Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy wypadałoby..?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dobrze ze się umówiłaś na przymiarkę Very Happy
a może tu wkleisz zdjęcie sukni ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła


Ostatnio zmieniony przez Ona =) dnia Pią 10 Lut 2012, 13:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Dzięki Wam za odpowiedzi dziewczyny:)
Przymiarka będzie za jakieś 1,5tyg. Ja to mam dobrze, bo daleko nie muszę jechać... jedynie 3km wesoły Ale mi się udało, co?wesoły- żebym tylko nie zapeszyłauśmiech
Ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ta suknia to TA JEDYNA, WYMARZONA... Jest po prostu piękna, taka zwiewna, delikatna, skromna...taka moja wymarzona, naprawdę. A w dodatku mam przeczucie, że będę w niej wyglądać znośnie mruga zobaczymy.

Przepraszam Was dziewczyny, ale zdjęcia nie wkleję, bo nawet nie mam takiego na modelce. Jedyne zdjęcia jakie mam to z aukcji a tam jest włascicielka sukni.

Arsandra - i wiesz co? Dzięki za ten wpis... bo coraz bardziej mnie utwierdzacie w przekonaniu, że dobrą decyzję podjęłam. A suknia nie dość, że jest naprawdę ach... BOSKA, to i tania (zależy tez jak na to patrzećwesoły- 1000zł kosztuje przy czym w salonie kosztowała 3500. Więc chyba się opłaca.

Przyszły mąż (zaraz po Was:)) mnie wczoraj tak zmotywował. Powiedział "jedź. daję ci już pieniądze. tylko kup jak ci się podoba bo potem będziesz płakać, że nie kupiłaś! jak zwykle!"- no i ma rację he he, kochany mój uśmiech


To podaj nr aukcji, obejrzymy tak, jak właścicielka wyraziła zgodę zamieszczając ogłoszenie w allegro Very Happy albo linka do aukcji. Plissssssssssssssssssss!wykrzyknikwykrzyknik!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie...nie bądż żyła i pokaż Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech ale to jest trochę delikatna sytuacja, skoro sprzedającym jest znajoma....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
uśmiech ale to jest trochę delikatna sytuacja, skoro sprzedającym jest znajoma....

to zawsze można w paincie twarz zamalować Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, nie... przepraszam ale nie pokażę Wam ;p Myślę, że ta dziewczyna nie chciałaby, bym jej aukcję i wizerunek po jakimś forum posyłała uśmiech Co innego, kiedy ktoś sam natrafi na tę aukcję - to ok, ale co innego z premedytacją wysyłać komuś link do aukcji uśmiech
Poza tym zawsze może się ktoś znaleźć znajomy tutaj i co? Same wiecie... że świat jest malutki... uśmiech
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:


Arsandra - i wiesz co? Dzięki za ten wpis... bo coraz bardziej mnie utwierdzacie w przekonaniu, że dobrą decyzję podjęłam. A suknia nie dość, że jest naprawdę ach... BOSKA, to i tania (zależy tez jak na to patrzećwesoły- 1000zł kosztuje przy czym w salonie kosztowała 3500. Więc chyba się opłaca.

Przyszły mąż (zaraz po Was:)) mnie wczoraj tak zmotywował. Powiedział "jedź. daję ci już pieniądze. tylko kup jak ci się podoba bo potem będziesz płakać, że nie kupiłaś! jak zwykle!"- no i ma rację he he, kochany mój uśmiech


Dzięki:) Ale doskonale rozumiem, bo byłam w praktycznie identycznej sytuacji. Cenowo też, ostatecznie zapłaciłam za suknię mniej niż 1000zł, a suknia w salonie 3800zł.
Bałam się, że suknia zżółknie albo coś, ale nie jest bialutka. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:)
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła


Ostatnio zmieniony przez Ona =) dnia Pią 10 Lut 2012, 13:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra...ale jak kupisz to mam nadzieję, że pokażesz?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnik?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group