Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty do kościoła i na salę - zima!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mothcik
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 4

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 17:47    Temat postu: Buty do kościoła i na salę - zima! Odpowiedz z cytatem

Ktoś gdzieś widział taki fason butów?

http://rozmiarbutowgwiazd.mspread.net/263-vanessa-minnillo-rozmiar-buta.html


Szukam takich butów na zmianę - na salę, tylko nie mam koncepcji na buty do kościoła? Chcę brać ślub zimą i nie chcę mieć białych, typowych kozaczków? Czy botki mogą być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam takie buty na co dzień do pracy, niestety jak dla mnie to nie są buty do tańczenia, pięta była nie stabilna, wyskakiwała jak chodziłam. Jak się noga spociła to już była tragedia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 16:57    Temat postu: Re: Buty do kościoła i na salę - zima! Odpowiedz z cytatem

mothcik napisał:
Ktoś gdzieś widział taki fason butów?

http://rozmiarbutowgwiazd.mspread.net/263-vanessa-minnillo-rozmiar-buta.html


Szukam takich butów na zmianę - na salę, tylko nie mam koncepcji na buty do kościoła? Chcę brać ślub zimą i nie chcę mieć białych, typowych kozaczków? Czy botki mogą być?


wiesz co... ja kupiłam sobie takie buciki na zamianę do sali, do tańcowania itd:



Są mega wygodne, nie obcierają, są stabilne i 'stopa nie wypadnie'. Może najpiękniejsze nie są, ale to już na zmianę, dla wygody itd uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 17:04    Temat postu: Re: Buty do kościoła i na salę - zima! Odpowiedz z cytatem

Natalia_2013 napisał:
... ja kupiłam sobie takie buciki na zamianę do sali, do tańcowania itd:

Półtora roku przed ślubem kupiłaś sobie buty?? Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 17:20    Temat postu: Re: Buty do kościoła i na salę - zima! Odpowiedz z cytatem

Maja_82 napisał:
Natalia_2013 napisał:
... ja kupiłam sobie takie buciki na zamianę do sali, do tańcowania itd:

Półtora roku przed ślubem kupiłaś sobie buty?? Shocked

Hahaha, wiem, wiem, to dziwne Very Happy ale ja mam obsesję na punkcie butów, mam grubo ponad 100 par i każda okazja, żeby kupić buty jest przeze mnie wykorzystywana oczko Te białe to pierwsze i nieostatnie, które kupię z myślą o ślubie ; )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shitty_kitty
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Paź 2012, 22:31    Temat postu: Re: Buty do kościoła i na salę - zima! Odpowiedz z cytatem

Natalia_2013 napisał:


wiesz co... ja kupiłam sobie takie buciki na zamianę do sali, do tańcowania itd:



Są mega wygodne, nie obcierają, są stabilne i 'stopa nie wypadnie'. Może najpiękniejsze nie są, ale to już na zmianę, dla wygody itd uśmiech



Mogłabyś podać, gdzie kupiłaś te buty? Jak dla mnie są śliczne i właśnie takich szukam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie wydają się wygodne a pod suknią jeżeli jest długa tak naprawdę mało co widać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 4 Mar 2013, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę że mało kto tu zagląda,ale i tak mam do Was dziewczyny pytanie: czy któraś z was robiła może buty na zamówienie? znalazłam dziasiaj stronę internetową na której oferują wykonanie dowolnych butów na zamówienie i ceny nie są jakoś bardzo wygórowane,zastanawiam się czy sobie nie zamówić...

Wstawiam link z butami w których się zakochałam z tym że chciała bym fioletowe i mniejszy obcas 7-8 cm:

http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/Ak-WYSOKIE-PLATFORMY-A-M01-czolenko-pelne-rozne-ozdoby-SKORA-eko-%2C-atlas/3726

z góry mówię że to nie jest reklama,proszę tylko o radę,napiszcie co o tym myślicie?

A tak przy okazji wiem że niektóre z Was miały na ślubie kolorowe butki. Kupowałyście gdzieś u siebie w sklepie? czy może też zamawiałyście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 4 Mar 2013, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrze pamiętam to któraś forumka zamawiała sobie tam buty i to chyba nawet jakaś 13. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 4 Mar 2013, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za informacje,poszukam.popytam i może któraś z nich coś doradzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group