Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękna panna młoda, czyli zabiegi kosmetyczne przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia_2013 napisał:
Pralinka napisał:
Zastanawiałam się nad lekkim opalaniem natryskowym i nad przedłużaniem rzęs. Pomimo tego, że moje są długie, to mam świra na punkcie jeszcze dłuższych. Boję się, że doklejane kępki mogą odpaść. Macie jakieś doświadczenia z tymi zabiegami?

Pomyślałam jeszcze o jakimś zabiegu rozświetlającym na twarz. Polecacie coś?

Pralinka, jeśli znajdziesz dobrą kosmetyczkę, to nic nie będzie Ci kępkami wypadać, a na pewno nie w trakcie ślubu i wesela uśmiech

Ja pierwszy raz w życiu przedłużyłam rzęsy na minione święta Bożego Narodzenia i szłam do kosmetyczki wystraszona jak nie wiem uśmiech Ale wszystko wyszło jak należy!

Po pierwsze:
moja babeczka nie doklejała żadnych kępek, tylko do pojedyńczej rzęsy dodawała pojedynczą sztuczną rzęsę

Po drugie:
nie przedłużyła mi wszystkich, żebym nie wyglądała sztucznie i jak plastikowa lala. Przedłużyła mi większość - te, które "widać", a te nieprzedłużone wmieszały się w dłuższe

Po trzecie:
dobrała rzęsy do moich rzęs, czyli nie żadne grube i ważące '100 kilo', tylko takie, dzięki którym wyglądałam lekko i naturalnie

Za trzy dni minie miesiąc, odkąd noszę te swoje rzęsy i ciągle wyglądam okej, mimo, że pierwsze odpadły po jakiś 15 dniach.


o właśnie to miałam na myśli. Przedłużanie, a nie przyklejanie. Chyba się na to zdecyduję.

Jeśli opalanie natryskowe odpada to co innego? Solarium i słońce od razu eliminuję, balsamy brązujące brudzą ubrania. Co innego?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zapomniałam dodać - brudzi ubrania niestety bardziej niż nie jeden balsam brązujący.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:
O przedłużaniu rzęs mówicie o tej opcji 1:1? Kiedyś mi się marzyło strasznie...uśmiech ile to kosztuje orientacyjnie? Faktycznie dobrze się trzyma?


W Legionowie i okolicach taki zabieg kosztuje od 300 zł w górę.

Jeśli jest doklejana rzęsa do rzęsy, to trzyma się ładnie, a jak wypadnie, to pojedynczo, a nie wszystkie naraz, czy kępkami. Wygląda się po prostu naturalnie w trakcie ich 'spadania'
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia_2013 napisał:
arsandra napisał:
O przedłużaniu rzęs mówicie o tej opcji 1:1? Kiedyś mi się marzyło strasznie...uśmiech ile to kosztuje orientacyjnie? Faktycznie dobrze się trzyma?


W Legionowie i okolicach taki zabieg kosztuje od 300 zł w górę.

Jeśli jest doklejana rzęsa do rzęsy, to trzyma się ładnie, a jak wypadnie, to pojedynczo, a nie wszystkie naraz, czy kępkami. Wygląda się po prostu naturalnie w trakcie ich 'spadania'


To się zdziwiłam. Średnia cena w Warszawie to 700 - 800 zł. Czy oni te rzęsy z Legionowa przywożą i za benzynę tyle sobie liczą? Nie wiem ile to kosztuje w salonie do które chcę iść.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co Wy gadacie, u mnie przedłużenie rzęs kosztuje 150-200 zł oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Natalia_2013 napisał:
arsandra napisał:
O przedłużaniu rzęs mówicie o tej opcji 1:1? Kiedyś mi się marzyło strasznie...uśmiech ile to kosztuje orientacyjnie? Faktycznie dobrze się trzyma?


W Legionowie i okolicach taki zabieg kosztuje od 300 zł w górę.

