Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wysokość obcasów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ifcia:) napisał:
Wiem, czytałam uśmiech Mi zarzucono właśnie ten punkt regulaminu i nie mam o to żalu uśmiech Ale żeby nie było, nie tylko ja pomijam pewne sprawy i punkty oczko Niestety dla każdego czy dany temat jest nowym czy tym już istniejącym jest sprawą subiektywną. Jak wspomniałam, mnie interesuje konkretnie obcas - a głównie na jaką jego wysokość się zdecydować by nie żałować w połowie wesela, a jak widzę dziewczyny mają fajne pomysły uśmiech Nie ważny jest wygląd, marka, kolor a... wysokość obcasa uśmiech Niestety chyba początkujący na tym forum nie mają zbyt dużo do powiedzenia Crying or Very sad Hmm?

Mnie się temat podoba uśmiech
Chciałabym buty ok 13 cm obcas, bo w takich czuję się najlepiej. Jak dla mnie są i do tańca i do różańca. Nie jedno wesele przetańczyłam w takich 13 cm i świetnie bawiłam się do białego rana. Jednak - to będzie moje wesele, a jak wiadomo, przezorny zawsze ubezpieczony i na wszelki będę miała butki na zamianę takie 9-10 cm.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
Skoro tak doskonale rozpracowałaś regulamin forum, to rozpracuj jeszcze opcję: "zmień" przy poście bo bałaganisz pisząc jeden pod drugim.
Na przyszłość, jeśli znów będziesz chciała się wykłócać o sprawy z góry dla Ciebie przegrane:
Cytat:
9. Administracja forum ma prawo do kasowania, przenoszenia, edycji tematu lub postu, który w jakikolwiek sposób narusza regulamin bądź budzi wątpliwości; postępowanie takie nie podlega dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Natalia_2013 uśmiech 13 cm na początek a na zmianę 10 cm... Też się zastanawiałam nad takim rozwiązaniem. Nie boisz się tylko, że zadepczesz suknię i Ty i goście? Suknia nie będzie za bardzo leżała na ziemi? Miałaś już może przymiarki sukni i wiesz jak to będzie wyglądało? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore, jak widzisz wcale się nie wykłócam i chcę wrócić do tematu, który mnie interesuje uśmiech Łamcie swój regulamin dalej i tylko pouczajcie innych to będzie bajecznie. Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ifcia:) napisał:
Dzięki Natalia_2013 uśmiech 13 cm na początek a na zmianę 10 cm... Też się zastanawiałam nad takim rozwiązaniem. Nie boisz się tylko, że zadepczesz suknię i Ty i goście? Suknia nie będzie za bardzo leżała na ziemi? Miałaś już może przymiarki sukni i wiesz jak to będzie wyglądało? uśmiech

Trzeba będzie wziąć to pod uwagę, ale gdzieś słyszałam, że są jakieś magiczne rozwiązanie tego problemu - jakie, jeszcze nie wiem, bo sukni będę szukać pewnie w grudniu 2012 Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny proponują buty z tzw. koturnem. Ogółem but ma dość wysoką podeszwę i do tego wysoki obcas. Zdjęcie takiego buta z platformą wrzuciła Pralinka na pierwszej stronie tego tematu. Jak dla mnie pomysł bomba uśmiech Wydaje mi się, że w takiego rodzaju buty pozwolą zaszaleć z wysokością bez większych konsekwencji oczko Co Ty na to? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1. Temat postu powinien być zwięzły, krótki. Masz na dole treść, w której możesz rozwinąć swoją myśl - tak jest na każdym forum. Został zmieniony na poprawniejszy, więc Twoje uwagi na temat moderatora/użytkowników są nie na miejscu i świadczą tylko o Tobie.

Po 2. Nie skorzystałaś z wyszukiwarki, jest obszerny temat o butach. Niech będzie, że ten ma węższy zakres, ale mimo wszystko dla kogoś może wydawać się zbędny.

Po 3. Robisz bałagan w wątku - korzystaj z opcji edytuj, a nie klep post pod postem.


Takie zasady obowiązują na każdym forum.


Żeby nie robić OT. Obcas ma najmniejszy wpływ na komfort w butach. W dobrze wyprofilowanej szpilce z platformą (wysokość 11-12 cm) ze skóry będziesz czuć się naprawdę wygodnie (pod warunkiem, że nie masz problemu z chodzeniem w wysokich butach, na początku mimo wszystko może być trudniej). W poliestrowych butach, ze źle wyprofilowaną 8 możesz się skatować..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked 13cm? Gratulacje! Ja na takich obcasach noc to jeszcze i przetańczę, ale na poprawiny już bym na pewno nie wstała (połówek by mnie musiał na barana cały dzień nosić język ). Ja mam swój obcas 7cm i czuję się w tych butach super. Dobrze mi się chodzi i tańczy (bo już trochę je testowałam), więc sądzę, że dokonałam dobrego wyboru
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifcia:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="ewelinka89"]Po 1. Temat postu powinien być zwięzły, krótki. Masz na dole treść, w której możesz rozwinąć swoją myśl - tak jest na każdym forum. Został zmieniony na poprawniejszy, więc Twoje uwagi na temat moderatora/użytkowników są nie na miejscu i świadczą tylko o Tobie.

Po 2. Nie skorzystałaś z wyszukiwarki, jest obszerny temat o butach. Niech będzie, że ten ma węższy zakres, ale mimo wszystko dla kogoś może wydawać się zbędny.

Po 3. Robisz bałagan w wątku - korzystaj z opcji edytuj, a nie klep post pod postem.


Takie zasady obowiązują na każdym forum.


Ewelinko, ja naprawdę wszystko rozumiem, tylko ta poprawność jest ustalana jednostronnie. Myślałam, że pilnowanie poprawności to usuwanie reklam, usuwanie wulgaryzmów itp. a nie zmiana np. tytułu postu bo komuś się nie widział, ale ok, rozumiem - REGULAMIN, mają takie prawo, nie czepiam się o to. Zresztą na samym początku nikt nie zwrócił mi uwagi, że podobny temat już jest tylko skwitował, że temat jest nudny. Powiedz mi, jakie w takim razie mam mieć zdanie o osobie, która gasi czyjś entuzjazm bez mrugnięcia okiem bo ma zły dzień? Piszesz, że dla kogoś może temat wydawać się zbędny... a gdzie w tym wszystkim jest reszta użytkowników? Gdzie w tym wszystkim jestem ja, osoba którą właśnie to interesuje? Czy powinniśmy brać przykład z tych osób, logować się na forum z myślą - "kogo dziś zgnębić?" Wałkowanie tego tematu raczej nie ma sensu...
Dzięki Ewelinko za wskazówkę z "edycją", obiecuję z tego korzystać uśmiech Równie bardzo dziękuję za podpowiedź na temat butów. Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, dla mnie nudnych i zbędnych jest wiele tematów, ale inni jakos tam włażą język

Tytuł został zmieniony, ponieważ po prostu chyba ma być przejrzysty, a takie dodawanie "moje kochane, słoneczko świeci a ja się zastanawiam w co przyodziać moje nóżki" lol lol no bez sensu jest- tylko o to chodziło- że jak wchodzisz na forum, ma być rzut oka- o, wysokość obcasa, dobra, interesuje mnie- i chyba wydaje mi się że to było tu motorem działania.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group