Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ja jestem za DJ !!!! Taniej i lepiej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pamela
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 8
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sro 8 Lut 2012, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wyobrażam sobie wesela z DJ Confused Zespół, muzyka na żywo to jakieś zupełnie inne emocje, bardziej pasujące pod tak wyjątkową uroczystość moim zdaniem. DJ na dyskotekę Very Happy
_________________
TanieSianie Nasiona Marihuany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 8 Lut 2012, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamela napisał:
Ja nie wyobrażam sobie wesela z DJ Confused Zespół, muzyka na żywo to jakieś zupełnie inne emocje, bardziej pasujące pod tak wyjątkową uroczystość moim zdaniem. DJ na dyskotekę Very Happy


Niekoniecznie, zależy to też od charakteru imprezy. Może być weselicho z muzyką biesiadną w klimacie wiejskim. Może być wesele typowo polskie czyli trochę tego trochę tamtego gdzie można usłyszeć i disco polo i ambitniejsze kawałki. Może być przyjęcie w stylu angielskim gdzie sprawdzi się dj puszczający odpowiednią muzykę jak i zespół grający np. jazz. Może być też przyjęcie- impreza gdzie przeważają młodzi i w tym wypadku dj poza puszczaniem oryginalnych utworów może pokusić się o jakieś miksy. Wszystko zależy od charakteru przyjęcia, zdolności dj'a czy zespołu i gustu młodej pary.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Pią 8 Lut 2013, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Wszystko zależy od charakteru przyjęcia, zdolności dj'a czy zespołu i gustu młodej pary.


Dokładnie!

Ja za to nie wyobrażam sobie wesela z jaką tandetną kapelą, a taką może być jakaś niesprawdzona.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 8 Lut 2013, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filifionka napisał:
Ja za to nie wyobrażam sobie wesela z jaką tandetną kapelą, a taką może być jakaś niesprawdzona.

Tandetnie może być także w przypadjku niesprawdzonego DJ.
Realizowałem film z wesela, na którym grał DJ. Kwalifikował się do natychmiastowej terapii logopedycznej. Zamęczał non stop dowcipami na poziomie ośmiolatka, powtarzając je, dla pewności, żeby każdy zrozumiał. Dodatkowo w czasie swoich częstych, acz niespodziewanych docinków wyciszał muzykę do zera, co po pewnym czasie nawet nie przeszkadzało, ale stało się nieznośne.
Słabej jakości nagłośnienie, wada wymowy i gwiazdowanie DJ wpłynęło na totalne unikanie parkietu przez skądinąd świetnych gości.
Jak widzisz nie ma reguły.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 8 Lut 2013, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej siostrze też DJ rozwalił wesele.
Ale byłam i na takim, gdzie kapela tak jechała z podkładów, że w końcu jakiś gość wrzasnął na całą salę "e wykrzyknik! Wyłączcie tą dyskietkę wykrzyknik " .
Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 8 Lut 2013, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko, jak mnie irytują takie tematu typu: Wyższość DJ/zespołu nad zespołem/DJ'em Rolling Eyes Nie wspominając, że jest już takich kilka na forum.
Kurczę, kiedy ludzie przestaną wrzucać wszystko i wszystkich do jednego worka. Powtarzam się, ale będę się powtarzać dopóki takie tematu będą ciągle odgrzewane... Może być rewelacyjny DJ-wodzirej i wspaniały zespół, który poprowadzi świetną zabawę i na odwrót - okropny DJ i straszny zespół, który zepsuję wesele i odstraszy gości. A co do wyboru, kto co lubi, ale to już było poruszane setki razy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 8 Lut 2013, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Matko, jak mnie irytują takie tematu typu: Wyższość DJ/zespołu nad zespołem/DJ'em Rolling Eyes Nie wspominając, że jest już takich kilka na forum.
........


Temat powstał zanim dołączyłaś do naszego forum. Skąd zatem irytacja?
Jest grupa osób niezdecydowanych, to dla nich są opinie o zaletach i wadach obu form organizacji wesela.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 8 Lut 2013, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że merytorycznych argumentów tu ze świecą szukać..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 8 Lut 2013, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Tylko, że merytorycznych argumentów tu ze świecą szukać..
Otóż to!

Alicjamedia napisał:
lauraire napisał:
Matko, jak mnie irytują takie tematu typu: Wyższość DJ/zespołu nad zespołem/DJ'em Rolling Eyes Nie wspominając, że jest już takich kilka na forum.
........


Temat powstał zanim dołączyłaś do naszego forum. Skąd zatem irytacja?
Jest grupa osób niezdecydowanych, to dla nich są opinie o zaletach i wadach obu form organizacji wesela.

I został niepotrzebnie odświeżony, gdzie dosłownie temat niżej, jest podobny wątek. A irytacja nie wynika z tego, że temat jest powielany, a z samego wydźwięku "tematu".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 8 Lut 2013, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
A irytacja nie wynika z tego, że temat jest powielany, a z samego wydźwięku "tematu".
Co to jest wydżwięk tematu?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group