Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie dobrze i niedrogo zorganizować wesele w Warszawie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicjamama
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Cze 2018, 9:26    Temat postu: Restauracja na kameralne wesele Odpowiedz z cytatem

Ja mogę szczerze polecić Restaurację Akademia na Mokotowie. Idealnie nada się na mniejsze wesele, myślę, że do ok. 60 osób. Sama urządziłam tam swoje przyjęcie (40 osób) i wszystko było super zorganizowane. Personel bardzo miły i pomocny, do tego przepyszne jedzenie. Było cudownie, polecam każdemu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Pon 18 Cze 2018, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie ten dom weselny - http://www.domweselnyastoria.pl Byłam tam już na dwóch imprezach weslenych i miejscówka super. Zawsze stoły są bogate, masa jedzenia, super dekoracje, ogolnie wesela pierwsza klasa! Miejsce jest tez dość klimatyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon 6 Sie 2018, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam okazję być w sali Polna Róża kilka razy na weselach i na prawdę polecam - http://www.polnaroza.pl/ Z tego co się orientuje to cenowo bardzo w porzadku są a do tego jedzenie mają na prawdę przepyszne, wszystko świeże, smaczne, dobrze przyprawione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 12

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2018, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super ofertę weselną ma Osada Augustów uśmiech byłam tam jako świadkową, pomagałam załatwiać wszystko itd. Świetny kontakt z salą jest, ze wszystkim da się dogadać, także warto zerknąć na ofertę i podjechać zobaczyć bo miejsce wyjątkowo ładne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group