Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nasze fobie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:03    Temat postu: nasze fobie Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny tak mnie zastanawia czego się boimy. Jakie dziwne fobie mamy. Co może spowodować, że z krzykiem wybiegniemy nago spod prysznica Twisted Evil

Ja od razu przyznam się, ze panicznie boję się ciem (ćmów)...no masakra jakaś. I na nic się zdają racjonalne tłumaczenia, że co może mi ta ćma zrobić...w sumie to nawet motyli nie lubię, do ręki za żadne skarby nie wezmę. No i ogólnie takie latające potwory duże i włochate...

latają jak głupie, nie skoordynowanie...nie wiadomo co zrobią...brrrrr....nietoperze też do tego wliczę... Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicznie boję się pająków i też takich dużych włochatych latających stworów.
W małym stopniu mam tez klaustrofobię- nie wejdę nigdy sama do zamkniętego ciemnego pomieszczenia (jak byłam mała, to dawna koleżanka zamknęła mnie samą na strychu i nie chciała wypuścić. Krzyczałam tak głośno że aż moja babcia mnie usłyszała, która mieszkała w sąsiednim bloku)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myszy i szczurów - raz jak zobaczyłam mysz tak wrzasnęłam, że przez tydzień nie mogłam mówić, struny głosowe mi padły Very Happy Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pająki, myszy, żaby nie są straszne- jak byłam mała to je nawet głaskałam uśmiech
Możecie się śmiać, ale ja mam taki odruch wymiotny na kożuchy z mleka, że nie jestem w stanie na nie patrzeć- bo się boję, że zwymiotuję całą zawartość żołądka. Nie potrafię tego opanować. Brzmi dziwnie, wiem, ale mam fobię na kożuchy z mleka uśmiech

I klaustrofobię również, jak Natalia, wsiądę do winy bez problemu, ale jak jestem za długo w małym pomieszczeniu to od razu mi gorąco , wpadam w jakąś panikę, której nie potrafię powstrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się boję pająków, brzydzę much, myszy i takich długich, pełzających, włochatych gąsienic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszko, ja rozumiem tą rekację na kożuch z mleka...Very Happy w ogóle nie lubię mleka, więc nie piję od dawien dawna i może aż takie wstrętu nie mam jak ten, o którym piszesz, ale też mi jest niedobrze Very Happy nawet jak sobie wyobrażę...Very Happy a mój Piotrek to uwielbia! Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:
Elmuszko, ja rozumiem tą rekację na kożuch z mleka...Very Happy w ogóle nie lubię mleka, więc nie piję od dawien dawna i może aż takie wstrętu nie mam jak ten, o którym piszesz, ale też mi jest niedobrze Very Happy nawet jak sobie wyobrażę...Very Happy a mój Piotrek to uwielbia! Evil or Very Mad
No własnie, nawet jak mi ktoś powie, słowo kożuch, to mi się to włącza, takie pierwsze skojarzenie. Nie lubię też budyniu, bo się na nim takie wstrętne coś robi jak sekundę postoi. Mój P. też je lubi i się ze mnie nabija- starając się je jeść na moich oczach- wredota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
Mój P. też je lubi i się ze mnie nabija- starając się je jeść na moich oczach- wredota.

haha, mam dokładnie to samo:D do tego mówi: no chodź mnie pocałuj teraz, a ja fuuuuuuuuuuuuuuj:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam klaustrofobię, nie wchodzę do małych ciemnych pomieszczeń, bo mam wrażenie, że się duszę. Nie nakładam sobie nic na głowę, bo mi to przeszkadza. Czapka i kaptur sporadycznie.
Boję się wszystkich gryzoni co mają ogon.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boję się pająków, ciasnych przestrzeni, wysokości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group