Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nasze fobie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VikiCristina
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 23 Gru 2014, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arachnofobia no i agorafobia. Generalnie jakaś strachliwa jestem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zegarynka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro 28 Sty 2015, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się boję również pająków, co jak widzę dość często występuje. I clownów! Są straszne, okropne.
Kiedyś jeszcze dentysty się bałam, ale to była raczej kwestia złych doświadczeń, bo jak znalazłam dobrą dentystkę to mi przeszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam taką fobię, że się boję, że ktoś zawirusuje mi komputer i będzie mógł mnie podglądać przez kamerkę, dlatego zaklejam ją taką mini karteczką samoprzylepną Embarassed serio...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boję się tirów i śmierci.
A najbardziej boję się oglądać horrorów. To aż przerażający strach.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Boję się tirów i śmierci.
A najbardziej boję się oglądać horrorów. To aż przerażający strach.
Co do horrorów to ja sama jestem sobie winna... ogólnie lubię w horrorach to,że jest jakaś tajemnica czy akcja i choć wiem, że potem przez kilka miesięcy bd miała schizy i będę się strasznie bała to i tak oglądam :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie dlatego nie. Ja wtedy wszędzie widzę te małe dziewczynki. ALe nie trzeba mi horrorów puszczać. Wystarczy, że siedzimy ze znajomymi i ktoś mi powie, że na balkonie widzi jakąś dziewczynkę. Ja potrafię się wtedy rozpłakać. Bo wiem, że jej tam nie ma, ale będę jej się bać pół roku.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Ja właśnie dlatego nie. Ja wtedy wszędzie widzę te małe dziewczynki. ALe nie trzeba mi horrorów puszczać. Wystarczy, że siedzimy ze znajomymi i ktoś mi powie, że na balkonie widzi jakąś dziewczynkę. Ja potrafię się wtedy rozpłakać. Bo wiem, że jej tam nie ma, ale będę jej się bać pół roku.
Haha najgorsza była Samara z The Ring język dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem taka strachliwa uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci napisał:
efkalinka napisał:
Ja właśnie dlatego nie. Ja wtedy wszędzie widzę te małe dziewczynki. ALe nie trzeba mi horrorów puszczać. Wystarczy, że siedzimy ze znajomymi i ktoś mi powie, że na balkonie widzi jakąś dziewczynkę. Ja potrafię się wtedy rozpłakać. Bo wiem, że jej tam nie ma, ale będę jej się bać pół roku.
Haha najgorsza była Samara z The Ring język dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem taka strachliwa uśmiech.

ta to mieszkała przy moim pokoju pól roku. Jak szłam w nocy do toalety to zamykałam oczy, witałam się z nią i biegałam od włącznika światła jednego do drugiego. W jasności jej nie było.Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:

ta to mieszkała przy moim pokoju pól roku. Jak szłam w nocy do toalety to zamykałam oczy, witałam się z nią i biegałam od włącznika światła jednego do drugiego. W jasności jej nie było.Very Happy
Hahahaaha Very Happy to bieganie od włącznika do włącznika też dobrze znam Very Happy. Rano jestem hero niczego się nie boję, a jak się ściemni to wyobrażam sobie takie rzeczy, że może kiedyś sama horror wyreżyseruje język/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już panikuję, bo mój ukochany niedługo wyjeżdża na 3 dni!wykrzyknik do pracy i będę musiała spać sama. Dobrze, że mam psa. Wmawiam sobie, że jakby coś było to on by zaczął szczekać.język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group