszystkim jest reszta użytkowników? Gdzie w tym wszystkim jestem ja, osoba którą właśnie to interesuje? Czy powinniśmy brać przykład z tych osób, logować się na forum z myślą - "kogo dziś zgnębić?" Wałkowanie tego tematu raczej nie ma sensu...
Dzięki Ewelinko za wskazówkę z "edycją", obiecuję z tego korzystać uśmiech Równie bardzo dziękuję za podpowiedź na temat butów. Pozdrawiam uśmiech


Ktoś wyraził swoje zdanie. Gdybyśmy uznały, że temat jest całkowicie zbędny i wystarczy ten o butach temat zostałby zamknięty, więc też nie masz powodów żeby czuć się urażona. Tytuł był długi, a powinien być spójny, opisujący konkretnie co się w nim znajduje. Moderatorka zmieniła, czy naprawdę przeszkadza to jakoś w dyskusji?

Na razie dyskusję zostawię, zainteresowani niech doczytają, a potem trochę tu posprzątam usuwając OT.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinko, już niejednokrotnie pisałam, że nie mam pretensji o zmianę tematu postu uśmiech Odnośnie wyrażenia własnego zdania, ktoś stwierdził, że to nuda, a ja wyraziłam swoje zdanie uśmiech Cieszę się, że mimo wszystko uzyskałam cenne dla mnie wskazówki w tym tak nudnym temacie oczko

Karolinko, masz rację. Po prostu ten motor za bardzo się rozkręcił. Cieszę się, że jest więcej nudnych tematów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Ja myślę, że fajnie by było zamiast dyskusji zrobić tutaj album wybranych naszych butów (podobnie jak z sukniami) i przy okazji napisać wysokość obcasa. Bo dyskutowanie o wysokościach to faktycznie już trochę powielanie tematu o butach ślubnych.

To by było zdecydowanie lepsze, bo prędzej czy później - tutaj też zacznie się rozmowa na ogólny temat butów ślubnych. Razz


Ifcia:), a na samym początku jest post nie o tym, że temat jest nudny, a o tym, że jest bez sensu, bo już istnieje bardzo podobny i obszerny wątek Wink
PS: Dobrze, że usunęłaś jeden post i dopisałaś do wcześniejszego Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolipio, dla mnie ten temat był ważny, to chyba było widać uśmiech Może masz i rację, że przerodziłby się ten temat w pogaduchy na temat ogólny ale to już nie moja wina. Odnośnie poprawki w poście - staram się jak mogę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, temat nie jest DLA MNIE nudny- akurat dla mnie o tyle ważny,że w mojej wysokości obcasa wybór ciekawych butów własciwie nie istnieje więc czekam na rady, inspiracje.
Żeby pomóc tematowi radzę przywalić tu ankietę lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:

Ifcia:), a na samym początku jest post nie o tym, że temat jest nudny, a o tym, że jest bez sensu, bo już istnieje bardzo podobny i obszerny wątek Wink

Dziękuję bardzo uśmiech

Nie znoszę gdy ktoś przeinacza moje słowa a później robi z tego zarzut.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, to może być problem - 4 cm? Sprawdzałaś już Karolinko jakieś rozwiązania? Jakieś specjalne kroje butów?

cytat:

"Dziękuję bardzo uśmiech

Nie znoszę gdy ktoś przeinacza moje słowa a później robi z tego zarzut."

Agattt: nudny = bez sensu = przykrość dla innego użytkownika. Dla mnie to żadna różnica. Nie oceniam Twoich tematów i nie chcę już wałkować tego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

em no, rozwiazaniem problemu będzie znaleźc śliczny but z obcasem do 4 cm, ale nie jakiegoś płaszczaka zupełnego- z białym no problemo, od cholery i jeszcze więcej tego tatałajstwa jest. Ale ma być biało czarny, niebanalny Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A że tak spytam, wąską masz nogę czy raczej szeroką? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group