Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak dbać o ciało i włosy bez SLSów i silikonów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sonbenim
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 26 Paź 2012, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vania napisał:
Moze mial ktos do czynienia z odzywka ochronna nawilzajaca Henna Wax?


Miałam ale od kąd mam prysznić nie chce mi się marznąć przez 10 min, żeby trzymac odżwykę na głowie.

Czasami używam naftę kosmetyczną - nakładam na całą noc - robię to przeważnie jak mam pościel do przebrania oczko

A od dwóch tygodni używam Jantar odzywka w sprayu i włosy są miękkie jak kaczuszka oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelaE
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 32

PostWysłany: Pon 13 Sty 2014, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdza się dietka, ćwiczenia/ ruch i dobre nastawienie:)uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorm
Gość





PostWysłany: Pią 17 Sty 2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niestety musiałem odstawić bieganie bo zima przyszła, ale zasuwam na skakance pół godzinki dziennie uśmiech
Powrót do góry
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie używam produktów na włosy z sls i sles i silokonów i parabenów, ogólnie sama natura uśmiech i włosy mi są za to wdzięczne oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy napisał:
Ja nie używam produktów na włosy z sls i sles i silokonów i parabenów, ogólnie sama natura uśmiech i włosy mi są za to wdzięczne oczko


Moje włosy bez nich to za to siano, nie do ogarnięcia smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od ok 2 tyg staram się nie zapominać i testuje kurację drożdżową Zobaczymy czy to cokolwiek pomoże oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ciało to nie mam żadnego problemu z używaniem kosmetyków naturalnych, bo skóra świetnie na nie reaguje... Firma Organique ma bardzo dobre kosmetyki na przykład. Jednak jeżeli chodzi o włosy... no z tym jest gorzej... Szampon mogę mieć naturalny i używam takiego raz na jakiś czas np. Big z Lush, ale odżywka musi być silikonowa żeby porządnie wygładzić włosy lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 30 Mar 2015, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontrowersyjny temat współczesnej kosmetologii. Zarzuca się im, że mogą być szkodliwe, jednak nie dowiedziono tego w sposób jednoznaczny. Silikony to grupa polimerów opartych na organicznym krzemie, stosowane są przede wszystkim w preparatach do włosów, ale także w kosmetyce kolorowej, np. w bazach pod makijaż. Tworzą ochronny film, wyraźnie wygładzając włosy oraz skórę, zabezpieczają też przed utratą wody i działaniem promieni UV.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 30 Mar 2015, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontrowersyjny temat współczesnej kosmetologii. Zarzuca się im, że mogą być szkodliwe, jednak nie dowiedziono tego w sposób jednoznaczny. Silikony to grupa polimerów opartych na organicznym krzemie, stosowane są przede wszystkim w preparatach do włosów, ale także w kosmetyce kolorowej, np. w bazach pod makijaż. Tworzą ochronny film, wyraźnie wygładzając włosy oraz skórę, zabezpieczają też przed utratą wody i działaniem promieni UV.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 30 Mar 2015, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie silikony są złe. Zależy to przede wszystkim od ich rodzaju. Oczywiście, lepiej jest unikać silikonów w szamponach, a ewentualnie stosować je w odżywkach, z umiarem i na same końcówki włosów.

Problem pojawia się wtedy, gdy stosujemy produkty z silikonem na każdym etapie pielęgnacji włosów albo gdy stosujemy silikony nierozpuszczalne w wodzie. Taki brak umiaru faktycznie może zaszkodzić, a przede wszystkim obciążyć włosy. Codzienne stosowanie preparatów z silikonami negatywnie wpływa na ich kondycję i wygląd. Istnieje ryzyko, że włosy staną się szorstkie, łamliwe, suche, ze skłonnością do puszenia się i trudne w układaniu. Silikony w dłuższej perspektywie mogą osłabiać, a nawet niszczyć strukturę włosa.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następny
Strona 27 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group