Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak to jest z sukniami ślubymi w salonie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 18:43    Temat postu: Jak to jest z sukniami ślubymi w salonie Odpowiedz z cytatem

...
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła


Ostatnio zmieniony przez Ona =) dnia Nie 4 Lis 2012, 14:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sezon suknie w salonach zmieniają się.. Po sezonie jest wyprzedaż i wtedy możliwe jest kupienie tego, co mieli do mierzenia ale to pojedyncze sztuki.

Suknie do mierzenia mają tylko charakter pokazowy.. Mierzysz tą, co jest w salonie a dla Ciebie szyta jest na miarę nowa. Ta jedna suknia, którą mają służy przez cały sezon do mierzenia;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freya
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 388
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami suknia dłużej jest dostępna uśmiech ja bylam miesiąc temu wybierać suknię i mam model z 2008 roku więc wszystko zależy od tego czy mają wiele chętnych na dany model uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 14 Lut 2012, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freya napisał:
Czasami suknia dłużej jest dostępna uśmiech ja bylam miesiąc temu wybierać suknię i mam model z 2008 roku więc wszystko zależy od tego czy mają wiele chętnych na dany model uśmiech


np w takich sieciowych salonach, gdzie kolekcja zmienia si e z roku na rok, a Ciebie interesuje suknia z poprzedniego sezonu, to miec jej nie beda, ale moga uszyc, trzeba tylko znac dokladny numer sukni, modelu itd
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MadziulkaO20
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 162

PostWysłany: Wto 14 Lut 2012, 9:02    Temat postu: Re: Jak to jest z sukniami ślubymi w salonie Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:

1. Czy mniej wiecej za rok można się spodziewać tego modelu w salonie?

2. Idę do salonu. Interesuje mnie dany model. W salonie mają tylko jedną sztukępytajnik? Jak to jest? Np. noszę rozm. 36 i takowy potrzebuję, to oni go mają?


Ad. 1. Jest możliwość , że spotkasz ją za rok. Chociaż ja miałam taką sytuacje, że spodobała mi się suknia z poprzednich lat i w salonie jej nie mieli. I była taka możliwość , że mi ją sprowadzą. Ale to zależy od salonu, czy mają taka możliwość i jak dogadają się z producentem.

Ad.2. Suknie uszyją z miary z ciebie :d Wiec spokojnie. Tylko w salonie możesz czuć się skrepowana mierżącą suknie nie pasującą na ciebie. I na suknie się czeka w zależności os=d tego jakiego jest producenta i skąd ja się sprowadza.
_________________
\
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilandia
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 2

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy gdzie kupujesz sukienkę, ja szyłam w salonie gdzie znajduje się również zakład i tam miałam ogromny wybór, bo mogłam uszyć sukienkę z ich wszystkich dostępnych kolekcji bądź nawet ze zdjęcia z małymi poprawkami tak właśnie zrobiłam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jo_anna_89
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: mieścina

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też tak jest, że można zamówić suknię z poprzedniego sezonu. Nie sprowadzają sukien tylko sami szyją więc nie ma problemu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się spotkałam z tym ze w salonie jest jeden egzemplarz, rozmiar 38 mniej więcej, jak jest się większym to... Wciąganie brzucha i ktoś stoi za plecami i dociąga język a jak jest się mniejszym to spinają czymś. Potem biorą miarę i na Ciebie szyją.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jo_anna_89
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: mieścina

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tak było. Głównie to właśnie rozmiar 38 króluje w salonach. Z tego względu, że mam nieco większy (40) pani zasznurowała mnie i wiedziałam jak w sukience wyglądam, ale były też takie w których musiała stać, trzymać i ściągać bo nie dało rady zrobić inaczej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jo_anna_89 napisał:
Głównie to właśnie rozmiar 38 króluje w salonach

Chodziłam po salonach i to mnie przeraziło. Shocked
Jak ktoś ma 40 to jeszcze nie jest problem, przy 42 można nie wiązać, tylko z tyłu potrzymać, ale już nie wygląda tak jak powinno. Co z większymi rozmiarami? Nawet jak dziewczyny "size plus" decydują się na szycie, to tak w ciemno całkiem??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group