Jeśli jest doklejana rzęsa do rzęsy, to trzyma się ładnie, a jak wypadnie, to pojedynczo, a nie wszystkie naraz, czy kępkami. Wygląda się po prostu naturalnie w trakcie ich 'spadania'


To się zdziwiłam. Średnia cena w Warszawie to 700 - 800 zł. Czy oni te rzęsy z Legionowa przywożą i za benzynę tyle sobie liczą? Nie wiem ile to kosztuje w salonie do które chcę iść.


Bo w Warszawie wszystko kosztuje x razy więcej Very Happy Bo to Warszawa Very Happy

Ja np. miałam ten zabieg robiony po znajomości i zapłaciłam 160 zł plus do tego regulacja i henna brwi. Ale normalnie płaciłabym 300 zł uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
No co Wy gadacie, u mnie przedłużenie rzęs kosztuje 150-200 zł oczko



Z ręką na sercu takie kwoty znalazłam. Agattt wychodzi na to, ze te rzęsy od Ciebie przywożą język

Tak sobie jeszcze pomyślałam o Waszych zabiegach. Z manicure i pedicure postanowiłam zrezygnować. Świetnie sobie z tym radzę sama, a i pazurki są skore do współpracy. Do depilacji używam wosku i depilatora, więc pójscie na ten zabieg też chyba jest bez sensu. Z cerą właściwie nie mam problemów. Z racji mojej fobii sama oczyszczam twarz dwa razy w tygodniu. Tylko ten zabieg rozświetlający mnie dręczy. Kiedyś byłam na jakiejś prezentacji jakiego day spa, którego nazwy nie pamiętam. Tam właśnie robili dziewczynie jakiś zabieg z perłami czy coś. Miała po tym niesamowitą cerę. Nie błyszczała, ale tak perłowo "świeciła", az blask od niej bił. Oglądałam ją potem na zdjęciach takich surowych bez obróbki i wyglądało to genialnie. Pytanie co to było...
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
agattt napisał:
No co Wy gadacie, u mnie przedłużenie rzęs kosztuje 150-200 zł oczko



Z ręką na sercu takie kwoty znalazłam. Agattt wychodzi na to, ze te rzęsy od Ciebie przywożą język

Tak sobie jeszcze pomyślałam o Waszych zabiegach. Z manicure i pedicure postanowiłam zrezygnować. Świetnie sobie z tym radzę sama, a i pazurki są skore do współpracy. Do depilacji używam wosku i depilatora, więc pójscie na ten zabieg też chyba jest bez sensu. Z cerą właściwie nie mam problemów. Z racji mojej fobii sama oczyszczam twarz dwa razy w tygodniu. Tylko ten zabieg rozświetlający mnie dręczy. Kiedyś byłam na jakiejś prezentacji jakiego day spa, którego nazwy nie pamiętam. Tam właśnie robili dziewczynie jakiś zabieg z perłami czy coś. Miała po tym niesamowitą cerę. Nie błyszczała, ale tak perłowo "świeciła", az blask od niej bił. Oglądałam ją potem na zdjęciach takich surowych bez obróbki i wyglądało to genialnie. Pytanie co to było...


Przywożą i po drodze mają Legionowo, dlatego już drożej, a potem kilka małych miasteczek i Warszawę, gdzie już w ogóle masakra Very Happy

Ja na pewno chciałabym pójść na zabiegi oczyszczające i relaksujące dla samej siebie. W domu stosuję różne tricki, ale moim zdaniem profesjonalne zajęcie się moim ciałem, to nie to samo, co domowa amatorszczyzna. Poza tym - ja naprawdę to lubię. Chciałabym też pochodzić na jakąś serię masaży. Ale oczyszczanie twarzy plus jakieś drobne zabiegi na ciało - oj z miłą chęcią!

I przedłużanie paznokci i małe co nieco na ich - konieczność. To taki dzień, w którym chcę wyglądać wyjątkowo uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 11:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolipio, taki masaż relaksujący to jest świetny pomysł
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Następny
Strona 2 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group