Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Telefon komórkowy / smartfon
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 21:39    Temat postu: Telefon komórkowy / smartfon Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję porady.
Będę przenosiła nr do Play i mam do wyboru telefonów od groma, chcę jakiegoś smartfona - HTC, Samsung Wave, LG Swift, Nokia jakaśtam - ale nie mam pojęcia co mam wybrać. Nie znam się na tym, nigdy się nie interesowałam.

Jaki telefon macie i co możecie polecić / odradzić?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mąż ma LG Swift.
ja mam samsunga galaxy mini

oboje jesteśmy zadowoleni z tych telefonów.
mi jedynie czasami nie chce się telefon połączyć z wifi - skutkuje wyłączenie i włączenie telefonu.

można wiele ciekawych aplikacji pościągać jak będziesz miała telefon z androidem
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Play - lubię to!oczko

Mój P. ma od jakiegoś miesiąca HTC Wildfire S i jest zachwycony. Obawiał się zupełnie dotykowego telefonu (póki co miał już kolejny tel.z rzędu - Nokię oczywiście - z klawiaturą QWERTY i zarzekał się, że nigdy innego, a tu nagle bach....wszystko przez to, że nokie zeszły na psy - chyba z 5x oddawaliśmy jego nokię na gwarancję - jak nie głośnik to jakieś dziwne komunikaty wyskakiwały i ciągle coś.) jednak teraz przyzwyczaił się i świetnie daje sobie radę, tel. ma mnóstwo fajnych rzeczy, różne aplikacje, programy, itp., także nie można się znudzić. oczko
Ja mam Nokię C3 i nie narzekam, bo dla mnie taka klawiatura jest idealna i w sumie mam to, co mi potrzebne. Tyle upadków przeżyła i funkcjonuje, nawet na gwarancji nie była, co dziwne, bo te Nokie to już nie są takie, jak kiedyś.

jeśli chodzi o tego HTC, to mogę podpytać mojego P., jeśli chcesz coś konkretnego. oczko W ogóle nieco się orientuje w telefonach, tym bardziej, że niedawno sam zmieniał. uśmiech Także zaraz do niego napiszę, niech zerknie, co tam w PLayu mają fajnego;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja własnie nad HTC poważnie się zastanawiam uśmiech
Przenosimy się oboje do Play bo już mam dosyć Orange - mam u nich abonament od 2 klasy liceum a przy każdym przedłużeniu umowy dają mi jakieś ochłapy minut i smsów, a za byle badziewny tel każą sobie płacic setki zł :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt ja mam nokię 500 i tez jestem zadowolona, tylko jest strasznie czuły na dotyk, ale to kwestia wyczucia go uśmiech niestety ni porównam go z zadnym innym smartfonem bo nie miałam innych język
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Swifta, ale chcieliśmy Samsunga, tylko że były drogie wtedy w porównaniu do ceny bez abonamentu. A HTC jeszcze droższe. Jak mąż wróci z pracy, to Ci jeszcze napiszę, który technicznie jest lepszy;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Samsunga Galaxy Gio z Androidem - za złotówkę przy abonamencie 69zł dostałam. Mogłam wybrać też Wave ale nie pamiętam czemu wybrałam Gio.
Ogólnie jest w porządku - Android jest świetny, mnóstwo darmowych aplikacji, telefonik śmiga. Gorzej z baterią - jeśli używam transmisji danych to muszę go ładować co 1-2 dni Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, bateria masakra.. Ale ja bym teraz bez telefonu z androidem z nudów zdychała.. Skończyła nam się w nocy umowa na internet, nowy aktywowali dzisiaj, po tym jak już mąż do pracy wyszedł, więc mam telefon jako modem. No i czasem przydaje się w mieście sprawdzić rozkład, przepis, czy poczytać wiadomości..

Jak my braliśmy abonament, to któryś samsung (nie powiem który, bo nie wiem;p) był za 300 zł w playu, gdzie u męża w pracy 500 zł bez abonamentu kosztuje.. Lg był jakoś za 80 zł, więc padło na niego. Ale gdyby ceny były porównywalne, to ja miałam samsunga brać;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie pomogę....mam najzwyklejszego samsunga...ze zwykłą klawiaturą...z jego extra dodatkow to aparat fotograficzny język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ja mam Motorolę EX115 (qwerty) i jestem bardzo z niej zadowolona uśmiech
Jedyne co to bateria średnio trzyma,ale jak słucha się non stop muzyki to się nie dziwię Very Happy



_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group