Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raptownyraptor
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem fajne garnki i patelnie zniajdziesz na 4prestige. Polecam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w żadnej kuchni nie powinno zabraknąć pojemników próżniowych. Tutaj https://seeyoo.pl/ znalazłam wiele cennych informacji w tym temacie, jak i komplet na który się zdecydowałam. Przedłużyć można dzięki nim świeżość produktów nawet o kilka dni a to naprawdę wiele. Dzięki temu mogę oszczędzać podwójnie. Nie marnuję tyle jedzenia więc rzadziej kupuję nowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłam lepszego sklepu internetowego z garnkami, patelniami i innymi akcesoriami kuchennymi niż ten: https://zwilling.pl/
Jest ogromny wybór potrzebnych rzeczy do kuchni, a także sopry wybor jakościowych firm, które albo są słynne na cały świat i drogie albo zwyczajnie znane i tanie w stosunku do swojej jakości. Poza tym są też świetne promocje prosto od producenta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się ostatnio nad zakupem czajnik pod zapalniczkę 24V to fajny i funkcjonalny gadżet. Zwłaszcza dla tych osób które dużo podróżują. A ja właśnie często jestem w podróży. Takie czajniki są łatwe w obsłudze nie zajmują dużo miejsca. Fajny gadżet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzęt do kuchni możesz kupić tutaj https://www.sklep-faktoria.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz Bąk
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Powiem wam że oprócz kuchennych sprzętów potrzebny jest też samochód w którym przewieziemy wiele rzeczy. Takim samochodem na pewno jest Renault Kangoo Poznań, sami go uzwyaliśmy do przewożenia napojów i nie tylko na swoje wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 8 Lip 2021, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest to może sprzęt ściśle kuchenny ale bardzo mi ułatwia życie robot do mycia okien https://www.sferis.pl/robot-do-mycia-okien-mamibot-w120-t-czarny-p694319 myje solidnie, mozna go używać także na cienkich szybach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Sro 14 Lip 2021, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie u siebie okapy? Kupiłam sobie okap hob2hood electrolux, wygląda stylowo i jest bardzo prosty w obsłudze, ma funkcję bezgłośnego odświeżania powietrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pią 16 Lip 2021, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to nie sprzęt kuchenny, ale dla mnie w kuchni nie może zabraknąć porządnego fartucha, bo jakimś cudem za każdym razem, gdy go nie zakładam, jestem, cała ubabrana tym, co gotuję. Niestety fartuchy ze sklepów stacjonarnych typu jakieś markety zawsze zawodzą mnie swoją jakością. Postawiłam zatem na fartuchy stąd https://ma-maison.pl/78-fartuchy i są rewelacyjne! Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 17:37    Temat postu: waga kuchenna Odpowiedz z cytatem

Właśnie ostatnio kupiłam rewelacyjną Wagę kuchenną MWK-03 z MPM. Jest naprawdę świetna, bardzo mi się przydała, ponieważ zawsze miałam problem z odpowiednim odmierzaniem wagi produktów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 27 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group