Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wymarzona sesja plenerowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejsza jest moim zdaniem zieleń w kadrach, czy to las, czy to pola i łąki. Tutaj na blogu znajdziesz inspiracje na piękne sesje https://www.studiokadru.pl/
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robel.cornell
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie marzy się sesja plenerowa w górach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bm-foto.com
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 6
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 10:19    Temat postu: Ispiracje Odpowiedz z cytatem

Jako fotograf, mam kilka sprawdzonych miejsc na sesje, ostatnio plener ślubny wykonywałam w Restauracji Pałac Większyce - gdzie wnętrza są ręcznie malowane. Piękny klimat do obejrzenia w moim portfolio: https://bm-foto.com

Natomiast w majówkę wybieram się na sesje narzeczeńską do Jaworzna - Parku Gródek, fajny klimat stylizowany na "Malediwy" - chociaż to raczej dla tych z okolic śląska lol
_________________
Pozwól mi uwiecznić Barwne Momenty Twojego życia. <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 26 Cze 2021, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tych komarów, to faktycznie może być to dla Was poważnym utrapieniem. Właśnie dlatego powinniście od razu się przeciwko nim zabezpieczyć. Ja mogę Wam przede wszystkim polecić, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/preparaty-na-ukaszenia-owadow/k-51/1 i właśnie tam poszukali odpowiednich rozwiązań pod kątem Waszej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NatalkaM
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wymarzona sesja narzeczeńska to sesja na Korfu na kanale Di Amore! Tam były nasze oświadczyny i tam chciałabym mieć sesję oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się mówi, ale taka organizacja wesela, ślubu to niezłe wyzwanie... O wiele rzeczy trzeba zadbać i o wielu rzeczach pamiętać. Nic dziwnego, że Młodzi z reguły się stresują. Dobrze, że w sieci jest chociażby wiele poradników, jak się przygotować do tego wydarzenia. Zawsze można odszukać dla siebie pomysły itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group