Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękna panna młoda, czyli zabiegi kosmetyczne przed ślubem
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:15    Temat postu: Piękna panna młoda, czyli zabiegi kosmetyczne przed ślubem Odpowiedz z cytatem

Jako istota, która sztywnieje na myśl, że ktoś mógłby dotykać mojego ciała jestem zielona w tym temacie więc pytam. Jakie zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało i włosy polecacie przed ślubem? Co robiłyście lub co planujecie zrobić? Jakie zabiegi polecacie, a na jakie szkoda czasu i pieniędzy?


Ps. właśnie do mnie dotarło, że będę panną młodą i jednak chcę wyglądać promiennie na własnym ślubie.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziś się nieco rozhulałam i zapisałam się na farbowanie włosów (i chyba jeszcze zrobię sobie jakiś zabieg jedwabiem) na środę przed ślubem i depilację woskiem - wszystko, co się da. Muszę iść niedługo na taką depilację, bo nigdy nie robiłam tego woskiem, a nie chcę iść taka wystraszona pierwszy raz przed ślubem:P Poza tym oczywiście manicure i pedicure - w piątek oraz zabieg pod tajemniczą nazwą "Afrodyta". Już ostatnio miałam się skusić, bo była jakaś promocja, ale akurat w tygodniu, a w tyg. pracuję w innym mieście, więc specjalnie na to jechać 75km w jedną stronę to nie bardzo. uśmiech W każdym razie ten zabieg to takie różne smarowidła na całe ciało - peeling, jakieś nawilżanie, wygładzanie, itp. Szczerze nawet nie pamiętam dokładnie, co, ale pamiętam, że opis był obszerny i dziś jak się umawiałam, to pamiętałam o tym i dlatego się umówiłam. uśmiech Na razie więcej nie planuję raczej zabiegów, ale może któraś z Was coś poleci i też się skuszę.uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę chciała zrobić porządek z moim obliczem. Pooczyszczać wszystkie brudy, powygładzać nierówności uśmiech Żeby mieć gładką buźkę.

Poza tym manicure i pedicure.

No i pewnie jakaś solarka ze 3 razy, żeby mahoniu złapać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się nad lekkim opalaniem natryskowym i nad przedłużaniem rzęs. Pomimo tego, że moje są długie, to mam świra na punkcie jeszcze dłuższych. Boję się, że doklejane kępki mogą odpaść. Macie jakieś doświadczenia z tymi zabiegami?

Pomyślałam jeszcze o jakimś zabiegu rozświetlającym na twarz. Polecacie coś?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo tak, ja też jakieś lekkie opalanie planuję, ale bez szaleństwa oczko
Z twarzą na szczęście nigdy problemów nie miałam, chociaż w tej kwestii nie mam na co narzekaćoczko
za to mam nadzieję, że będę mieć już piękny uśmiech, choć teoretycznie już za miesiąc +-2 tyg. powinno już być po wszystkim...uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam opalanie natryskowe na studniówkę i szczerze NIE polecam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:
Ja miałam opalanie natryskowe na studniówkę i szczerze NIE polecam.


dlaczego?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do rzęs to miałam ostatnio kępki robione to na weselu się cudnie trzymały, ale na poprawiny niektóre odpadły i głupio to wyglądało więc zdjęłam wszystkie. Zastanawiam się więc nad przedłuzeniem, żeby nie tylko na wesele, ale i na poprawiny i sesję mieć dłuższe rzęsy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Zastanawiałam się nad lekkim opalaniem natryskowym i nad przedłużaniem rzęs. Pomimo tego, że moje są długie, to mam świra na punkcie jeszcze dłuższych. Boję się, że doklejane kępki mogą odpaść. Macie jakieś doświadczenia z tymi zabiegami?

Pomyślałam jeszcze o jakimś zabiegu rozświetlającym na twarz. Polecacie coś?

Pralinka, jeśli znajdziesz dobrą kosmetyczkę, to nic nie będzie Ci kępkami wypadać, a na pewno nie w trakcie ślubu i wesela uśmiech

Ja pierwszy raz w życiu przedłużyłam rzęsy na minione święta Bożego Narodzenia i szłam do kosmetyczki wystraszona jak nie wiem uśmiech Ale wszystko wyszło jak należy!

Po pierwsze:
moja babeczka nie doklejała żadnych kępek, tylko do pojedyńczej rzęsy dodawała pojedynczą sztuczną rzęsę

Po drugie:
nie przedłużyła mi wszystkich, żebym nie wyglądała sztucznie i jak plastikowa lala. Przedłużyła mi większość - te, które "widać", a te nieprzedłużone wmieszały się w dłuższe

Po trzecie:
dobrała rzęsy do moich rzęs, czyli nie żadne grube i ważące '100 kilo', tylko takie, dzięki którym wyglądałam lekko i naturalnie

Za trzy dni minie miesiąc, odkąd noszę te swoje rzęsy i ciągle wyglądam okej, mimo, że pierwsze odpadły po jakiś 15 dniach.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
arsandra napisał:
Ja miałam opalanie natryskowe na studniówkę i szczerze NIE polecam.


dlaczego?


Wyglądać to może i fajnie wyglądało, na pewno dość naturalny i ładny kolor, ale...po pierwsze tuż po natrysku czułam się jak jeden wielki syf, śmierdziało się po tym, nie można było za bardzo się ubrać, żeby nie pobrudzić i nie zetrzeć tego. Dopiero po jakimś czasie można było wziąć kąpiel. robiłam to ja i moja koleżanka - i ona umyła ręce. Ten błąd kosztował ją tyle, że musiała latać i szybko dokupić inną bransoletkę, bo miała mega zacieki na nadgarstkach. :/ Poza tym nie trzymała się ta opalenizna jakoś szczególnie długo, bo niedługo po studniówce już jej nie miałam. Na szczęście zresztą. Naprawdę nie warto.


O przedłużaniu rzęs mówicie o tej opcji 1:1? Kiedyś mi się marzyło strasznie...uśmiech ile to kosztuje orientacyjnie? Faktycznie dobrze się trzyma?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 1 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group