Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Decoupage
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 21:49    Temat postu: Decoupage Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki, czy któraś z Was się w to bawiłauśmiech? Byłam u koleżanki, która zaczęła niedawno i takie piękne rzeczy robi, że szok!uśmiech No i postanowiłam, że też spróbuję, co prawda nie mam może jakichś zdolności manualnych, ale może takie proste rzeczy do własnego użytku jakoś uda mi się zrobić, na pewno chcę spróbować. uśmiech Czytam sobie właśnie, jak to się robi krok po kroku (skomplikowane się nie wydaje, kwestia cierpliwości, a to przyda mi się potrenowaćjęzyk). Ale chciałam zapytać, czy może któraś z Was może mi polecić, jakie materiały (klej, lakier, pędzle) zamówić na początek:)?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama kiedyś się tym bawiła.. Ale to było kilka lat temu więc nawet nie pamiętam czego dokładnie używała. Wtedy te rzeczy były drogie, teraz pewnie są łatwiej dostępne. A efekt naprawdę fajny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego, co widzę na allegro, to jest to naprawdę niedrogie. uśmiech jak pomyślę, że chciałam kupić świecznik za 50zł., tzn. właściwie 3 sztuki...a koleżanka mi powiedziała, że to właśnie robione tą techniką...takie świeczniki (samo drewno) kosztują po 3,2zł., 3,6zł....to nie mogę uwierzyć wprost:))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się w to bawiłam, ale jakoś nigdy czas mi nie pozwolił bardziej się w to zagłębić. Nie mniej jednak nie uważam, że jest to trudne uśmiech Tylko niestety nie polecę Ci żadnych produktów, bo pamiętam, że jak zamawiałam to wzięłam takie co byłby jakiś komplet wszystkiego w rozsądnej cenie język A tu wrzucę Ci kasetkę i etapy robienia, którą kiedyś zrobiłam (swoją drogą było to gdzieś na forum z rok temu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra- o co chodzi w tych zdjęciach?? Do gotowego drewnianego pudełeczka przyczepiasz zdechłego kwiata- i jużpytajnik Gotowe??
Co to za radocha.........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ładne Madziu:) dzięki!uśmiech

PS. Karolina, no mniej więcej tak - w mega telegraficznym skrócie. Nie mniej jednak uważam, że Twój komentarz nie był zbyt miły. :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madziu, bardzo ładne pudełko.
Decoupage to jedna z niewielu robótkowych rzeczy, których jeszcze nie próbowałam. Głównie dlatego, że zwykle ozdabia się sprzęty domowe/dekoracje, na które trzeba mieć miejsce uśmiech.
Jest jeden wielki plus tej techniki - nie wymagają zdolności plastycznych. Osoba, która nigdy nie lubiła rysować może poprzez decoupage pięknie dekorować różne przedmioty uśmiech.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee....to tak skomplikowanie brzmi - jako nazwa sama w sobie- a jak widzę, zasada prosta do bólu.


Oj tam, miło, niemiło..... Twisted Evil Trudno, uznaj mnie za taką czarną owcę, gdyby nie ja, to by wszyscy sobie tylko słodzili i gruchali lol


Owykrzyknik! To teraz już wiem, o co chodzi z takim stoiskiem w empiku- pełno tam własnie różnych takich "gołych" pudełek, średnio zresztą zrobionych- zawsze zastanawiałam się, po co to komu. No to już wiem wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 11:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no spoko, przecież nie o to chodzi, żeby gruchać, itp. oczko
Wiem, że są ludzie, którzy mają talent i dla nich to pikuś, ale ja nigdy niczego nie zrobiłam. Ostatnio chyba na plastyce w gimnazjum, więc lata temu. oczko Więc nie wezmę się za malowanie na płótnie czy coś w tym stylu, bo pojęcia nie mam.oczko
Oglądałam też kilka blogów w necie i widziałam, że niektórzy naprawdę robią tą techniką przepiękne rzeczy, które nie ogranicza się "tylko" do przyklejenia gotowego kwiatka. Bo ludzie malują te przedmioty, tworzą ciekawe połączenia różnych wzorów, itp. Choć i takie rzeczy tez mogą być bardzo ładne, mnie np. się podoba to pudełko, co Madzia wkleiła. uśmiech
Ja tam zamierzam zrobić tylko kilka rzeczy do własnego użytku, bo po co mam płacić za świecznik 50 czy 70zł, gdy teraz wiem, że można do samemu zrobić o wiele, wiele taniej;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group