Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasza Lenka kochana.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 8 Lut 2012, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 8 Lut 2012, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio ja płakałam z bólu (bolące piersi, do tego stopnia, że po kąpieli nie mogłam dotknąć się ręcznikiem...), bezsilności (dziecko głodne, płacze a ja nie potrafię nic z tym zrobi. Od razu się włącza myślenie "co ze mnie za matka, nie nadaję się na matkę" itd.), z irytacji (cały czas w ciąży byłam raczej za NIE karmieniem) ze zdenerwowania (bo wszystkie baby w koło mi opowiadają, że one umiały wyśmienicie wszystko przy dziecku robić, i znów myślenie, że nie nadaję się za matkę)...

O tak bycie mamą to trudna sztuka...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro 8 Lut 2012, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczna córeczka uśmiech

Gratulacje i super, że poród był szybki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smutny fakt,niezbyt mile wspominam próby wyciskania z moich piersi pokarmu ,szarpanie główką dziecka przez pielęgniarki i położne oraz naciaganie pustej piersi,pózniej kazano mi w celu pobudzenia laktacji,której wcale nie było i do tej pory nie ma odciągać puste piersi laktatorem ale co tam,robiłam jak kazały tlko po to żeby nie czepiały się że olewam sprawę i po to by Lenka dostawała nadal pokarm na dokarmianie.Nie wiem czy już wspominałam ale w szpitalu nie wolno używać butelek i smoczków wiec dodatkowym stresem było pilnowanie żeby nikt z personelu smoczka nie zobaczył,Dziewczyny można się w takim szpitalu nerwowo wykończyć razem z dzieckiem Shocked
Mała była dokarmiana STRZYKAWKA i dopiero dzień po powrocie do domu nauczyła się ciągnąć z butelki bo przez tą strzykawę nie miała dobrego odruchu ssania Confused ogólnie,w najgorszym koszmarze tego nie przewidziałam.Bałam się bólu związanego z porodem ale to był pikuś w porównaniu z prawie 2 tygodniami spędzonymi w tym szpitalu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-ninka, przede wszystkim- gratulacje ogromne dla Ciebie, że to wszystko wytrzymałaś. Twój opis porodu po prostu mnie przeraził, byłaś niesamowicie dzielna.
A co do karmienia, tak czytam wypowiedzi świeżych mam i dopiero zaczynam sobie uświadamiać, że to nie jest takie proste przystawić dziecko. Do tej pory myślałam, że dajesz cyca dziecku do buzi i ono je, żadna filozofia. O ja naiwna! A te położne to jakieś niewykształcone, no skąd masz wziąć mleko jak go nie masz? tak się czasem zdarza i to one powinny sobie zdawać z tego sprawę. I zamiast się cieszyć Lenką to musiałaś kombinować jak ją nakarmić żeby nie widziały, no jakaś paranoja, przecież jako matka masz prawo wybrać czym i jak karmisz dziecko! A gdybyś świadomie nie chciała karmić z jakiś powodów, to co? siłą? No szok!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i my gratulujemy cudnej córeczki ! lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Dziękuję w imieniu Lenki oczko
Wczoraj miałyśmy wizytę kontrolna u pediatry,wszystko jest oki uśmiech Maleńka waży już 3280 czyli przybiera na wadze i to bardzo mnie cieszy uśmiech ,a 7 marca mamy szczepienie,oj pewnie będzie się działo Shocked ale co tam,damy radę uśmiech no i zauważamy pojedyncze uśmiechy naszej córeczki,słodkie to... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech a my od dziś przepajamy Lenkę herbatką na brzuszek HUMANA,zamówiłam na allegro bo w żadnej z aptek nie mieli i dziś przyszła oczko cieszę się ,bo mogłam wreszcie odstawić glukozę,którą do tej pory dawałam Maleńkiej uśmiech . Herbatkę poleciła mi położna a Lence nawt smakowała uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się że Lence herbatka zasmakowała Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my od początku przepajamy Filipa herbatką hipp rumiankową, albo własnie wodą z glukozą
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group