Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nasze fobie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nie jestem sama, to dobrze! Bo już myślałam, że serio przesadzam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Sro 3 Paź 2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się wysokości nie boję, wręcz przeciwnie lubię Very Happy Wcześniej mieszkałam na 12 piętrze i jak się przeniosłam na 1 piętro to miałam wrażenie, że ktoś mi wejdzie do mieszkania Very HappyVery Happy

Pająków nienawidzęwykrzyknik Ostatnio w tramwaju jechałam i wlazł do niego facet z pająkiem na plecach!! Myślałam, że dostanę zawału Shocked I non stop pchałam się na babkę, która siedziała. Modliłam się, żeby to paskudztwo nie skoczyło na mnie. Na szczęście " poszedł" sobie w drugą stronę Rolling Eyes .
Ja mam często w łazience takie na cienkich nogach Evil or Very Mad I takie to jeszcze sama zabiję, no chyba, że ktoś inny jest w domu. Oczywiście prysznicem język Nieważne, że cała łazienka "pływa" Very Happy

Mam też robalowstręt. No i panicznie boję się dentystów... Na fotelu nie oddycham i robię się blada, nie mówiąc o tym, że oblewa mnie od razu zimny pot Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 19 Gru 2012, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaczka napisał:
lauraire napisał:
Co do fobii. Dziś I. powiedział mi, że nadaję się do leczenia Very Happy
Dziś uświadomiłam go, że myć okien nie będę bo się boję (9 piętro) to jeszcze zrozumiał, ale jak powiedziałam, że nie będziemy przestawiać łóżka pod okno bo się boję... to zdębiał lol

też bym się bała. ja to nawet nie wyjrzę przez okno na takiej wysokości Shocked


Do tego i ja się przyłączam uśmiech
Ja mam jeszcze lepiej, jak przeprowadziłam się do mieszkania na 1 piętrze, to wychodząc na balkon bałam oprzeć się o barierkę czy przytrzymać chociaż bo miałam wrażenie że zaraz spadnę, czy coś w tym stylu lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Gru 2012, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak paliłam u kolegi na trzecim piętrze- to mimo, że wyrzucał mnie na balkon, byłam w stanie tam postawić jedną nogę Rolling Eyes , reszta ciała musiała być w mieszkaniu. A i tak kręciło mi się w głowie.

Ale po górach łaziłam, nawet jedną trzecią (dalej tchórz, drabinki i wielka ucieczka) szlaku Orlej Perci przeszłam. A boję się np schodów na jakąś wieżę widokową, które są takie, że między stopniami widać co jest na dole. Ostatnio jak z P byliśmy na takim zamku- pokonywałm te schody na czworaka, płacząc Cool .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwka90
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pon 23 Cze 2014, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAnicznie boję się pająków i zawsze po dwa-trzy razy sprawdzam, czy zamknęłam samochód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może się tego nie boję ale po prostu tego nie lubię tzn. nie lubię jak ktoś się bawi moimi włosami np. fryzjer czyli masaż głowy odpada w ogóle masaże odpadają bo nie lubię jak się mnie dotyka ( mowie tu o obcych , mało znanych osobach).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej na świecie boję się pająków! boi się Wszystkich bez wyjątków! smutny

W weekend miałam taką sytuację z moim R... Siedzieliśmy wieczorem przed telewizorem i nad stolikiem mam żyrandol... patrzę... a tu nagle na nitce pajęczyny spuszcza się z niego czarny średniej wielkości pająk... Zdębiałam. Krzyczę do mojego R, że ma go natychmiast zabić. A on co zrobił? Wziął jakąś kartkę, która leżała na stoliku i stwierdził, że go zgarnie na tą kartkę i wyrzuci przez okno... Wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że ten pająk spadł na stolik cholera wie gdzie! Bo już go nie znaleźliśmy... Ja oczywiście wybiegłam z pokoju i powiedziałam, że nie wrócę do niego, póki ten pająk się nie znajdzie. Potem szukaliśmy go oboje chyba z godzinę... wsiąknął jak kamień w wodę. Nie wiem, gdzie polazł, gdzie się zagnieździł... Odkurzyłam cały pokój, ale i tak bałam się usiąść na łóżku i w ogóle przebywać w tym pokoju. Wszystko mnie zaczęło swędzieć... rozglądałam się po całym pokoju co chwilę. Cały wieczór nam tak upłynął... Na mojego R oczywiście się obraziłam. On się najpierw śmiał ze mnie, a potem przepraszał. Doskonale wie, że się boję pająków, a on mu chciał tylko życie ocalić. Powiedział, że jakby wiedział, że tak będę histeryzować, to od razu by go zabił.
Nie wiem, skąd się bierze ten strach przed pająkami - zdaję sobie sprawę, że moje histeryczne zachowanie wygląda czasem komicznie, ale już tak mam... ehhh język
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz podobnie jak ja..Ja aż się robię sztywna i mi serce łomocze. Niczego się tak nie boję jak pająków. Nawet patrzeć na nie nie potrafię. Masakra jakaś..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się boję windy, nie wsiądę za nic w świecie, na 8 piętrro do koleżanki wychodzę po schodach uśmiech
Pająki są mi całkowicie obojętne
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się boję windy. Sama do niej nie wsiądę, ale z kimś już tak. Jak mam sama jechać winda, to wolę iść schodami.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group