Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kocie sprawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze dodam jakąś szczotkę do czesania pupila język no i nie zostawiajcie okna uchylonego przy swoim kociaku bo bywały przypadki kiedy to kociak zauważył coś ciekawego i się powiesił na szczelinie Confused
Albo sobie je jakoś zabezpieczcie, np.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jacie nie myślałam, że i okna uchylnie trzeba zabezpieczyc myślałam, że taki duży kot się nie zmieści Shocked A czy siatka założona tak jak osłona na owady sprawdzi się myślicie?
A odnośnie tych kwiatów to żadnych nie może byc czy jakiś szczególnie ??Mam: dwa storczyki, drzewko szczęścia, jakiś kaktus, Epipremnum złociste, Filodendron, cyklamen, Szlumbergera (grudzień), Zroślicha stopowcowa.
Nie chciałabym się wszystkich kwiatów wyzbyc może ewentualnie są gatunki które nie zagrażają ciekawskim kociakom pytajnik oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na siatce kotki się wspinały i dziury robiły, żeby wyjść, ale może nie wszystkie są takie zmyślne uśmiech a co do kwiatków to miałam kiedyś takie coś (cibora bodajże)

To był ulubiony do obgryzania, co wypuścił listka to był zeżarty przez koteczki język i musiałam wyrzucić, bo same badyle zostawały lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kwiatów, na pewno są takie które są trujące dla zwierzaków. Ale to musi jakiś większy spec od kotów wypowiedzieć, bo u mnie nie ma żadnych kwiatów, właśnie ze względu na to, że nasza kicia obgryza wszystko co zielone, nawet sztuczną choinkę. A jak w zeszłym roku Diana przyniosła polne kwiatki, to Lula zażerała wszystkie jak krowa lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Ci puszczę linka o kwiatach trujących uśmiech http://www.cats.alpha.pl/roslinytrujace.htm uśmiech Ja mam na balkonie siatkę taką normalną (z materiału coś jak na ziemniaki) i nic się jeszcze nie wydarzyło uśmiech No ale my mu otwieramy tylko jak siedzimy w pokoju i co jakiś czas kontrolujemy co robi uśmiech No i okolicę mamy spokojną bo mamy duży plac pod balkonem (mieszkamy na parterze) uśmiech Latem kiciuś i tak rzadko siedzi bo cały dzień słońce prosto na balkon. Chyba że dzieci się bawią to patrzy z zaciekawieniem, ale nie próbuje wyskakiwać uśmiech za to przez drzwi zawsze na klatkę wychodzi uśmiech No i jedynie co to otwiera sobie wszystkie półki i idzie do nich spać Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas kot ma jeden ulubiony kwiatek i ten tylko obgryza, innych nie rusza uśmiech
okna uchylne go bardzo nie interesują, przesiaduje tylko na parapecie w kuchni i obserwuje ulicę, jak okno jest uchylone to noskiem chłonie świeże powietrze uśmiech ostatnio bierzemy go trochę na podwórko, cwaniak nie chce później wracać do domu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nie ucieka wam? Czy na jakiejś smyczy go bierzecie? My też chcieliśmy go brać na takie "wypady" ale weterynarz stwierdził że później będzie chciał cały czas na dworze a u nas to nie możliwe bo w bloku i podejrzewam że już by nie wrócił z takiego wypadu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kot uwielbia przesiadywać na balkonie i w oknie. Mieszkamy na 4piętrze, a mimo to ani razu nie przyszło jej do głowy, żeby wyskoczyć. Na początku się baliśmy, że tak jak u znajomej, będziemy musieli kota na dole szukać, a tu nie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
I nie ucieka wam? Czy na jakiejś smyczy go bierzecie? My też chcieliśmy go brać na takie "wypady" ale weterynarz stwierdził że później będzie chciał cały czas na dworze a u nas to nie możliwe bo w bloku i podejrzewam że już by nie wrócił z takiego wypadu


na razie za ogrodzenie nie wychodzi, ale jak jest na dworze staje się bardzo ważny, nie odpowiada na wołanie, nie daje się dotknąć i nie chce wracać. No i codziennie nas męczy miauczeniem przed drzwiami- chce na dwór. Trochę się boimy by nie poszedł gdzieś za obcymi kotami. O dziwo one się go boją mimo, że jest młodym kotem, ale za to ma dwa razy dłuższe pazury uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha czyli jednak go ciągnie później na dwór uśmiech nie obcinacie mu paznokci?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następny
Strona 31 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group