Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Marynowane grzyby - robicie same czy kupujecie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 10:41    Temat postu: Marynowane grzyby - robicie same czy kupujecie? Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa czy takie marynowane grzyby robicie samodzielnie czy raczej kupujecie?
A jeśli gdzie kupujecie, to gdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie umiem i nie robię sama.
Ale lubię podgrzybki marynowane w occie i wiem, że można takie kupić online, więc nie widzę powodu, dla którego musiałabym stać przy garach.
Tutaj https://sklep.vitapol.net/podgrzybki-marynowane.html masz namiar na sklep, gdzie mają takie przetwory.
I co najważniejsze - bez zbędnej chemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat kupuję. Z przetworami jakoś nigdy nie było mi po drodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 26 Gru 2022, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jakoś niespecjalnie z tymi zaprawami. Ostatnio coraz mniej mam czasu na takie zajęcia. Dlatego też myślę, że w tej sytuacji najlepiej i najzdrowiej byłoby zamawiać takie produkty, jak konfitury, soki czy sosy w sklepie ekologicznym https://eterno.pl/ Eterno. Widziałam u nich wiele ciekawych propozycji, kupię z pewnością konfiturę żurawina z pigwą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Nie 22 Sty 2023, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam grzybki marynowane! Pychota! I wcale nie jest trudne je zrobić. Moim zdaniem więcej czasu spędzam przy czyszczeniu grzybów. Ale nie wszystkie ida do słoiczków, także sporo suszymy. A propos, muszę kupić nowa suszarkę ze sklepu https://niewiadow.com.pl/ bo poprzednia się zepsuła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ericka70
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam robić domowe przetwory. Teraz zastanawiam się nad karmelizowaną cebulką!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaG
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2023
Posty: 5

PostWysłany: Pią 24 Lut 2023, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbam robić domowe przetwory! W mojej piwnocy na półkach stoją same słoiki z domowymi przetworami. Od ogórków, przez papryki, grzyby po dżemy i powidła. Zdarza mi się nawet zamawiać słoiki w hurcie na paletach. uśmiech
Może podeślecie przy okazji jakąś inspirację na przetwory? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madaline.feil
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 14 Sie 2023, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbieranie grzybów, choć jest przyjemne i pożyteczne, może być tragiczne w skutkach. Powód? Grzyby jadalne nie są jedynymi rodzajami grzybów w polskich lasach. Brak uwagi podczas grzybobrania oraz nieznajomość cech charakterystycznych dla grzybów silnie trujących może zakończyć się śmiercią! Przeczytajcie więcej o muchomorze sromotnikowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group