Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno kupiłam sobie thermomix 6. Very Happy Ten najnowszy. Koleżanka mi opowiadała o tm5, że jest fajny, ale w sumie mógłby mieć cookidoo dostępne od razu na wyświetlaczu itd. a że ten tm6 właśnie tak ma to stwierdziłam, że lepiej kupić ten nowszy. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością w kuchni przyda się także młynek do pieprzu. Taki młynek to także super opcja na prezent dla kogoś bliskiego - może z okazji parapetówki? Tak czy inaczej - spodobał mi się ten model: https://bokono.pl/pl/p/KINGHOFF-Mlynek-do-Pieprzu-18%2C5-cm-4675/987.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja kuchenne sprzęty już mam zamówione, remont się pomału kończy więc będziemy je montować jak tylko dotrą. Ale mam pytanie - gdzie zamówię dobrej jakości garnki? Tutaj https://gerlach.pl/garnki znalazłem dość dobrą ofertę, wiem że ten producent jest znany i ceniony. Ktoś z was od nich zamawiał? Jak z jakością?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beja06
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 20

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mi również udało sie już zamówić resztę. Jednak ja postawiłam na inną markę na brabantia, a że trafiła sie świetna okazja https://www.superwnetrze.pl/brabantia,k2182.html to z przyjemnością z niej skorzystałam. Takie ceny to rzadkość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie podstawą jest płyta indukcyjna. Lubię gotować, a teraz ułatwia mi to zadanie płyta Electrolux Sense Pro. Właściwie to myśli za mnie uśmiech Jest wyposażona w bezprzewodową termosondę, koniecznie o niej poczytajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hill.annabell
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 8 Lip 2020, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć kuchenne sprzęty, to znaczne ułatwienie i wygoda w codziennych obowiązkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
streich.franco
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Sie 2020, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie sprzęty gwarantują bardziej komfortowe przygotowywanie różnych potraw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 24 Sie 2020, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie ryby, a w szczególności łososia z oferty https://mowisalmon.pl/przepisy/porcja-grillowa-z-lososia-mowi-po-meksykansku-na-grilla/ . Za każdym razem kiedy go przyrządzam próbuje nowy przepis z ich strony, zawsze wychodzi bardzo smaczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pią 28 Sie 2020, 5:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam to bardzo przydaje się krajalnica ultrasoniczna ADV Polska my dopiero jesteśmy na początku rozkręcania naszego biznesu, ale wierzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 28 Sie 2020, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźmy taki nóż Yanagiba. Nóż marki Mac https://macknives.pl/ , japońskiego, porządnego wykonania. Taki nóż służy głównie do przyrządzania sushi. Piszę głównie, jako, że można go również wykorzystać do przygotowania sashimi. Zdecydowanie polecam ich wszystkie noże, to majstersztyk wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 25 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group