Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ellenai napisał:
A ja właśnie odwrotnie. Nie potrafię obierać ziemniaków, ogórków czy marchewki obieraczką Embarassed Jestem leworęczna ale nie umiem też obierać takimi dwustronnymi. Tylko nóż Razz


Ręka raczej nie ma nic do rzeczy, bo my z mężem oboje leworęczni, a ja nie potrafię nożem obierać, za to on nie potrafiłby obieraczką, czy nożem do sera.. ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wszystko obieram nożem lol obieraczką nie potrafię...a jestem praworęczna Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CHam1234
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu taki mały grill, wiem że też był kupiony w jakichś telezakupach, jednak dawno temu. Sprawuje się do dzisiaj bardzo fajnie i również mogę polecić uśmiech
Prócz tego mam WOK'a z zeptera, szczerze to jeszcze nie testowany, w szafce leży już jakieś 3 lata:D Ale słyszałam same pozytywne opinie na jego temat:)
Projekty domów Katowice
http://katowice-projekty.pl/projekty-bez-garazu.html
A ponadto nie wyobrażam sobie już mojej kuchni bez pojemników próżniowych!
_________________
Projekty domów Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 18 Wrz 2015, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
ja wszystko obieram nożem lol obieraczką nie potrafię...a jestem praworęczna Cool


Serio? Mi takie rzeczy jak marchewka czy ogórek najlepiej się obiera obieraczką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
denia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie 27 Gru 2015, 20:22    Temat postu: grill Odpowiedz z cytatem

zamówiliśmy sobie z narzeczonym taki grill elektryczny z Duka. Rewelacyjny jest bo ma nawet takie szpatułki do robienia szaszłyków i osobno je można robić, nawet obracają się.
Ogólnie uwielbiam od jakiegoś czasu zakupy w tym sklepie, mają rewelacyjne gadźety do kuchni bardzo pomysłowe i nowoczesne http://dukapolska.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pon 4 Sty 2016, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu urządzałam kuchnię. Brałam pod uwagę wyłącznie meble na wymiar bo kuchnia ma niestety kiepski rozstaw i nie miałam zupełnie koncepcji jak dopasować do niej meble gotowe.
Zdecydowałam się na kolekcję mebli Rust. Moze nie jest to taka tania firma ale obecnie jest to jedna z najlepszych firm w Polsce zajmujących się produkcją mebli na wymiar do kuchni. Meble są bardzo dobrze wykonane, z wysokiej jakosci materiałów oraz wyglądają świetnie. Tutaj możecie sobie przejrzeć katalog:
http://rust.pl/kuchnie/unikalny-beton
Powrót do góry
jakubgrabowski
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 22 Sty 2016, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni podstawą są dobre i wygodne meble, jeśli dobrze zaplanujemy kuchnię to na wszystko znajdzie się miejsce. Dlatego najlepiej robić meble na wymiar dopasowane do wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anna991
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Wto 26 Sty 2016, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie skończyliśmy remont mieszkania i będziemy się wprowadzać. Mamy już większość sprzętu zakupioną ale cały czas kusi mnie wyciskarka z http://www.energiazdrowia.pl/ Czy waszym zdaniem to urządzenie jest niezbędne w kuchni? Bardzo często piję sok do śniadania i pomyślałam, że taki świeżo wyciskany będzie o wiele lepszy niż kupny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majerka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia jest naprawdę ładna. Jakbym miała takie duże fundusze to na pewno bym sobie taką kupiła.Niestety nie mam takich dużych pieniędzy na zakup uśmiech Może kiedyś.

Jak na razie naszym najpoważniejszym wydatkiem był zakup wyciskarki.
_________________
Lepsze zdrowie - wyciskarki świeżych soków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 18 Maj 2016, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę fajna ta kuchnia ! Szkoda,że nie mam tyle kasy to na pewno bym sobie taką kupiła. My zamawialiśmy meble do kuchni w lokalnym studio. Było o wiele taniej ale równeiż jesteśmy zadowoleni bo meble ładne...

Co do sprzętów to wszystko kupowałam w sklepie rtv Euro agd ( http://www.euro.com.pl/ ). Chyba jako jedyny sklep mają tam raty 0%. W innych sklepach albo rat nie ma albo raty są obarczone dodatkowymi opłatami takimi jak ubezpieczenie. W Euro ubezpieczenie nie było obowiązkowe ale dobrowolne tak wiec mieliśmy wybór czy brać czy jednak nie....

Aktualnie zastanawiam się nad zakupem nowego ekspresu. Co sądzicie o ekspresach na kapsułki? Czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 16 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group