Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nasze fobie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Ja już panikuję, bo mój ukochany niedługo wyjeżdża na 3 dni!wykrzyknik do pracy i będę musiała spać sama. Dobrze, że mam psa. Wmawiam sobie, że jakby coś było to on by zaczął szczekać.język
Oj nie lubię spać sama bardzo. A jakby pies nagle bez powodu zaczął szczekać albo patrzeć na coś to bym zemdlała ze strachu Shocked .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci napisał:
efkalinka napisał:
Ja już panikuję, bo mój ukochany niedługo wyjeżdża na 3 dni!wykrzyknik do pracy i będę musiała spać sama. Dobrze, że mam psa. Wmawiam sobie, że jakby coś było to on by zaczął szczekać.język
Oj nie lubię spać sama bardzo. A jakby pies nagle bez powodu zaczął szczekać albo patrzeć na coś to bym zemdlała ze strachu Shocked .

Miałam taka sytuację u siostry w domu. Nagle dwa psy zaczęły strasznie szczekać, a szafki na dole w kuchni trzaskały. Serce mi tak waliło, że nie mogłam się ruszyć. Wszyscy mówią, że ich dom wydaje takie dźwięki, bo pracuje, ale nie wiem dlaczego w nocy włączyło im się kiedyś radio, albo nagle woda pod prysznicem zaczęła lecieć. Widocznie mocno ten dom pracuje...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
rusnacci napisał:
efkalinka napisał:
Ja już panikuję, bo mój ukochany niedługo wyjeżdża na 3 dni!wykrzyknik do pracy i będę musiała spać sama. Dobrze, że mam psa. Wmawiam sobie, że jakby coś było to on by zaczął szczekać.język
Oj nie lubię spać sama bardzo. A jakby pies nagle bez powodu zaczął szczekać albo patrzeć na coś to bym zemdlała ze strachu Shocked .

Miałam taka sytuację u siostry w domu. Nagle dwa psy zaczęły strasznie szczekać, a szafki na dole w kuchni trzaskały. Serce mi tak waliło, że nie mogłam się ruszyć. Wszyscy mówią, że ich dom wydaje takie dźwięki, bo pracuje, ale nie wiem dlaczego w nocy włączyło im się kiedyś radio, albo nagle woda pod prysznicem zaczęła lecieć. Widocznie mocno ten dom pracuje...
Możliwe, że są tam jakieś szkody, czy nie wiem, ruchy płyt tektonicznych, ale ja już bym egzorcystę wzywała, bo jednak wiem, że "złe duchy" istnieją. Zresztą naoglądałam się paranormal activity to się znam Cool język .Masakra na Twoim miejscu już bym tam nie jeździła...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Wto 6 Paź 2015, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już myślałam, że tylko ja się boję sama gdzieś nocować Very Happy A jeszcze gorzej jak dojdą do tego pająki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Jeśli czujecie, że coś złego dzieje się w Waszej głowie, to koniecznie sięgnijcie po odpowiednią opiekę psychologiczną. Najlepiej byłoby już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i dowiedzieć się, w jakich miejscach moglibyście otrzymać dobrą pomoc. Nie ma co zwlekać w tym aspekcie, bo to ważna rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam różne fobie...zacząłem medytować , pracować z oddechem by lepiej sobie radzić w życiu codziennym Polecam.

------------

przewodnik

http://northguide.pl/o-mnie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa! Ja niestety miałam okazję przeżyć Ukąszenie szerszenia i wspominam to bardzo źle. Przyznaję, że do teraz jest to moją fobią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group