Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy wypadałoby..?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Natalia_2013 napisał:
Ona =) napisał:
Eee tam, dziewczyny... ja tam do tego tak nie podchodzęuśmiech Owszem, suknię lepiej będzie jak zobaczy w dniu ślubu, ale powiem szczerze, że za bardzo nie mam z kim tego skonsultować... więc padło na niego:)
A on tej dziewczyny nie zna i nawet nie bedzie wiedział, o kogo chodzi o o jaką suknię chodzi:)
Naprawdę przyszły mąż nie ma wiedzieć, kiedy jego żona kupiła sobie suknię?Very Happy Kurcze... ale wpadłam... nie wiedziałam he he uśmiech

Nie, nie, nie chodzi o to, że ma nie wiedzieć, kiedy kupiłaś itd. Tylko szkoda, jak np. powie "e, za wcześnie, nie jedź.." i Tobie zrobi się przykro ;p A tak, to pojedziesz, przymierzysz i będziesz wiedziała, czy ją chcesz i wtedy już na luzie możesz mówić komu chcesz uśmiech Ale rób jak uważasz Very Happy :*


Już mu przez telefon powiedziałam, że muszę mu o czymś powiedzieć... bo taka byłam podniecona tym faktem:) A niestety nie mam za bardzo kobiecej ręki przy sobie by z kimś to skonsultować..., by swoją radość na kogoś wylać.... więc padło na niego:)
On nie będzie taki dla mnie:) Jak mu powiem za i przeciw to na pewno się zgodzi:) Jeszcze uzgodnię to z przyszłą teściową i szwagierką dziśuśmiech Bo po prostu czuję, że to jest "to" uśmiech


ahaaaaa, no to spoko, można wtajemniczać pana młodego Very Happy

Fajnie, cieszę się Twoim szczęściem wesoły))

Dlaczego czerwiec? Bo najbliższy letni miesiąc z literką r Very Happy Poza tym my zawsze w okresie wakacji wyjeżdżamy do Londynu i chcieliśmy ślub na początku, żeby po nim od razu wyjechać w siną dal ;>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Ona =) napisał:
Muszę to z przyszłym mężem:) dzisiaj skonsultować. Pewnie uzna, że to za szybko... Ech nie wiem...

Z jakim przyszłym mężem!! Twisted Evil Z mamą, siostrą, koleżanką - TAK, ale NIE z narzeczonym!! Cool Cool Cool



Eee, a dlaczego nie z przyszłym mężem? Ja z moim suknię kupiłam i jakoś ziemia się pode mną nie rozstąpiła ani grom z jasnego nieba na nas nie padł język.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Kasztanowa napisał:
Ona =) napisał:
Muszę to z przyszłym mężem:) dzisiaj skonsultować. Pewnie uzna, że to za szybko... Ech nie wiem...

Z jakim przyszłym mężem!! Twisted Evil Z mamą, siostrą, koleżanką - TAK, ale NIE z narzeczonym!! Cool Cool Cool



Eee, a dlaczego nie z przyszłym mężem? Ja z moim suknię kupiłam i jakoś ziemia się pode mną nie rozstąpiła ani grom z jasnego nieba na nas nie padł język.

hahahahahaa, jaki tekst Very Happy

Ja z moim suknię kupiłam i jakoś ziemia się pode mną nie rozstąpiła ani grom z jasnego nieba na nas nie padł
Very Happy

Nie no, pewnie, każdy robi jak mu pasi Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No też właśnie uśmiech. A dziewczyny, szczególnie te młodsze, mają tyle reguł i zasad do przestrzegania w okresie ślubu, że ja się gubię w tym wszystkim uśmiech. Zatem jeśli się wierzy w miesiące z "r", coś starego, pożyczonego, niebieskiego, że szczęście butem z "dziurką" ucieka i inne tego typu przesądy, może warto pamiętać, że nie jest to z góry narzucony nakaz i że każda z nas ma, na szczęście, prawo wyboru? Kupowanie sukni z przyszłym mężem nie jest zbrodnią Wink .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez z moim kupowałam suknię, nawet zatańczyliśmy, żeby zobaczyć, czy będzie nam wygodnie;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Eee, a dlaczego nie z przyszłym mężem? Ja z moim suknię kupiłam i jakoś ziemia się pode mną nie rozstąpiła ani grom z jasnego nieba na nas nie padł język.

Wierzę oczko moją suknię mój przyszły mąż zobaczy jednak dopiero w dniu ślubu, na mnie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła


Ostatnio zmieniony przez Ona =) dnia Nie 4 Lis 2012, 14:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Dziewczyny, jeśli was to interesuje- umówiłam się na przymiarkęuśmiech I już się doczekać nie mogęuśmiech Suknię pokazałam kilku osobom (przyszłemu mężowi nie:)- nawet nie chciał patrzeć wesoły i uważają, że jest piękna uśmiech A co mi szkodzi... może akurat to będzie to uśmiech Nic do stracenia nie mam przecieżuśmiech

super!wykrzyknik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Dziewczyny, jeśli was to interesuje- umówiłam się na przymiarkęuśmiech I już się doczekać nie mogęuśmiech

A my czekamy na relację Very Happy kiedy przymiarka?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona, ja miałam podobną sytuację do Twojej. Suknię kupiłam też z ogłoszenia, bo zawsze podobała mi się tylko ta jedna, wymarzona i co jakiś czas sobie klikałam na allegro. I była. Wymiary wydawały się dobre. i niedaleko - 100km od W-wy, a w Wawie w tym czasie mieszkałam. Było to 3.10.10r., więc jak widzisz dość dużo do ślubu było. uśmiech Też miałam wątpliwości, bo używana, bo jeszcze daleko...no ale dziewczyny z forum mnie namówiły i pojechałam - i kupiłam. Nie dość, że naprawdę bardzo dobra cena, suknia leży jak ulał. oczko Także nie przejmuj się, jeśli poczujesz TO, bierz i się nie wahaj. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group