Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękna panna młoda, czyli zabiegi kosmetyczne przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby mi finanse pozwoliły, to zrobiłabym sobie wszystkie możliwe zabiegi Wink
Na tę chwilę jedyne co planuję to manicure. O twarz dbam sama, gorzej że na okres letni pojawiają mi się na plecach i ramionach krostki i z tym bym chciała coś zrobić, tylko nie wiem co Confused
Ostro też zastanawiam się nad farbowaniem włosów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Jakby mi finanse pozwoliły, to zrobiłabym sobie wszystkie możliwe zabiegi Wink
Na tę chwilę jedyne co planuję to manicure. O twarz dbam sama, gorzej że na okres letni pojawiają mi się na plecach i ramionach krostki i z tym bym chciała coś zrobić, tylko nie wiem co Confused
Ostro też zastanawiam się nad farbowaniem włosów.


Moja przyjaciółka używała serum siarkowego z Barwy. Pomogło jej. Miała też jakieś przebarwienia i na to używała jakiegoś kremu z cebulą ( nie śmierdziało) czy coś takiego
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam najbardziej zadbac o skórę twarzy - peelingi kawitacyjne, kwasy bądź mikrodermabrazja (serie), jakieś maski algowe w zależności od potrzeb skóry.
Jesli występują problemy typu duzy trądzik itd - udać się do dermatologa.
Dobrze zadbana skóra wygląda o niebo lepiej w dniu ślubu, makijaż się dłużej trzyma i lepiej wygląda uśmiech


Poza tym przed ślubem polecałabym jakieś zabiegi na dłonie, manicure, pedicure, parafina - dłonie będą widoczne na zdjęciach podczas zakładania obrączek.
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 25 Sty 2012, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście mam długie rzęsy a co za tym idzie mniej wydatków uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 25 Sty 2012, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak alergiczną skórę- że wszelkie nawet kremy, nie wspomnę o maseczkach- oprócz bambino dla dzieci- powodują u mnie ból, swędzenie, wysypkę, zaczerwienienia. A już najgorszy był krem antyalergiczny AA- myślałam,że mi twarz odpadnie. Plus jest taki,że zaoszczędzę na zabiegach gębowych, bo po prostu żadnych nie będzie lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 25 Sty 2012, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ja mam tak alergiczną skórę- że wszelkie nawet kremy, nie wspomnę o maseczkach- oprócz bambino dla dzieci- powodują u mnie ból, swędzenie, wysypkę, zaczerwienienia. A już najgorszy był krem antyalergiczny AA- myślałam,że mi twarz odpadnie. Plus jest taki,że zaoszczędzę na zabiegach gębowych, bo po prostu żadnych nie będzie lol


A próbowałaś dermokosmetyków? Jeszcze mogę Ci polecić humectan - jest niedrogi, kosztuje niewiele powyżej 20 zł, a bardzo delikatny. Do kupienia w aptece.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw 26 Sty 2012, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

humektan słabo nawilża, używałam kiedyś (każdorazowo musiałam zamawiać w aptece, może akurat u mnie go nie było tak od ręki), ale musiałam przestawić się na coś treściwszego - teraz sprawdza się bioderma hydrabio uśmiech

ale oczywiście popieram, kremy z drogerii nie będą kompatybilne z problematyczną i wrażliwą skórą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaJ
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóry super wrażliwe nawet, z reguły dobrze reagują na produkty aptecznej marki Avene. Szczególnie seria do skóry odwodnionej jest godna polecenia.

Od produktów z serii AA prawdziwym wrażliwcom radzę trzymać się z daleka.

Makijaż najlepiej wygląda na wypielęgnowanej, odżywionej cerze. Na podstawie mojego doświadczenia: peelingi kwasem glikolowym, mikrodermabrazje i wszelkie zabiegi oczyszczające, wygładzające i odżywiające cerę dają fenomenalne rezultaty. Szczególnie na cerze na co dzień tłustej, mieszanej, z objawami starzenia się. Makijaż wykonany na cerze potraktowanej takimi zabiegami nabiera wtedy optymalnej mocy mruga

Moim ostatnim ulubieńcem w pielęgnacji jest krem na dzień Vichy z Retinolem i Hialuronem. Krem na wszystko oczko Zmniejsza pory, ogranicza z czasem przetłuszczanie cery (choć nie do tego został stworzony), spłyca zmarszczki mimiczne, świetnie nawilża. Nie podrażnia mojej wrażliwej cery, ale to już zapewne sprawa bardzo indywidualna. Makijaż, podkład nałożony od 3 minut po aplikacji tego kremu przylega świetnie do skóry, ładniej wygląda. Naprawdę polecam.

Pozdrawiam,
_________________
~ Barbara ~
Wizażystka Makijaż ślubny Wrocław
www.BeautyKey.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie przerażają wszelkie te zabiegi, nawet kupione niby delikatnie nawilżające maseczki czynią spustoszenie na mojej twarzy........ w życiu nie poszłąbym robić ze sobą nic do kosmetyczki- parę razy wysłałam mamę ( nie jest mocno alergiczna, jak ja)- nie pomogło nic, tylko rozwaliło na parę tygodni jej skórę wykrzyknik


Co do produktów AA tu się zgodzę- najgorsze, jakie w zyciu kupiłam. Miała ochotę zdrapac sobie całą skórę.... u mnie naprawdę tylko i jedynie bambino dla dzieci- nawet inne dziecięce kremy mnie szczypią, nivea również, wszelkie sklepowe- szkoda gadać
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 7 Mar 2012, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję :
- przedłużanie rzęs
- wybieram domowo ząbki
- manicure (french), pedicure (french), do tego zabiegi parafinowe na dłonie i stopy
- myślę nad oczyszczaniem i tonowaniem u kosmetyczki, ostatnio skóra mi się troszkę popsuła.
- definitywnie trochķę "opalenizny" choć boję się natryskowej ( czy to nie pobrudzi sukienki? nie będzie spływać?)

Od siebie samej zaczęłam:
- codziennie nawilżać skórę twarzy i dekolt, dodatkowo staram się pamiętać by zawsze zmyć makijaż i przetrzeć buzię tonikiem
- codziennie nawilżam ciało balsamem ujędrniająco - ściągającym
- dwa razy w tygodniu peeling całego ciała, oraz mycie rękawicą, później duża dawka balsamu głęboko nawilżąjacego
- zaczęłam robić stópki - peeling kokosowo - solny - i powiem Wam że sama się zadziwiłam jakie efekty daje!
- Nail tek na paznokcie

Dziewczyny, doradźcie jakie zabiegi są najlepsze u kosmetyczki? Mam tutaj jedną, ale... mam wrażenie, że wiedząc, że robię to wszystko na ślub, będzie próbowała mi wcisnąć zabiegi, których nie potrzebuję tak na serio.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 3 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group