Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak dbać o ciało i włosy bez SLSów i silikonów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaintrygowały mnie kosmetyki Alterra z Rossmanna. Mają dosyć szeroką ofertę, bo oprócz polecanego tutaj szamponu są też m.in. kremy, toniki, mleczka, maseczki do twarzy, szminki pielęgnacyjne, mleczka, pilingi, żele do ciała, dezodoranty w kulce. W składzie mają głównie, albo wyłącznie naturalne składniki i nie są testowane na zwierzętach. A dodatkowo są niedrogie. Chyba zacznę je testować Very Happy
_________________


Ostatnio zmieniony przez Juliette dnia Czw 9 Lut 2012, 14:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oliwa świetnie działa;p Mi może nie szkoda, ale jednak jest to niezbyt praktyczne, bo np. dłużej się wchłania więc używam balsamu. Ale tak raz na tydzień męża zaganiam do masażu całego ciała z oliwą ;p I do kąpieli lubię sobie dolewać albo oliwkę johnsons baby, albo oliwę;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholibka, a ja tu nie mam Rossmana:( Muszę się wybrać przy okazji jakiejś bytności w Warszawie, bo mnie zaintrygował ten szampon Alterra, a przy okazji bym sobie kupiła wspominany gdzieś tutaj lekki podkład Nivei.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oliwa do kąpieli? Dość ciekawe, obawiam się tylko że mój luby by wezwał do mnie ludzi z zakładu bez klamek jakby zobaczył że robię peeling z kawy, a potem do łazienki lecę z oliwą lol a może by tak oliwę do peelingu kawowego?... myślący
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie kupiłam dezodorant ekologiczny (taki minerał) i działa super. Powinien starczyc na rok. Zobaczymy jak się latem bedzie sprawował. Tylko nie pachnie.
Żel do mycia twarzy mam fajny, bez SLS. Moja twarz reaguje podrażnieniami na przekombinowane kosmetyki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ramach deo stosuję talk. Zaden deo nigdy na mnie tak dobrze nie działał oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny ja w ogóle nigdy tym sie nie interesowałam więc trudno mi się od razu wdrożyć smutny
prosze napiszcie mi co sądzicie o produktach "Biały Jeleń"pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mydło do bani...... nawet to w płynie- ma taką konsystencję,że jak psikniesz na ręce, ześlizguje się od razu i zostaje Ci może 1/4 tego,co wyleciało z butelki język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
mydło do bani...... nawet to w płynie- ma taką konsystencję,że jak psikniesz na ręce, ześlizguje się od razu i zostaje Ci może 1/4 tego,co wyleciało z butelki język


droga Karolina1984 chodzi mi o skład tych produktów!
Używam ich bo są hipoalergiczne i wyobraź sobie że konsystencja jakoś mi nie przeszkadza
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos pytał o orzechy piorące. Powiem tak. Ja mam proszek z nich, na początek stwierdziłam, że kupię takie utłuczone. Efekt taki sam jak po skorupkach. Nie dopierają plam Evil or Very Mad Nawet jak używam dodatkowo sody. Piorę w tym ciemne rzeczy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 3 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group