Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja samodzielna kościoła
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 60

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 7:27    Temat postu: Dekoracja samodzielna kościoła Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy jest możliwość samodzielnej dekoracji kościoła? Czy któraś z Was tak zrobiła lub zamierza zrobić?
_________________
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli Ci się proboszcz zgodzi to czemu nie. ale będziesz mieć czas by to zrobićpytajnik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 60

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjdę za mąż za niecałe 3 lata więc na pewno uśmiech
_________________
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już teraz zamierzasz go dekorować?

Niuni32 chodziło o to czy w w TEN dzień będziesz miała czas by to zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy od kościoła. W większości dekorują wynajęte firmy dekoratorskie, a w niektórych przypadkach (tak jest u mnie) dekorują tylko i wyłącznie siostry zakonne wg ściśle określonych wskazówek Prałata - jest ta bazylika i takie tam ponoć panują zasady. Musisz dopytać co i jak, choć wątpię abyś tego dnia miała i na to czas Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja np nie biorę w ogóle dekoracji- u nas są to okropne stojaki ze sztucznymi kwiatami, więc wielkie dzięki uśmiech
a 500zł nie mam zamiaru płącić - albo więcej- za prawdziwe kwiaty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 165
Skąd: Mysłakowice/Dania

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłam sama zrobić dekorację kościoła.U mnie na szczęście ksiądz daje wolną rekę i moża robić co się chce( chociaż nie zawsze na dobre to wychodzi). Nie będę tego robić w sobotę bo i kiedy...tym zajmę się w piątek po próbie z księdzem i spowiedzi uśmiech Very Happy Pomogą mi w tym siostrzyczka i mama... uśmiech
_________________
MIŁOŚĆ-powiedzieć to sekundy, całe życie aby udowadniać.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My płaciliśmy za dekoracje 300zł, ale składało sie nas 2 pary czyli łącznie wyszło nas 600zł. Uważam ze to nie duzo bo goście byli zachwyceni nie mogli się nachwalić ubioru kościoła a ja byłam całą w skowronkach jak tylko zaczełam wchodzić do kościoła. Uważam że to nie jest warte zaoszczędzić powiedzmy 100zł i męczyć się samemu. Dekorację robi się w dniu ślubu naszej dekoratorce zajeło to 2 h. Nie wyobraząm sobie wygospodarować w dniu ślubu 2h, na ubiór kościoła a potem posprzątanie tego od razu, zamast przyjmować życzenia od gości.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sami stroiliśmy Kościół , z tego względu , że moja pani co miała nam stroić pilnie musiała wyjechać, ale zostawiła nam materiały potrzebne do ustrojenia . Dekoracje kościoła zrobiliśmy w piątek po wieczornej Mszy. Wyszło rewelacyjnie uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florma_dekoracje
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 16
Skąd: Osiecz Mały

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 19:37    Temat postu: Do przemyślenia Odpowiedz z cytatem

Nie chcę zabrzmieć tendencyjnie z tego względu, że sama zajmuję się dekoracją, ale wyobraź sobie sytuację, że w ostatniej chwili okazuje się, że na 3 godziny przed Twoim uroczystym ślubem ma mieć miejsce na szybko organizowany pogrzeb... I co wtedy? Nikt cię wcześniej nie wpuści dekorować kościół nim się skończą uroczystości żałobne, a na godzinę przed mszą to naprawdę nie jest odpowiednia pora dla Panny Młodej. Koszt dekoracji to także koszt świętego spokoju, a ten jak chyba wszystkim wiadomo jest zawsze niemały język
_________________
www.florma.pl - dekoracje okolicznościowe
www.plakato.pl - wydruki wielkoformatowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group