Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Telefon komórkowy / smartfon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 16 Mar 2018, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakiej sieci macie swoje telefony? Ja się zastanawiam nad zmianą na folx - https://folx.com/ O wiele lepszą ofertę mają niż moja aktualna sieć, więc się opłaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sob 19 Maj 2018, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś poleci dobry serwis naprawy telefonów gdzie szybko i w miarę tanio naprawią mi telefon ? Bo wczoraj wypadł mi telefon z ręki i upadł niefortunnie i szybka się zbiła. Niestety do wymiany, bo nic nie widać. Szukam serwisu w Warszawie lub okolicy. Szukałam w necie i jedynie tutaj mogą nawet przyjechać do klienta https://gadgetserwis.pl/naprawa-z-dojazdem/ . A ceny też są w miarę. Czy ktoś kiedyś korzystał z ich usług ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 7 Lis 2018, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katra
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 43

PostWysłany: Pon 1 Kwi 2019, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o obecnie produkowane smartfony, to nieprzypadkowo jednym z wiodących producentów tego typu urządzeń jest Sony. Japończycy w swoim portfolio mają wiele udanych modeli, w tym m.in. XZ3. Ciekawe, jakich premier od nich możemy się spodziewać w najbliższym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2019, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie też zastanowić się nad zakupem smartfona poleasingowego. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na to rozwiązanie. Na stronie https://at-outlet.pl/telefony/samsung-galaxy-j5-2015-8gb-black-rok-gwarancji-kl-a znajdziecie na przykład super smartfon Samsung w naprawdę niskiej cenie. Polecam się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując nowy telefon pamiętajcie o tym by odpowiednio go zabezpieczyć, nie noście smartfonów bez etui wiem co mówię, przez takie zaniedbanie rozbiłam już dwa nowe i drogie telefony. Osobiście mogę polecić wam sklep https://xgsm.pl/ duży wybór i przystępne ceny uśmiech uśmiech Zastanawiam się nad zakupem fajnego etui na tablet samsung, może mogłybyście coś doradzić? Bd wdzięczna
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapora
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie 5 Maj 2019, 18:16    Temat postu: telefon Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno kupiłam swojemu mężowi na urodziny samsunga galaxy s8 plus. Był bardzo zadowolony bo to naprawdę dobry telefon. Teraz na spokojnie będzie mógł robić zdjęcia naszym dzieciakom. Długo szukałam fajnej oferty ale finalnie najlepszą znalazłam w play. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 6 Lip 2019, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smartfony Samsunga są rzeczywiście bardzo dobrze, dlatego warto rozważyć ich zakup. Jeśli chciałabyś go kupić, proponowałbym Ci złożyć zamówienie na bestcenie. To sklep internetowy, który oferuje sprzęt elektroniczny w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nelsy212
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu szukam dobrego telefonu komórkowego. Zastanawiam się nad telefonem z Chin. Parametry podobne do najlepszych znanych marek, ale ceny o wiele niższa. Czy możecie coś polecić?
_________________
etui z własnym nadrukiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiova
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę wam polecić https://www.maclife.pl jeśli chodzi o wszelkie sprzęty z appla uśmiech Mój iphone już u nich był, wrócił jak nowy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 9 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group