Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kocie sprawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowaliśmy się bierzemy ragdolla Very Happy Mam tylko nadzieję, że młody nie będzie jakiegoś uczulenia miał czy coś. Nie jesteśmy tylko jeszcze zdecydowani na płec kotka. W niedzielę idziemy zobaczyc kotki radosny Cieszę się jak mała dziewczynka wykrzyknik język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 5:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech i czekam na zdjęcia! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczęsmutny też chcę kota i też ragdollaaaa beczący beczący beczący
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy to w czym problem pytajnik Ja myślałam że mój M. się nie zgodzi ale zobaczył żywe zainteresowanie i pisk naszego dziecka jak tylko zobaczył kotka sąsiadki i już został przeze mnie urobiony. lol Kotka bierzemy dopiero po powrocie z wakacji bo nie chcemy go komuś podrzucac lepiej będzie czuł się z mamusią troszkę dłużej uśmiech więc zdjęcia będą ale dopiero za jakiś czas oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tym, że po pierwsze nie mam jeszcze badań na toxo a po drugie, mój nie toleruje zwierząt w domu smutny dobrze, że chociaż u rodziców mogę wypieścić moje 3 kudłacze
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula śliczne są te kociaki uśmiech bardzo podobny do naszego tylko, że nasz z krótszą sierścią jest uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam koty! I ogólnie zwierzaki uśmiech Także zadroszczę Ci Paula uśmiech My planujemy mieć kota i psa ostatnio wyszło na to, że może kota i królika, ale jestem bardziej za pierwszą opcją. Niestety zanim to się ziści pewnie minie pare lat :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny Very Happy Nie mogę się już doczekac tego kicia. M. się tylko zmartwił, że tyle sierści.... Rolling Eyes Toniek zachwycony kiciusiami i bardzo delikatnie się z nimi obchodził kotek
Czy mogłybyście mi poradzic jak powinna wyglądac kocia wyprawka i jak przygotowac dom na przybycie kocurka pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakaś dobra karma dla kociaków, dwie miseczki, kuweta i żwirek (najlepiej od razu kryta), trochę zabawek (myszki, piłeczki), drapak.

Co do przygotowania domu, to na pewno od razu out kwiatki, które są trujące a które może kotek zjeść. Balkon, jeżeli macie zasłonić siatką, żeby kocie ciekawskie, nie wypadło. To samo okna, bo zaraz ciepło się zrobi i okna otwierane będą. A koty są różne, jedne ciekawskie inne mniej. Moja może noc na balkonie spędzić, a boi się łeb nawet za szczebelki wystawić język (mieszkamy na 4piętrze), a kot znajomej już kilka razy wypadł z okna lub balkonu, bo po parapecie chodził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram to zasłanianie. Kot moich rodziców już 2 razy spadł z balkonu z 4 piętra. Raz się schował wystraszony pod balkonami, a drugi raz wlazł na drzewo, rodzice go 2 dni szukali zanim wpadli, żeby poszukać na drzewach uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następny
Strona 30 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group